Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
O.S.T.R. Rap / Hip-Hop realista 773 1
DENVER

DENVER
Płyta potrzebna czy nie, można by dyskutować. Ja uważam, że to kawałek zajebistego rapu, choć są tacy, którzy powiedzą, że to nie rozumieją przekazu. Adam dojrzewa, jego życie zmienia się a wraz z nim i jego płyty. Pomyślcie co by było gdyby zatrzymał się np na JWWC ? Owszem płyta jest przekozak, dla mnie nr jeden wśród jego krążków ale wydając piąty album w tym samym stylu w końcu by się znudził a tak możemy obserwować jak ewoluują jego poglądy i On sam jednocześnie trzymając wysoki poziom, którego brak często zarzucany jest polskiemu HH. Czekam oczywiście na płytę "Tylko dla dorosłych" bo sam nie wiem czym może nas jeszcze Adaś zaskoczyć, Wiem na pewno, że jak zwykle się nie zawiodę ;)

Napisane Nov 28, 2009, 3:25 pm
Pyskaty Rap / Hip-Hop DENVER 1 1
DENVER

DENVER
Nie znalazłem takiego tematu i trochę mnie zdziwiło przyznam, bo dla mnie ta płyta to numer jeden w tym roku wraz w płytą Ostrego "O.C.B". Pyskaty powalił mnie tekstami, bitami i oczywiście świetnym flow. Słuchając innych jego produkcji byłem pozytywnie zaskoczony tematyką tekstów, trochę refleksji i przemyśleń o życiu, myślałem, że możę to nie pasować do jego charakteru a jednak pomyliłem się i to grubo, Dla mnie numer jeden na płycie to "Dziękuje, nie pije" wykonany z Mesem i Tomiko, Następnie "Co ze mną?" i "Matki żony i kochanki".
No to zapraszam Was do opisania swoich refleksji po wysłuchaniu tej produkcji ;)

Napisane Nov 3, 2009, 1:10 pm
Poeci Rap / Hip-Hop DENVER 24 1
DENVER

DENVER
Az dziw mnie bierze, że jeszcze tu o tym się nie dyskutuje... Pozwólcie, że zacznę. Co sądzicie o tym projekcie Magiery i LA ? Dla niewtajemniczonych to składanka nagrana przez naszych najlepszych raperów w której to interpretują Oni wiersze polskich poetów, wyjątkiem jest tu O.S.T.R który napisał swój "wiersz". Dla mnie nie ma tam kawałka, który był by słaby, świetnie dobrane wiersze dla każdego rapera plus świetne bity chłopaków z Białego domu dają 46 min zajebistego rapu. Zapodajcie swoje opinie, ja słucham dalej nie wiem który już raz z kolei. Nie przypuszczałem, że tak można zinterpretować wiersze Tuwima Mickiewicza Asnyka Lechonia Witkacego Krasickiego czy tez Kaczmarskiego. Miłego sprawdzania ;) Ema

Napisane May 20, 2009, 8:56 am
KodeX3 Rap / Hip-Hop Talesh 87 1
DENVER

DENVER
Kupiłem oryginał i nie żałuje nic a nic, warto było czekać tyle czasu na tą płytę, kawał zajebistego rapu, bity na wysokim poziomie, tekstowo również kozak. Piątka dla Whitehouse za to co zrobili...

Napisane Oct 14, 2007, 10:58 am
Psychorap... Rap / Hip-Hop DENVER 139 2
DENVER

DENVER
Jak się nie sprzeda to ich interes, ale jeśli robią rap dla kasy to to cóż, nie moja sprawa, na pewno znajdzie się ktoś kto robi to dla prawdziwej pasji i nagra coś w stylu psycho...

Napisane Jun 26, 2007, 12:01 pm
DENVER

DENVER
Ja się często zastanawiam co takiego ma w sobie "Prolog", że chce się do niego wracać, przynajmniej ja tak mam, napad agresji lub humor nie taki jak potrzeba znikają gdy tylko posłucham tej płyty, ma w sobie coś tylko ciekawe co :P
Chciałbym żeby ktoś się pokusił o nagranie czegoś w tym klimacie, np Rahim wspólnie z Abradabem, co o tym myślicie ? Wypalił by taki projekt ? Pomarzyć można...

Napisane Jun 22, 2007, 11:01 am
Prawo Jazdy . . . ? Hydepark guumiis 62 1
DENVER

DENVER
1 tak
2 B
3 1
4 nie
5 czym popadnie

Napisane Jun 1, 2007, 7:08 pm
Te Tris & W.O.C.C. Rap / Hip-Hop owl 140 3
DENVER

DENVER
Heheh, Rak dal dupy i tyle, mogl by sie dalej nie kompromitować. A dla Teta piatka bo pokazal gdzie Raki zimuja ;)

Napisane Apr 22, 2007, 11:41 am
DENVER

DENVER
Nie sluchalem odp Raka ale zdaje sie na Ciebie Rysiek i jesli jest tak jak mowisz to mamy 1 : 0 dla Teta...

Napisane Apr 18, 2007, 12:51 pm
DENVER

DENVER
Tet jest konkretnym graczem w podziemiu i jestem ciekaw odpowiedzi ktorego kolwiek z panow bo to moze byc interesujace, wydaje mi sie ze z Tetrisem nie maja szans, zgniecie ich swoimi tekstamia nawet jesli nie to tak jak stwierdziliscie szykuje sie zacny syty pojedynek...

Napisane Apr 17, 2007, 9:38 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>