Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Fu Rap / Hip-Hop harpan 13 1
Buhay

Buhay
owl powiedział(a):
Słuchałem tego nowego albumu Fu i muszę szczerze powiedzieć, że jest tragiczny. Fu zawsze miał problemy z dykcją, techniką i odkrywczymi myślami. Ot, taki przeciętny raperzyna, który wybił się na fali ulicznego rapu, który od początku był coraz to popularniejszy. Kiedyś  mi się to podobało, ale jak zacząłem słuchać dobrego rapu, to nie mogę już zdzierżyć Fusznika.

taka prawda niestety. nie słuchałem nowej płyty, bo to co prezentuje w kawałku lansowanym na vive teraz nie zachęca do tego.

Napisane May 17, 2007, 9:48 pm
Kradzione podkłady Rap / Hip-Hop guttimc90 136 1
Buhay

Buhay
jak potrafisz nawijac, to przyjemnie sie tego słucha na kradzionym bicie, który jest wysokiej klasy, ale jak ktos nie prezentuje poziomu to sie serce kraja jak ktos sepleni cos na jakims wspaniałym i znanym bicie. ja na poczatklu nagrałem taką plytke na kradzionych(ale mało znanych) bitach, za która mi dzisiaj troche wstyd, ale jedno szczescie ze zbytnio tego nie rozpowszechniłem. no ale juz potem nagrałem kawalek 'szmaty' na bicie gunit i ludzie przybijają mi za niego propsy z drugiego kranca polski, a inni ludzie jada po mnie ze ukradłem ten bit. tak wiec jak sie kradnie bity a jest sie słabym raperem, to spoko, do momentu w którym sie tego nachalnie nie promuje. pozdro dj kradziej  :P

Napisane May 17, 2007, 9:35 pm
VNM-Jimson Rap / Hip-Hop Buhay 51 1
Buhay

Buhay
ostatnimi czasy jestesmy swiadkami nowej wojny na rymy w której walczą vnm i jimson.  póki co narazie chłopaki nagrali na siebie po dwa dissy i moim zdaniem góra jest vnm. bardzo dobre bity, wyszlifowane, czyste flow i konkretne rymy. jimson specjalnie mi podszedł. polecam kawalek  "Pięćdziesiąt" vnm-a. podobał mi sie jeszcze diss orzeua na vnm pt. "Voodoo"  który zaczepiony włączył sie do walki.... a waszym zdaniem kto lepiej?

sciagnij

Napisane Apr 28, 2007, 9:26 pm
Mikrofon do nagrywania Rap / Hip-Hop tras 53 2
Buhay

Buhay
jak sie chce miec dobra jakosc to trzeba kupic mikrofon pojemnosciowy. dynamiczne (tzn te do 3mania w ręce) są do freestyle'u i na koncerty... ja na razie nie mam ale chyba zaczne odkładać....

Napisane Apr 28, 2007, 9:13 pm
Buhay

Buhay
ja jakies 2 lata temu zainwestowałem w Shure pg 48 za ok. 150zl  naprawde nie narzekam... jak chcesz robic cos porzadnego to olej wszystkie badziewia za mniej niz stówkę. a shury są naprawde najlepszymi majkami

Napisane Jan 6, 2007, 8:49 pm
Grubson Rap / Hip-Hop Buhay 48 1
Buhay

Buhay
strasznia sie zajarałem tym kolesiem. nikt nie ma takiego flow. młody mistrz, ma 21lat i pochodzi z rybinka. sam robi sobie wysmienite bity. niedługo bedzie mozna usłyszec go na składance KodexIII. słyszeliscie o tym chłopaku?

Napisane Apr 28, 2007, 9:08 pm
Paktofonika Rap / Hip-Hop marek666 555 1
Buhay

Buhay
dziwna rzecz, ale Paktofonika idealnie trafiała w mój gust muzyczny i w moje wyczucie smaku w hiphopie, natomiast to co teraz grają Fokus z Rahimem to dla mojego ucha jak jazda paznokciami po tablicy... wogóle to do mnie nie trafia. smuci mnie ten fakt, bo Fokus mógłby robiś naprawdę konkretny hiphop, no ale cóż, powoli zmienia gatunek muzyczny na bardziej elektroniczny....

Napisane Apr 22, 2007, 12:09 am
East West Rockers Pozostałe Buhay 44 1
Buhay

Buhay
Był ktoś?? Moim zdaniem nowa pozytywna siła na polskiej scenie reggae i gigant raczkującej sceny dancehall....

Napisane Jan 18, 2007, 12:37 am
Ostróda reggae festival Pozostałe jakos 9 1
Buhay

Buhay
kazdy kto tam pojedzie zakocha sie i bedzie chciał tam wracać.... polecam ten festival, jest na maxa pozytywny....

Napisane Jan 18, 2007, 12:35 am
Numer Raz Rap / Hip-Hop ABiD 55 1
Buhay

Buhay
w pierwszej lidze polskich rap artystów jest parenaście osób i numer napewno jest wśród nich.. i dla niego szacun zajebisty, jest dobry, musi być.. ale moim zdaniem tede jest w czubie tabeli a numer broni sie przed barażami... ;) kazdy kaazdy jest innny  :P ;)

Napisane Jan 8, 2007, 12:29 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>