Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Tall Tees Snowboard t0biash 5 1
owen

owen
https://www.facebook.com/AlveyWear

Napisane Dec 8, 2013, 9:05 pm
Manuale... Tricki EmilxD 68 2
owen

owen
Wedlug mnie jazda tylko na przednich kolkach, tylnich lub przednim i tylnich to nie sa manuale. Prawdziwy manual wedlug mnie to jest jazda na jednym kolku obojetnie czy przednim czy tylnim.

Napisane Apr 17, 2008, 1:23 pm
owen

owen
Wedlug mnie jazda tylko na przednich kolkach, tylnich lub przednim i tylnich to nie sa manuale. Prawdziwy manual wedlug mnie to jest jazda na jednym kolku obojetnie czy przednim czy tylnim.

Napisane Apr 17, 2008, 1:23 pm
Backflip Tricki Radzio14 21 2
owen

owen
Potrafie zrobic bio 540. Normalne bio nie ma wiele wspolnego z front flipem lecz moje jest bardziej przez glowe nic przez plecy. Jest to cos na pograniczu bio 540 a front flipa 180. Rady:
1. Zaloz kask!
2.Strach nie moze cie sparalizowac podczas wykonowania tricku inaczej konsekwencje moga byc nie ciekawe, jesli nie czujesz sie pewnie nie pruboj.
3. Pocwicz najpierw ewolucje do basenu oczywiscie bez rolek. (osobiscie sam tak robilem zanim sprobowalem z kickera i schodow)

Napisane Apr 17, 2008, 1:15 pm
owen

owen
Potrafie zrobic bio 540. Normalne bio nie ma wiele wspolnego z front flipem lecz moje jest bardziej przez glowe nic przez plecy. Jest to cos na pograniczu bio 540 a front flipa 180. Rady:
1. Zaloz kask!
2.Strach nie moze cie sparalizowac podczas wykonowania tricku inaczej konsekwencje moga byc nie ciekawe, jesli nie czujesz sie pewnie nie pruboj.
3. Pocwicz najpierw ewolucje do basenu oczywiscie bez rolek. (osobiscie sam tak robilem zanim sprobowalem z kickera i schodow)

Napisane Apr 17, 2008, 1:14 pm
ALMOST round 3 Filmy SV - dyskusje voythaz2 279 1
owen

owen
Haslam byl najlepszy ale i tak wszyscy wymiataja B) najlepszy skatebordowy film wedlug mnie misztrzowsko skrecony to przedewszystkim

Napisane Dec 24, 2005, 8:54 pm
gleby Pozostałe YnDy 80 1
owen

owen
Mi też sie raczej nic nie stało tylko raz złamana reka gips na tydzień

Napisane Sep 3, 2005, 11:01 am
Wosk Sprzęt zdybson 137 1
owen

owen
najlepiej sie slizha wosk ze znicza ale strasznie szybko sie ściera

Napisane Aug 1, 2005, 12:06 pm
Wszystkie rady dla poczatkujących Tricki Phoenix69 73 1