Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jaka to piosenka? Pozostałe Tajger 1154 1
pawel23

pawel23
expicielec powiedział(a):
Siemkła czy zna ktos nazwe piosenki zepsolu "Queen", a w refrenie jest takie cos" ioo eee ioo eee..." z gory wielkie dzieki ^^)

Pewnie chodzi Ci o piosenkę "Living On My Own", dokładnie rzecz biorąc to nie jest piosenka Queen, ale byłeś blisko.

Napisane Mar 11, 2010, 5:07 am
Internet:/ Gry, konsole, pc, internet... tomekLJA 8 1
pawel23

pawel23
tomekLJA powiedział(a):
Mam taki problem gdy jestm "tylko" na gg to sasiad sie do mnie pluje ze mu laguje ze nawet przegladarka mu sie wlaczyc nie chce... czasami ja tak mam pisze do niego czy cos sciaga a on na to ze nie i mi sie wlacza internet 3 minuty czy to jest jakis wirus ?
jak nie to dlaczego ja np siedze na anderze a on do mnie ze mu laguje i nic nie moze zrobic jakbym cos sciagal...

Chłopie czy ty wogule kiedyś słyszałeś o czymś takim jak znaki interpunkcyjne?? To co tam napisałeś nie trzyma sie kupy, musiałem przeczytać 4 razy żeby to zrozumieć, a i tak nie wiem czy dobrze zrozumiałem :P Znam tylko jedno wyjście, skontaktować sie z administratorem sieci, bo to raczej nie jest żaden wirus

Napisane Nov 7, 2007, 3:48 pm
Symulatory!!! Gry, konsole, pc, internet... Szpaner666 27 5
pawel23

pawel23
danlancher powiedział(a):
Ale najlepszy jak dla mnie symulator to LFS.

LFS jest bardzo dobry ale czy najlepszy? dla mnie najlepszy jest rFactor, super wypasiona gra, naprawde polecam ^^)

Napisane Oct 20, 2007, 11:25 pm
pawel23

pawel23
Szpaner666 powiedział(a):
pawel23 powiedział(a):
fajny temat, uwielbiam symulatory ^^) wymienie najlepsze:

rajdowy: Richard Burns Rally, Rally Trophy
samochody produkcyjne: GTR, GTR 2, rFactor (niestety cieżko spotkać w polsce)
F1: jest tylko F1 Challenge i różne mody robione przez miłośników tego sportu
samoloty: Flight Simulator- wszystkie czesci dobre, IŁ 2 Szturmowik+ dodatki, Flanker 2.5, Lock On
symulator kierowcy ciężarówki: Pedal to the metal, Haulin

pewnnie coś ominąłem, jak sobie przypomne to dopisze :P

RICHARD BURNS RALLY mam oryginała!!! to jest najrealistyczniejsza gra świata... w 2006.....cholernie trudna

ja wszystkie gry które wymieniłem mam orginalne wersje:P musze powiedzieć że zgadzam sie z Tobą RBR to świetna gra, najlepiej się gra na dobrej kierownicy force feedbackiem wtedy jest cud miód i orzeszki. Gra wyłapuje nawet najmniejsze nierówności które czuć potem na kierownicy, miodzio  ^^)

Napisane Oct 20, 2007, 10:21 pm
pawel23

pawel23
Sebolex powiedział(a):
Polecam 18 WosS Haulin jest dużo modów ADMINI NIE USUWAĆ LINKU PLISKA www.track.ocom.pl to moja stronka macie tu dużo modów do tej gry ,a nie długo to Euro Truck Simulator prze kozak gra

zarejestrowałem się na Twojej stronce, sciągne sobie kilka naczep i ciagników ^^)

Napisane Oct 20, 2007, 9:53 pm
pawel23

pawel23
mrwoozie powiedział(a):

Cytuj:

Jak już to Hard Truck: Pedal to the metal czy jakaś inna część.

śmieszny jestes, pełna nazwa gry nie brzmi "Hard Truck: Pedal to the metal" tylko 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal wiec jak sie chłopcze nie znasz to nie poprawiaj znawcy gatunku ;)

Napisane Oct 20, 2007, 2:32 pm
pawel23

pawel23
fajny temat, uwielbiam symulatory ^^) wymienie najlepsze:

rajdowy: Richard Burns Rally, Rally Trophy
samochody produkcyjne: GTR, GTR 2, rFactor (niestety cieżko spotkać w polsce)
F1: jest tylko F1 Challenge i różne mody robione przez miłośników tego sportu
samoloty: Flight Simulator- wszystkie czesci dobre, IŁ 2 Szturmowik+ dodatki, Flanker              2.5, Lock On

pewnnie coś ominąłem, jak sobie przypomne to dopisze :P

Napisane Oct 20, 2007, 9:34 am
THPS 4 największe combo Gry, konsole, pc, internet... pulpa 65 1
pawel23

pawel23
nie gram za dużo w THPS, ale zawsze jak gram to staram sie robić takie tricki jakie są możliwe do wykonania, taka mała zabawa :P Co do największego combo, to bedzie coś koło 2,5 mln

Napisane Oct 7, 2007, 8:49 pm
Psiaki Hydepark macio12 381 1
pawel23

pawel23
mój kundelek, w biegu ^^)
http://img236.imageshack.us/img236/2593/diablodl9.jpg

Napisane Oct 1, 2007, 12:02 pm
Stand Up Speak Up Hydepark Rolmopsik 29 1
pawel23

pawel23
nyggasek powiedział(a):
sXe powiedział(a):
Dokładnie, te opaski są przeciw rasizmowi na stadionach i też takie noszę... Pedalstwo? Pierwsze słyszę...

Nosisz je, ale z piłką nożną zapewne nie masz nic wspólnego, więc po co je nosisz?

Pewnie nosi dlatego że jest przeciwko rasizmowi nie tylko na stadionach, ale wszędzie i ta opaską w jakiś sposób to manifestuje. Mam racje sXe?? :P

Napisane Sep 30, 2007, 7:22 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>