Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpocz±ł Posts Trafień
Skiny Do Gg.. Pozostałe Rolmopsik 6 1
Balik15

Balik15
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=skiny+gg+&btnG=Szukaj&lr=

Napisane Sep 9, 2007, 11:54 am
Godzina Policyjna Hydepark brodi 126 1
Balik15

Balik15
ja ostatnio wracałem około godziny 24 do domu. Przejezdzały obok mnie suki i anwed uwagi nie zworiły, pojechali dalej. Uwazam ze jesli anwed wprowadza t± ustawe w zycie nie ebidze ona stosowania. Chociarz zaznczae ze mieszkam w miejszym miescie około 20 000 tys ludzi wiec mzoe w mnejszych mistach jest iznaczej niz w  wiekszych ;)niewiem porzyjemy zobaczymy :P

Napisane Dec 7, 2006, 2:10 pm
Pen spinning Hydepark Smiechen 46 1
Balik15

Balik15
hehe, ja z kumplem keidys sobie podrzucalismy długopsiami, robilismy cos w stylu backflibpow, smiesznie było ^^)
Edit/ ale po ogladniecu kawałka filmu mysle ze top nasze podrzuczanie ani troche nie przypomniało pen spinning :P

Napisane Dec 7, 2006, 2:01 pm
Moda.. Hydepark rozkowski 32 1
Balik15

Balik15
hmmm,  w¶ród moich kumpli raczej niema takich "pzerów" ktorzy chc± sie przypodobac i pala trawke aleba jeszcze cos innego. Ja tez zawsze słuchałem hh(zawsze tzn odkad zaczełęm wogle cos słuchac:P) więc ja naszczescie niemam z tym doczynienia, i mam andzejze ze nie ebde miał ^^)

Napisane Dec 7, 2006, 1:54 pm
Czy jeżdzicie jeszcze na deckach???? Pozostałe skejcik7 55 1
Balik15

Balik15
skejcik7 powiedział(a):
Tak jak w temacie. Czy jeżdzicie jeszcze na deckach bo na pogorszenie pogody sie nie zapowiada?? ^^) ^^)

CO Ty ga dasz u nas( opolskim) jest zajebista pogoda jak na 7 grudnia, sniegu niema, troche tylko zimno ale najwaznejsze ze jest sucho ^^) a jak nas zasypie snieg to biore druga deske i ruszam na snowskate :P :P

Napisane Dec 7, 2006, 7:23 am
dlugie spodnie Pozostałe kaq 182 1
Balik15

Balik15
kazdy chodzi jak chce, głupi temat

Napisane Dec 6, 2006, 2:19 pm
BlueCity - młodociany SHIT Pozostałe decbreaker 129 1
Balik15

Balik15
W sumie moze ten ochronairz czy kto go tam wyrzucił pomyslał ze jest mał i pewnie nic nie umie i tylko beidze pszeszkadzał ^^)

Napisane Dec 2, 2006, 10:10 am
Paktofonika Rap / Hip-Hop marek666 555 1
Balik15

Balik15
mariasz90 powiedział(a):
Balik15 powiedział(a):
do zamknecie ten teamt :P  a tak serio to jak ktos nie słucha hh to chyba ma prawo nie wiedzec o pfk

<lol> to jakbys mowil ze jezdzisz na desce 10 lat ale niewiesz co to ollie ale to co mam prawo niewiedziec :P nierozumiem cie zi±±±±aaaa a PFK KiNG !!

ale chodzi o to ze jak tkos NIE słucha hh to ma prawo nie wiedzec co to jest pfk. Np jak jakis trialowiec spyta skatera jaki jest najlepszy płyn do magury. No to chyba ma prawo niewiedzec. Kumasz? ^^)

Napisane Nov 30, 2006, 2:54 pm
Jakie s± wasze ulubione przeszkody Miejscówki kmilkmil 218 1
Balik15

Balik15
ja najbardzej lubie raile:D:D

Napisane Nov 23, 2006, 4:37 pm
Na jakich deskach zaczynaliscie jazde? Pozostałe Woru 896 1
Balik15

Balik15
ja od szajsu z marketu :P

Napisane Oct 29, 2006, 6:09 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>