Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Skate shop Bydgoszcz Pozostałe Shante2 5 1
Rychuskater

Rychuskater
Chlopaku....skocz sobie do CROPPA np. do fokusa! CROPP od zawsze ma fingery i nie tylko.. ;) OCZYWISCIE TECH DECKA a nie podrobki ;)

Napisane Aug 3, 2010, 10:48 am
lagi ! Gry, konsole, pc, internet... tomekLJA 55 1
Rychuskater

Rychuskater
Hmm....szczerze mowiac....troszke szalona sprawa z tym kablem ale kurde naprawde pomaga....Moj kumpel mial jakis podobny problem wlasnie z netem zamulal mu i w ogole...wyczytal wlasnie na jakiejs stronce internetowej o tematyce informatycznej i tam byl dokladny opis jak to zrobic...ale nic trudnego...a co najwazniejsze !!!POMAGA!!!:D Podalbym link ale nie wiem czy to znajde...zapytam kumpla moze on bedzie pamietal.... JAK co zrobie EDIT i wrzuce jeszcze link!!:P

POZDROWIONKA!!

DOBREGO CIECIA!!!

Napisane Jan 24, 2008, 9:44 pm
Celebrities,populars Hydepark rychu911 40 1
Rychuskater

Rychuskater
Czytajac to przypomnial mi sie temat ktory niedawno pojawil sie wlasnie na forum!! Oczywiscie chodzilo o chwalenie sie tym kto i co zrobil w szkole...??!! Np wlozenie w zamek do drzwi zapalki... albo cos w tym rodzaju!! Zapewne taki temat zalozyl gimnazjalista bo watpie ze ktos starszy... mysle ze po wybraniu sie do liceum z czasem taki ktos powaznieje takie jest moje zdanie no ale nie w kazdym wypadku hehe!!

Rozwalaja mnie wlasnie takie tematy!! hehe ZAL.PL

Napisane Jan 12, 2008, 2:29 pm
Fotografia Hydepark krzynowek 1104 1
Rychuskater

Rychuskater
Oj... ja rowniez strasznie jaram sie fotografia!!Kocham to!! Ja od zawsze lubilem filmowac rozne imrezy jako amator i fotografowac amatorsko np. przyrode!! Zazwyczaj sprzet pozyczalem... a niedawno wydalem 1300ziko na FUJI S6500fd!Sprzet jak dla mnie wyrabisty!!Obecnie marzy mi sie lustrzanka ale wiadomka... na to trzeba miec niemala kase!!;/
Oczywiscie DIGART itp strony :P

POZDROWKA!!

Napisane Jan 10, 2008, 8:02 pm
Super Mario Bros!! Gry, konsole, pc, internet... Pioterv 24 1
Rychuskater

Rychuskater
EEE......... No klasyk wyrabisty!!Dziecinstwo sie przypomina.. taaa... pegasus!! Mario i bomber TP JEST TO!!! :P  Kiedys wlasnie sie zajaralem tak tym mario po latach sciagnalem sobie z netu jakas nowsza wersje!! WYPASIK mowie wam!!A tak wciagnelo mnie :P PRZESZEDLEM CALE!! Mowie wam sciagnijcie sobie z necika!!WYPASIK!!

POZDROWKA!! :P

Napisane Dec 30, 2007, 10:53 am
nieszczęśliwa miłość - zakochać się w zajętej dziewczynie... Hydepark hosh91 183 5
Rychuskater

Rychuskater
Tettek powiedział(a):
daj zdjęcie i napisz o sobie 5 zdań, a później daj zdjęcie tej dziewczyny to ci powiem czy masz szanse:P najlepiej jeszcze zdjęcie jej chłopaka

Hmm..... co do tego to sie za bardzo nie zgodzę!! Nie każda dziewczyna patrzy tylko na wygląd chłopaka... PUSTAKI szukają jakiegoś tam lamusika co nosi stringi itp. ehhehe ale madra dziewczyna zwróci nie tylko uwagę na wygląd chłopaka ale również na jego wnętrze... HEH :P (takie jest moje zdanie)

Napisane Dec 10, 2007, 6:36 pm
Rychuskater

Rychuskater
hosh91 powiedział(a):
Pisaczow92 powiedział(a):

To wszystko zależy od jej chłopaka, jak jest fest po****ny to dostaniesz wpie***l i tyle. A są też tacy którzy siadają na gg, ustawiają smutny opis, i wyżalają sie kolego, że im jakiś frajer panne odbił.

heh.. no jej chłop wraca z woja za niedługo to nie wiem czy taki będzie się bawił z opisami..

OUUU...... ziąąą to nie radze.. po woju zryta psycha i w ogole nie ma co...!!! HAHA

Napisane Dec 9, 2007, 9:48 pm
Rychuskater

Rychuskater
hosh91 powiedział(a):
...no a wiadomo: dla niektórych zawsze łatwiej jest iść na dyske, schlać nowo poznaną laseczke, zgwałcić i po kłopocie co nie..? ważne że "zamoczyłeś".....

HEHEHE dobre dobre...!! Widze ze porozmawiamy tez o lamusach chodzacych na dyske zeby zamoczyc haha... :P

Napisane Dec 9, 2007, 8:48 pm
Rychuskater

Rychuskater
Czyli nie jest zle... tylko nie badz natarczywy, bo wtedy wszystko popsujesz....!!!! Po malutku, niech jest tam ze swoim chlopakiem a TY po prostu sie z nia przyjaznij i nie probuj za bardzo jej podrywac bo to ja wkurzy jak ma chlopaka!! Jak bedziecie sie przyjaznic to jest szansa ze kiedys sama do CIEBIE przyjdzie ;)

POWODZENIA :)

Napisane Dec 9, 2007, 8:04 pm
Rychuskater

Rychuskater
hmm... Powazna sprawa hehe :P Mysle ze jest mozliwos i to duza na takie odbicie albo cos tam... dziewczyna moze o TOBIE marzyc nawet jak jest z innym chlopakiem tylko sobie mysli ze np. u CIEBIE nie ma szans... a tak samo TY myslisz!!! Zawsze jest szansa na szczesliwa milos, mimo ze ktos stoi na drodze. Prawdziwa milosc pokona wszystko hehe :P

PS. ale niech dziewczyny sie wypowiedza w tej sprawie :P

POZDRO!!

Napisane Dec 9, 2007, 7:53 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>