Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jaka to piosenka? Pozostałe Tajger 1154 4
nowajakosc

nowajakosc
niee powiedział(a):
3.32 wyleciało mi z glowy...

Ozzy Osbourne - Crazy Train

Napisane Jun 22, 2011, 6:23 pm
nowajakosc

nowajakosc
barbeq16 powiedział(a):
Zna ktoś? Tylko kawałek jest ale specyficzny:

KLIK

Dzięki

swedish house mafia - one

Napisane May 17, 2011, 8:13 pm
nowajakosc

nowajakosc
http://pl.lmgtfy.com/?q=Notorius+BIG+film+soundtrack

Napisane Feb 19, 2011, 1:45 pm
nowajakosc

nowajakosc
Dawinczifb powiedział(a):
http://www.youtube.com/user/flodask8ing21#p/u/43/0keOkGbPloA">http://www.youtube.com/user/flodask8ing21#p/u/43/0keOkGbPloA" type="application/x-shockwave-flash" width="400" height="326">

W KOMENTARZACH JEST NAPISANA NAZWA TEJ PIOSENKI. POZDRAWIAM

Napisane Feb 18, 2011, 8:05 pm
[HH] Oceń utwór którego słucha osoba wyżej Rap / Hip-Hop Kamil6121997 644 2
nowajakosc

nowajakosc
8/10

Asher Roth - Rik Smits

Napisane Jun 1, 2011, 10:49 am
nowajakosc

nowajakosc
5/10

Napisane May 17, 2011, 8:16 pm
Counter Strike Gry, konsole, pc, internet... mob 346 1
nowajakosc

nowajakosc
Steam jako steam jest darmowy klik

jak już sobie zainstalujemy steam, to potrzebujemy klucza/cd-key'a do CS czy innych gier aby w nie pograć.

Wydaje mi się że nie każdy wiedział o co chodzi dlatego to napisałem, bez podjarki i bez spiny.

Mój znajomy ma jeszcze kilka cd-key'ów do CS 1.6, sprzedawał na allegro za 10-20zł i trzeba być naprawdę głupim żeby kogoś na kasę oszukać... ale nie chce mi się pisać o rozkminach allegrowych bo to nie ten temat.

Napisane May 9, 2011, 5:54 pm
motorek na nogi Hydepark Zyga 27 1
nowajakosc

nowajakosc
Zyga powiedział(a):

jestem pewien że widzialem g-wheel za około 400zł i wydaje mi sie że to musi być mega fajna zabawa

JAk to widziałeś kilka miesięcy temu na allegro to tak, było.
Ale sprzedawali jako uszkodzone ;)

Napisane Apr 30, 2011, 12:31 pm
Praca na Wakacje Hydepark KamilInHood 102 1
nowajakosc

nowajakosc
Wyjazd nad morze, tam zawsze się trafi jakaś fucha, jak nie pomoc w pensjonatach to w jakichś budkach z żarciem, atrakcjach, klubach... itp. 

Jak masz 16lat skończone i masz gdzieś obok siebie jakieś CH, Galerie czy coś w podobie to zatrudnij się w maju na weekendy to wtedy na wakacje dostaniesz pełen etat :) oczywiście jak chcesz pracować w sklepie z ubraniami/elektroniką czy inne.

Ewentualnie możesz ze znajomymi ogarnąć się jako pomoc w pracach w ogródku (koszenie trawy, pielenie, kopanie...)

Możliwości jest mnóstwo, ale nie jest łatwo... ja się za późno obudziłem 2 lata temu i w czerwcu nie miałem już co szukać bo wszystko zajętę, także myśl o tym już w maju, początek czerwca....

Napisane Feb 19, 2011, 1:41 pm
Ubrania Ubrania orson91 6699 1
nowajakosc

nowajakosc
Pioterv powiedział(a):
gówno nie usa, wszystkie dc, etniesy, volcomy itd to wszystko jest szyte w chinach, polskie szwalnie są jednymi z lepszych w europie, a stoprocent jest szyte w polsce, mam bluze stoprocent i jakość jest świetna, po za tym że gdzieś tam mi dwie nitki wyszły no ale to dosłownie 2cm i uciąłem to nożyczkami, także błagam was nie mówcie że to na bank gorsze od ciuchów usa, bo te ciuchy usa są szyte w chinach, tyle.

Dobrze gadaaaa!

Dokładnie szyją w chinach bo szyją tego kilkanaście jak nie kilkadziesiąt tysięcy sztuk. W Polsce robią to na skalę kilkuset sztuk maksymalnie dzięki czemu jakość jest dużo lepsza.
Dodatkowo w PL nie płacisz za markę (no może niekiedy) ale za szwalnie, bo zrobienie spodni czy bluzy wychodzi dużo drożej niż ta sama opcja w Chinach, gdzie płacimy za markę a nie jakość w większości przypadków.

Napisane Feb 17, 2011, 3:13 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>