Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Mu online Gry, konsole, pc, internet... Bart-ek 103 1
zarazek

zarazek
A ja polecam ten serwer
[url=http://www.psychic-doom.com][/url]
exp jest dość wysoki, ale żeby być PRO na tym serwerze trzeba grac naprawde dluuuuuugo, pomimo tego ze blessy, soule i jewele of life sa w sklepach, to na handlowym serwerze na rynku zawsze stoi tyle osob ze nie widac co sie dzieje, wiec handel jest na najwyzszym poziomie, glowną walutą sa chaosy i dobre exc itemy :] co prawda serwer stoi na dosc starej wersji 97d+itemy z 99 ale naprawde gra sie bardzo fajnie i jest bardzo duzo polakow, sam mam 51 res, polecam ten serwer jest świetny!! :D

P.S.  mozna mnie spotkać na serwerze nr 16 pod nickiem zaraz666 bądź zarazELF :D

miłego grania :]

Napisane Dec 12, 2006, 7:21 pm
LOST Hydepark Szamal 253 1
zarazek

zarazek
najlepszy serial na swiecie ;] jestem mega fanem LOST'ów :D  a po pierwszym odcinku 3-go sezonu to juz wogole... szczena opada...

Napisane Oct 6, 2006, 11:04 pm
Bierzmowanie Hydepark Kroolik182 248 1
zarazek

zarazek
ja mam bierzmowanie, ale wogole go niechcialem, bo jestem nie wierzący i dla mnie te wszystkie proby i spotkania to byla strata czasu, a mam to bierzmowanie zeby meic juz spokuj na przyszlosc no i... bo mama kazala :P  ale od czasu bierzmowania w kosciele nie bylem ani razu, i jak narazie sie nie zanosi :D bez obrazy ale dla mnie to wszystko to jedna wielka glupota :)

Napisane Aug 27, 2006, 4:02 pm
Tony Hawk's Project 8 Gry, konsole, pc, internet... Real151 168 1
zarazek

zarazek
no niezle sie zapowiada, moze nareszcie jakis bardziej realny tony hawk, a nie double backflip z kraweznika na manuala 540hardflip out -_-

Napisane Aug 8, 2006, 1:44 pm
Chris Haslam Pozostałe 19MeLoN90 208 1
zarazek

zarazek
nie wiem jak to sie nazywa ale to co jedzie na fakie przebiega po laweczce i obraca sie o  180* a deska w tym czasie obraca sie o 540* ale to jest mega kozackie :D (hmm moze  bigspin shoveit z przebiegnieciem po laweczce? :> ) mhhhm albo ten nollie bigspin heel ze schodow... kozak poprostu :D  a co do tego backfoot flipa albo nollie late flipa to was pogodze :D  to jest nollie late backfoot flip ;] przyjrzyjcie sie, odbija sie nollie od tej "ściany" i tą nogą ktora naciskal na tail zakrecil pozniej late flipa czyli nollie late backfoot flip :D

Napisane Jul 28, 2006, 10:55 pm
Zajawka!!! Tricki mikisk8 67 1
zarazek

zarazek
PawliQs powiedział(a):

Co do zajawki... Ja jak mi jej brakuje to wychodzę po prostu "na siłę". W czasie jazdy odzyskuję ją. Możesz poczytać artykuły na andegrandzie - to pomaga  ^^)

mi juz przez jakis czas sie poprostu niechce ruszyc tylka z domu jak sobie siedze w wygodnym fotelu przed tv albo przed kompem, ale to raczej dlatego ze miejscowka jest kawalek drogi od mojego domu, i musze chodzic i byc tam sam :/ no ale jak juz dojde i zaczne jezdzic to moge jezdzic i jezdzic... i nie wracac do domu:P

Napisane Jul 27, 2006, 6:05 pm
Jak trafiłeś na andegrand? Hydepark Zyga 405 1
zarazek

zarazek
ja sie dowiedzialem od znajomego :] jak sobie costam zamawial, spytalem sie gdzie kupil, to mi ta stronke pokazal :]

Napisane Jul 25, 2006, 11:06 pm
Matura: zdałeś czy nie Hydepark tomeckc 36 1
zarazek

zarazek
ciekawi mnie co by bylo jakbym takowego mundurka nie nosil i to poprostu olał, wywaliliby mnie czy co ? czysta głupota...

Napisane Jul 25, 2006, 11:04 pm
Puddle of Mudd Rock / Metal oLdZiNiuSs 14 1
zarazek

zarazek
mi tez ta piosenka sie bardzo podoba, ma swoj klimat, chociaz jest w sumie prosta to mimo to ma w sobie to cos:D

Napisane Jul 24, 2006, 11:03 pm
Disturbed Rock / Metal krytyk 115 1
zarazek

zarazek
jak dla mnie sa zajebisci, a w szczegolnosci The Game, Meaning of Life, Down With The Sickness, a reszta wcale nie jest od nich gorsza :]

Napisane Jul 24, 2006, 10:57 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>