Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Kim chcielibyscie zostac w przyszlosci <zawod> Hydepark Kleo13 606 1
blizzard1

blizzard1
jestem w dupnej szkole o wysokim poziomie (LO9 szczecin Monte Cassino) tylko po to zeby zapieprzać jak wół i dostać się na prawo ^^
potem na notariusza:P

Napisane Jun 28, 2008, 11:47 am
Miłość Hydepark lolenka 397 1
blizzard1

blizzard1
z tego co wiem to jestem rekordzista wsrod znajomych bo czekalem na dziewczyne 3 lata:D milosc robi swoje;)

Napisane Mar 7, 2008, 8:20 am
Diablo2 Gry, konsole, pc, internet... apm 211 1
blizzard1

blizzard1
pitr powiedział(a):
Diablo II to moja ulubiona gierka, nie ma takiej ponurej atmosfery jak jedynka ale jest o wiele lepsiejsza
gram Nekromantą na (UWAGA!) 99 POZIOMIE!! od początku ukazania się gry nim grałem i musiałem przejść całą grę kilkanaście razy żeby załużyć na ten poziom
fajny jest jeszcze Barbarian i Zabójczyni z expansion

PS. który boss jest waszym ulubionym?? bo mój zdecydowanie Diablo chociaż Mephisto też zajebiście zrobiony i Duriel

ee zrozumiałem ze od poczatku istnienia tej gry na rynku miales jedna postac?? od 2000 roku? 7 lat? czy tak? ;/

a nie znales komendy : players 8 ?:D

Napisane Oct 20, 2007, 3:04 pm
TE DNI w roku Hydepark blizzard1 380 1
blizzard1

blizzard1
ja teraz czekam na wakacje, koniec szlabanu i stekania starszych (ostrrro na maxa) oraz na dwudziesty dzień każdego miesiaca:D

Napisane Jun 21, 2007, 12:32 pm
wypadki Hydepark rudi0343 93 2
blizzard1

blizzard1
Kani92 powiedział(a):
Stoje sobie na legalu w kuchni, a tu nagle ciemno przed oczami i lece... Zarypałam w coś głową i wywaliłam na siebie czajnik z gotującą sie wodą :cyclops:

Poparzenie 2b, plecy i prawe ramie, bliza nie została(danke.) :P

blizzard-gdzieś to chyba już słyszałam.... skąd jesteś? :)

ze szczecina Słońce:)

Napisane Dec 23, 2006, 9:55 am
blizzard1

blizzard1
zderzenie boczne z samochodem skodą fabią.

jadę sobie (no dobra, pędzę) rowerem ok. 30-40km/h po chodniku i zbliżam sie do b. znajomych mi pasów przejścia przez ulicę. mówię sobie: nie zwalniam bo po co. nikt tutaj nie jeździ. 0,33218948129 sekundy po wjechaniu na pasy wyskoczyła na mnie skoda fabia jadącą ok. 30-50 km/h i pier*** mnie od lewej strony.

potem malo pamietam.
wiem że roweru juz nie mam, rozkirzyłem cały błotnik i po zderzeniu lecąc przez machę auta rozwaliłem niby to barkiem szybkę panu kierowcy.

mmm miodzio

Napisane Dec 22, 2006, 5:02 pm
Deska + Astma!! Pozostałe Dziewier65 85 1
blizzard1

blizzard1
ja mam astmę "wyleczoną" po 6 cięęęężkich latach.

nie jeżdżę na desce, lecz na rowerze w wersji mega-extreme i nigdy nie narzekałem na moją nieudolność płucną.

no może, gdy bylo baardzo zimno, bo wtedy moje plucka inaczej pracuja i mam problem gdy sie zatrzymam z glebokim oddechem i oddycham płytko i szybko.

Napisane Dec 19, 2006, 6:38 pm
Jak narysować samochód w paincie Hydepark Miau 67 1
blizzard1

blizzard1
to pierwsze jest CUDOWNE IDEALNE MIODEK!!!!!

Napisane Dec 13, 2006, 8:59 pm
[Test] - roweru z supermarketu Sprzęt Woojec 20 1
blizzard1

blizzard1
o lol padłem....

za mocny txt :D

weź to sobie napisz jako artykuł w dziale felietony xD

zaaa mocnyyyy wymiataaaa

Napisane Dec 3, 2006, 11:02 am
Tabaka Hydepark kome1 1346 1
blizzard1

blizzard1
tabaka jest fajna:D mały snuff na przerwie czy gdzie tam tylko można i zawsze sie humor polepszy. choćby nawet o te 0,0001% ale zawsze cos :P

Napisane Nov 30, 2006, 1:43 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>