Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Samolot Prezydencki Się Rozbił!!! Hydepark Dakota1 211 3
ryan

ryan
BHT powiedział(a):
Dziś po rozmowie z bardzo mądrą panią doszedłem do wniosku, że jednak coś zrobił dla Polski - dzięki jego śmierci (a konkretniej katastrofy z jego udziałem) najdalsze zakątki świata dowiedziały się o Zbrodni Katyńskiej i o historii jej towarzyszącej. Odległe kraje takie jak Brazylia i Kolumbia nigdy o czymś takim nie wiedziały, nie uczono tego, bo historia do końca nie była jasna. Zwrócił na naszą historię uwagę całego świata, nikt nigdy tego dokonał. Teraz mam nadzieje, że o polakach nie będzie się mówić, że pijaki i nieroby, ale że za ojczyznę oddadzą swoje życie.

I co roku będą to z nami obchodzić...(tym bardziej że jako polak mam w dupie co wiedzą/myślą o nas za granicą, ważna jest nasza świadość)btw. w Holandii spytałem się pracodawcy co myśli o polakach to odpowiedział mi że jesteśmy sumienni i pracujemy zawsze na 100% więc nie jest tak źle :]

Napisane Apr 14, 2010, 4:42 pm
ryan

ryan
Kurde jak do tej pory wszystko było git - żałoba itd.  a tu nagle wiadomość o pochowaniu go na Wawelu koło Piłsudskiego... przecież przy nim to Lech był cienki. Paranoja

Napisane Apr 13, 2010, 11:22 pm
ryan

ryan
Dakota1 powiedział(a):
mmatt powiedział(a):
Jak masz pisać takie głupoty to lepiej nic nie pisać. Dakota1, myślę że nacjonalista.pl to nie jest najlepsza strona ; )

Nie będę kłamał, często czytam nacjonalistę, a ten artykuł wydał mi się ciekawy, więc postanowiłem go pokazać tutaj. :)

Tego się czytać nie da...

Napisane Apr 10, 2010, 12:32 pm
Piwo, wóda czy marchwiowy soczek? Hydepark mmatt 112 1
ryan

ryan
perła, żubr lub irlandzkie jak mam flotę
za winami średnio przepadam
z wódki liczy się tylko RUDAAAAA :) czy ciepła czy zmrożona zawsze dobrze wchodzi (mistrzyni świata jeżeli chodzi o cena/jakość)

Napisane Apr 12, 2010, 9:49 pm
The White Stripes Rock / Metal MysterySkate 23 1
ryan

ryan
Dobry duet. Każda płyta inna i każda ma pier---cie !!!

Napisane Apr 11, 2010, 11:27 pm
Czym dla ciebie jest wielkanoc? Hydepark mmatt 28 1
ryan

ryan
mmatt powiedział(a):
czy zastanawiasz się jak ktoś 2000 lat temu mógł oddać za ciebie życie na krzyżu?

Średnio mnie to rusza, wiele osob oddało życie za ideę i każdy wiedział w co się pakuje.

Napisane Mar 30, 2010, 8:26 pm
Jaka to piosenka? Pozostałe Tajger 1154 1
ryan

ryan
hawk411 powiedział(a):
KLIK co to za nuta ; >

Supertramp - Breakfast in America

Napisane Mar 20, 2010, 11:56 pm
O.S.T.R. Rap / Hip-Hop realista 773 2
ryan

ryan
BlackFox powiedział(a):
sprawdzcie z 2cd track 03 i porwonajcie z tym ;) http://www.youtube.com/watch?v=aEN9Rbdy5hc ciekawe czy napisze ze bierze bity od mistrza noona ;-)

każdy może zrobić bit z kawałka Haliny Kunickiej naprawdę ty też

Napisane Feb 28, 2010, 12:00 am
ryan

ryan
1 płyta miazga, szczególnie dla osoby mieszkającej w łodzi. W drugiej pojedyncze kawałki mi się podobają

Napisane Feb 26, 2010, 11:23 pm
Książki Hydepark sXe 548 1
ryan

ryan
zabir powiedział(a):
Ja teraz Dana Browna czytam, i musze powiedzieć że pisze cholernie ciężkie książki  :cyclops:

Dan pisze takie gówno ze hej, a ciężko to pisze Gombrowicz

Napisane Jan 30, 2010, 11:40 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>