Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Studia Hydepark pablo007 93 1
ryan

ryan
Tajger powiedział(a):
PZet powiedział(a):
nie znam Cię mmatt, może masz dzianych starych i życie już ustawione, a może chcesz fizycznie harować ale powiedzmy sobie szczerze, bez wykształcenia dziś jest bardzo ciężko ;)

Na dzień dzisiejszy pracodawcy mają w dupie Twoje studiowanie... patrzy się na doświadczenie i umiejętności... studia nie mają wiele do gadania.. oczywiście z wyjątkiem lekarzy, architektów czy tym podobnych...

No bez jaj :D. Dodam jeszcze kochanych księży :)

Napisane Sep 9, 2009, 9:22 am
"Pompowanie" na vercie Tricki credens 42 1
ryan

ryan
samemu trzeba dojść i tyle.... równie dobrze w Pani Domu mogą ci dać rady które tak samo jak tutaj gówno dadzą, pozdrawiam

Napisane Aug 8, 2009, 10:06 pm
Nie karać za posiadanie! Hydepark wz0r 58 2
ryan

ryan
danieljaks powiedział(a):
Wyobraz sobie, że wracasz do domu a tu rodzicie naćpani jak świnie i wszystko maja gdzies. Są uzaleznieni, nie dbaja o ciebie, nie mają pracy, nie masz co jeść. Ale co kogo obchodzi co oni robią, przecież to legalne. Co z tego że zamiast dbać o dziecko, szukają okazji żeby sie naszprycować, przeciez to ich sprawa co maja w kieszeni. Mają to na własny użytek, więc nikomu nie szkodzą?  ;)

To alkohol powinien też być zakazany bo to standard jeżeli chodzi o centrum Łodzi...

Napisane Jul 16, 2009, 2:09 pm
ryan

ryan
crashaxe powiedział(a):
tak, macie racje. podpiszmy sie. niech wszyscy cpaja jak chca. bedzie fajnie. idziesz ulica, jakis najarany kogucik wyskakuje do ciebie odcina ci glowe bo mysli ze jestes pokemonem. bardzo fajny pomysl ;*

Bylem w Holandi i wróciłem bez głowy właśnie !

Napisane Jul 15, 2009, 11:01 pm
Po śmierci Hydepark Mlody110 433 1
ryan

ryan
Torro powiedział(a):
A ja boje sie nieśmiertelności bez kitu... jeżeli pomyśle sobie że to teraźniejsze życie to dopiero poczatek to mi sie szczerze odechciewa :P Oczywiście przyjmując że dusza jest nieśmiertelna. Jakoś nie potrafie sobie wyobrazić setek, tysięcy, milionów lat w niebie albo piekle ;P

tam podobno nie ma czasu :>. Ja nie wyobrażam sobie ze jakby niechcący wsadzili mnie do nieba to nie znałbym grzechu.... :o

Napisane Jul 12, 2009, 1:22 pm
szkoła, studia, zawód, deskorolka Pozostałe taz5264 14 1
ryan

ryan
Ja poszedłem na informatykę....
Jakoś nie myślałem żeby wiązać zawód z deskorolka

Napisane Jul 11, 2009, 10:49 pm
Naklejki na deske?? Pozostałe masur1 33 1
ryan

ryan
masur1 powiedział(a):
jeszcze jedno :D
co to za znaczek??

http://img118.imageshack.us/i/obraz008nn2.jpg/

Element skateboards

Napisane Jul 6, 2009, 3:56 pm
Kim chcielibyscie zostac w przyszlosci <zawod> Hydepark Kleo13 606 1
ryan

ryan
Ulla powiedział(a):
Michu1818 powiedział(a):
informatykiem bede i juz

jestes juz w liceum ?? ja jestem w klasie matematyczno fizyczno informatycznej i informatyka jest znacznie inna niz w gim.ZNACZNIE TRUDNIEJSZA.
Jak bylam w gim to tez mi sie podobał zwod- informatyk..

Jezeli jestes w liceum i piszecie programy to gratuluje, jezeli to rozumiesz i lubisz.

A co w tym trudnego :P

Napisane Jul 4, 2009, 3:36 pm
DVS King of the line! Pozostałe MagicFingers 128 1
ryan

ryan
Za to deskorolkowe były na poziomie ; P

Napisane Jun 27, 2009, 10:51 pm
Michael Jackson Pozostałe 7metallic7 299 1
ryan

ryan
Myślicie ze on się urodził pedofilem ?!. Dla mnie to jest choroba psychiczna i nie ma się z czego śmiać. Uszanujcie go chociaż jako artystę...

Napisane Jun 26, 2009, 11:49 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>