Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Vader Rock / Metal pitr 36 1
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica
TAk mało osób słucha Vader'a ?? reszta to pewnie HH hehe zartoje . Mi tam Vader sie bardzo podoba a Litany to sam miód hehe

Napisane Apr 17, 2006, 11:17 pm
Gdzie mozna pojeździć w olsztynie ? Miejscówki poplas13_nidzica 3 1
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica
Mieszkam w Nidzicy niedaleko olsztyna i z kolegami mamy zamiar sie tam do olsztyna wybrać . Piszcie gdzie warto pojeździc

Napisane Feb 9, 2006, 12:04 pm
Slayer Rock / Metal poplas13_nidzica 99 3
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica
wszystkie albumy slayera są zajebiste poza God hate us all bo jest zgubiony troche w ciemnym lesie ,bo reszta to poprostu szaleństow .Mein favourite to Show no Mercy którego nikt wcześniej nie wymienił (nie wiem czemu)
Sk8 or die mada fakers 

Napisane Feb 9, 2006, 11:59 am
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica
[quote] x mattix napisał
ulubione albumy:
"Reign of blood" (1986)
"Season in the abyss" (1990)
"Diabolus in musica" (1998)

tak wogole to Regin in blood

Napisane Feb 9, 2006, 11:43 am
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica
halo people żądni cięzkich brzmień , gitarowych riffów i innego co wiąze sie z tak wielkim zespołe jakim jest SLAYER.
Chciałbym wiedzieć co myślicie o ich muzyce , jaki jest wasz ulubiny album , piosenka .....

Napisane Sep 10, 2005, 10:14 am
Gitary Rock / Metal Punkd89 1739 2
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica
ja mam jacksona V king i jest super na takiej grał Dave z Megadeath (chociaz tego zesłołu i gitarzysty nie lubie) Kirk zawsze gał na RR , ale ja wole swojego V kinga

Napisane Feb 9, 2006, 11:53 am
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica
najfajniejsze są Flying V Gibsona i podobne do nich ESP , Mayones / Flame EXG 6  i Gitary B.C Rich

Napisane Sep 5, 2005, 3:34 pm
Metallica Rock / Metal shadow123 237 1
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica
kill'em all ride ,the lighting ,master of puppets ,...and justice for all , black album , st. anger wszystkie te albumy są super a co do load i reload to jest na nich z 5 świetnych piosenek reszta średnia .

Napisane Feb 9, 2006, 11:51 am
Children of bodom Rock / Metal Areeek 158 1
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica
Children Of Bodom to moj razem ze Slayerem Metallicą  i Vader moj najlepszy zespoł. Tam wszystko jest super wokal i solówki Alexiego , rify Alexandera (juz z nimi nie gra :( niestety) kalawisze i mistrowska perkusja SUPER. Oni z Cardle Of Filth ządą w Melodic Death Metalu czejkam na ARE YOU DEATH JET !! 

Napisane Sep 5, 2005, 3:26 pm
Cradle of Filth. Rock / Metal pitr 49 1
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica
Cradle Of Filth są super tępo szybkie jak jasna cholera super gitara i perkusja jak dla mnie to są zaje***** naprawde a grają tak jak Children of Bodom ( jeszcze lepsi ) melodic death metal tylko ze COF gra w stylo Gotyckim

Napisane Sep 5, 2005, 3:18 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>