Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jaki jest wasz ulubiony part ?? Pozostałe paul7 145 1
Ghost91

Ghost91
Josh Kalis w DC video
Ryan Gallant w DC video
Chris Cole w Zero New Blood
P.J. Ladd w P.J. Ladd's wonderful, horrible life
Krzysiu Jurkowski w Garaż#3
pozdro

Napisane Jan 20, 2007, 10:20 am
Garaż#3 Filmy SV - dyskusje keslaw 176 2
Ghost91

Ghost91
Film jest poprostu zajebisty. Dla mnie jest dużo bardziej zajawkowy niż te wszystkie amerykańskie sieczki na mega poręczach. W garażu widać, że każdy z jeżdżących robi to dla przyjemności, a nie dla kasy. A triki w garażu są również świetne. To, co robi Kszysiek Jurkowski na siódemce pod witosem, to poprostu mistrzostwo. Wygląda przy tym, jakby skakał z krawężnika, a robi takie triki jak: big spin flip, cabalerial flip czy hardflip late backside. Jego przejazd mogę oglądać 20 razy pod rząd i cały czas dodaje mi zajawki :D Reszta skaterów też wymiata, żadny nie odstaje dużo od reszty. Muzyka jest też zajebista. Ani rock, ani rap, ale dobrana idealnie. Kawałek Krzyśka J., Gutka czy Pontusa - mistrz. Z resztą, tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Wielki szacunek dla twórców.
Pozdrawiam

Napisane Jan 4, 2007, 9:52 pm
Ghost91

Ghost91
Kozak film. Krzysio Jurkowski- mistrz! (sw heel z 8 cab flip z 7) Kuba Bączkowski, Gutek i Krzysiek Poskrobko też dają radę. Ogólnie cały film jest zajebisty i klimatyczny, a muzyka jest świetnie dobrana.

Napisane Dec 19, 2006, 5:24 pm
co dla was jest łatwiejsze nolie shovit czy shovit Tricki gumen7 58 1
Ghost91

Ghost91
Najprostrzy dla mnie jest zwykły shovit, ale fakie i nollie też są proste.

Napisane Aug 21, 2006, 10:41 pm
napiszcie jakie ochrona do was miala argumenty jak waz wyrzucala z miejsców Pozostałe adex 163 1
Ghost91

Ghost91
Nas jak wyrzucali z miejscówki (FALA R.I.P) to powiedzieli, że zakłócamy porządek społeczny i że niszczymy ściany (chociaż nikt wallride'ów nie robił)

Napisane Jun 12, 2006, 4:36 pm
Co daje wam największą zajawkę? Pozostałe maska8 116 1
Ghost91

Ghost91
Największą zajawę mam gdy po prostu idę sobie ulicą, patrzę, a tam zajebista miejscówa :D Niestety nie mam przy sobie deski. Będę myślał tylko o tym co tam wykręcę, aż tam wrócę (oczywiście już z deską)

Napisane Jun 12, 2006, 4:33 pm
CO Sądzicie o deckach element i innych rzeczy z elementa Sprzęt C1RCAsk8 191 1
Ghost91

Ghost91
Element to bardzo fajna firma. Wszystkie sprzęty tej firmy są zajawkowe, z wyjątkiem łożysk, które są dość drogie i wypadają z nich kuleczki. A deck i kólka element mogę polecić.

Napisane Jun 2, 2006, 7:29 pm
Co sądzicie o firmie Zero ???? Sprzęt heniu13 399 2
Ghost91

Ghost91
Nowa deseczka Zero przyszła  :) Na początku w ogóle nie mogłem na niej ollie zrobić  :P, ale po paru minutach problemy się skończyły. Na razie jeździłem tylko na ulicy przed domem, na kostce brukowej. A teraz pieprzony deszcz leje i nie mogę jeździć  :mad:

Napisane May 26, 2006, 10:50 am
Ghost91

Ghost91
Nie dawno zamówiłem nowy blacik Zero  :cyclops: Oby jakość była ta sama co wygląd :D

Napisane May 20, 2006, 11:45 pm
Jakie bajki oglądacie? Hydepark supro_skate 675 1
Ghost91

Ghost91
Ja lubię South Park :D Kiedyś oglądałem Sponge Boba, ale zniknął już z MTV.

Napisane May 21, 2006, 6:49 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>