Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
The Roots Rap / Hip-Hop EMPy 32 1
EMPy

EMPy
Pewnie znowu  się wychylę tak jak w temacie o neurosis(na hard core) ale chciałbym poruszyć tu temat genialnego dla mnie składu The Roots :D Proszę o wpisy :)

Napisane Mar 8, 2006, 10:36 am
NEUROSIS Rock / Metal EMPy 7 2
EMPy

EMPy
Hmmm, wiesz, chyba masz rację...

Napisane Mar 5, 2006, 12:13 am
EMPy

EMPy
Bardzo sobie cenie ten zespół i chciałbym poznać wasze opinie na temat ich muzyki, jak dla mnie jest to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów jakie kiedykolwiek słyszałem :)

Napisane Jan 24, 2006, 2:34 am
Gitary Rock / Metal Punkd89 1739 2
EMPy

EMPy
kolesina powiedział(a):
ja zaczynam grac na gitarze elektrycznej mam  snarazie ze Sky Waya czy cos takiego :D    ale wydaje mi sie ze chyba dobry głos wydaje gitara fender, oczywiśce z podłączeniem do dobrego piecyka ;]

Tak naprawdę gitarę i piec dobiera się do rodzauju muzy któą się gra. A fender, hmmmm, jakoś nie przepadam za tą marką :D

Napisane Jan 24, 2006, 12:53 pm
EMPy

EMPy
Ja gram na Epiphonie i na Marshallu Velvstate, ale przymierzam się do totalnej zmiany sprzeju na lepszy i bardziej profesjonalny. Upatrzyłem juz sobie gitarkę ESP "Viper" do tego wzmacniacz MesaBoogie Triple Rectifier Solo Head i jakiś preamp (najlepiej tez MesaBoogie).

Napisane Jan 24, 2006, 2:22 am
Slayer Rock / Metal poplas13_nidzica 99 1
EMPy

EMPy
Bardzo lubie płytę Reign of Blood, Slayera to zawsze miło posłuchać :]

Napisane Jan 24, 2006, 2:04 am
Siekiera Rock / Metal KryzyS77 33 1
EMPy

EMPy
Mi się bardziej podoba muza Siekiery w wykonaniu Antigamy, gorąco polecam, robi miazge z czachy, ale sama Siekiera też jes ok :)

Napisane Jan 24, 2006, 2:01 am
brudne dzieci Sida Rock / Metal marus_14 31 1
EMPy

EMPy
"Benia miała chłopca budaprenia.." nie no spoko., fajna muza,super teksty i pomysł z agrafką na kasetce też ok(a moze na płycie, nie pamiętam juz :D)

Napisane Jan 24, 2006, 1:42 am
HIM Rock / Metal synmarka 176 1
EMPy

EMPy
Ja kiedyś na jakimś forum przeczytałem fajny post kwitujący niusa o nowej płycie HIM rzekomo bardziej mrocznej od poprzenich, postaram się to zacytować : "HIM jest tak mroczny jak rajstopy mojej babki"  ;P

Napisane Jan 24, 2006, 1:27 am
Punk Rock / Metal punxx 795 1
EMPy

EMPy
Jak dla mnie to Tragedy, ale w sumie nie wiem czy to podciągać pod punk rock, hmmm, moze Dead Kennedys, a z polskich to oczywiście Dezerter :]

Napisane Jan 24, 2006, 1:23 am
<< poprzednia 1 następna >>