Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Święta Bożego Narodzenia Hydepark mlokos96 149 1
ryan

ryan
Wigilia - światowy dzień hipokryzji

Napisane Dec 21, 2009, 11:44 am
Zeus Rap / Hip-Hop ryan 52 1
ryan

ryan
A jak wam się podoba wam jego nowy album "Album Zeusa" ? Jak dla bity na poziomie tylko reszta już trochę gorzej :P narazie z 5 kawałków mi tak wpadło w ucho

Napisane Nov 24, 2009, 3:34 pm
śmierć Hydepark Sitara11 787 1
ryan

ryan
Chciałbym umrzeć wtedy kiedy będzie "koniec świata" inaczej nie mam zamiaru !

Napisane Sep 29, 2009, 6:07 pm
Komedie Hydepark davidek92 173 1
ryan

ryan
Najlepsza... MIŚ ! ! ! reszta to jakieś gówno

Napisane Sep 24, 2009, 10:00 pm
Pobicie 15 latka Hydepark BHT 362 1
ryan

ryan
Akcja pokazująca dojrzałość Ryśka, jego fanów i 15latka.

Napisane Sep 19, 2009, 10:59 pm
Wiara -To w co wierzymy ,dlaczego.... Hydepark Kropas2 723 1
ryan

ryan
To niech mi jakiś katolik napisze co każe mi robić szatan w piekle uzasadniając oczywiście jego decyzje :)

Napisane Sep 18, 2009, 9:58 pm
Matura = Matematyka Hydepark BHT 157 2
ryan

ryan
mmatt powiedział(a):
dziwka powiedział(a):
Powiedz mi, jaki gimnazjalista wie co chce w życiu robić.
Ale idąc na profil technik informatyk, tak jak ja to zrobiłem mam maaaasę zawodowych przedmiotów, przez 4 lata. Od sprzętu, przez systemy i sieci po programowanie i trochę grafiki. A w liceum co? 3 godziny informatyki tygodniowo? Na których można sobie pograć w CS'a? I kto będzie miał łatwiej na studiach inżynierskich?

I nie powiesz mi że z ogólnokształcących typu matma,polski będę po takiej szkole beton bo w roku szkolnym 2008/2009 matura była zdana w mojej szkole w 90%.

Mam taki przypadek, chłopak zaczynał zabawę już na kasetach commodore(skonczyl 4 lata technikum) mega as z informatynki i ujebał matmę przez co nie będzie miał stypendium. Ja po LO jakoś daje rade ;P

Napisane Sep 16, 2009, 12:06 am
ryan

ryan
cady powiedział(a):
Ja piszę maturę w tym roku (pierwszy rocznik z maizą obowiązkową) masakra.
Zabójczy pomysł dla wszystkich humanistów  :(
Mam tylko nadzieję, że zrobią ją cholernie prostą :rolleyes:.

Teraz każdy kto nie umie matmy to humanista

Napisane Sep 13, 2009, 1:44 pm
Studia Hydepark pablo007 93 2
ryan

ryan
Tajger powiedział(a):

Zależy co chcesz robić... a i to nie jest powiedziane, że Ci się uda... Magistrów na zmywaku w Anglii jest na prawdę sporo...

Chyba warto zaryzykować. Jakoś dalsza perspektywa pracy w dellu na dwie zmiany mnie przeraża. Teraz jest mega dużo tzw. humanistów i oni chyba będą mieli większy problem. U nas zrobili teraz stypendium na budownictwie i nagle jest 6 osób na jedno miejsce... 

Napisane Sep 10, 2009, 1:13 pm
ryan

ryan
Tajger powiedział(a):
Karwan89 powiedział(a):

Nie do końca się z Tobą zgodzę, bo ja np. na sesję muszę coś zrobić(czyt. zdjęcia), a nie tylko wkuć teorię:) No, ale z większością kierunków jest tak jak piszesz...
PEACE

Jesteś na kierunku artystycznym... to jest zupełnie inna bajka...

Jestem na PŁ teraz 2 rok(informatyka). Na pierwszym roku miałem wspaniałe przedmioty jak: elektronika i miernictwo, fizykę, programowania na poziomie sprzętu(asembler czy ada95 <3) i szczerze gówno już z tego umiem, ale jeżeli chodzi o matmę czy c++ lub sysopy bądź inne to jak najbardziej mam to w głowie. Gorzej jak się trafi taki służbista ze zbędnego przedmiotu: laborki z miernictwa(koleś nie pozwalał używać excela, a w sprawku odróżniał myślnik od minusa, kropke normalną od kropki z kursywą :)) i obniżał starannie za to ocenę :D.
W każdym razie znajomy skończył ten kierunek i na koniec studiów dostał wiele propozycji od firm także jednak chyba warto :P

Napisane Sep 10, 2009, 1:02 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>