Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Starość Hydepark DENVER 107 1
oxi

oxi
To marzenia... Moge sobie jedynie marzyc co bede robiła, albo puscic wodze fantazji i spojrzec na to z kilka stron... np ze nic mi sie w zyciu nie udalo...:) Hihi. Nie mysle raczej o tym...

Napisane Jan 28, 2007, 6:42 pm
Piosenki, piosenka przy której się rozklejacie? Hydepark artursdz 357 1
oxi

oxi
"Comptine d'un autre ete" Yann Tiersen

Ps. Ze specjalnymi pozdrownieniami dla Denvera:D

Napisane Dec 27, 2006, 7:02 pm
imprezy Hydepark MILNAA 119 1
oxi

oxi
udana impreza jest wtedy kiedy sie z najlepszymi znajomymi ja spedza i niewazne jest co sie pije. Mi nie jest to do szczescia potrzebne. Z dobrymi kupmlami i kumpelami i tak mam fazę.

Napisane Dec 27, 2006, 6:50 pm
Wasze zdjęcia Hydepark Gutek101 621 1
oxi

oxi
http://img120.imageshack.us/img120/3671/muszyna223eg3.jpg

Napisane Dec 27, 2006, 6:16 pm
Światowy Dzień Snowboardu Snowboard Wojtass 10 1
oxi

oxi
szkoda że sniegu nie ma... Może za rok jakas fajna wieksza impreza by z tego wyszła... Jak na razie to nic nie planuje.... :(

Napisane Dec 15, 2006, 10:36 pm
nerwica natręctw Hydepark glosnik 337 1
oxi

oxi
hehehe! przeczytałam wszystkie wpisy... jak miło popatrzeć,że nie jest się w tym wszytskim samemu. Można z tego książke napisac. niezłą by byłą!  czasem jak wracam do domu i jest ciemno to wydaje mi sie że goni mnie tornado. jak byłam młodsza to zwykle przed nim uciekałam, teraz staram sie opanować. Miło tak poczytać, mam wiekszosc wyzej opisanych zjawisk. Ale jak np przed snemj ak sprawdzam czy zamkniete drzwi sa zamkniete, to sama sie z tego smieje...
Tez nie lubie stawać na złączeniach na chodniku
Jak slysze czyjes kroki za mna to musze koniecznie sie obejrzec bo mysle ze mnie zaraz skroja
Komórka zawsze w prawej przedniej kieszeni spodni
do niedawna jak sie obudziłam, szłam do łazienki, myłam sie i codziennie kazdego ranka patrzyłam na zegarek o 6.43
wlasciwie wiekszosc tego co napisali inni pasuje do mnie.... tak mis ie chce z tego smiaac:)

Napisane Dec 14, 2006, 8:25 pm
śmierć Hydepark Sitara11 787 1
oxi

oxi
Chciałabym umrzec tak, zeby nei sprawiac smutku innym, chce zeby to byla szczesliwa chwila i zeby inni tez to rozumieli. Chce po sobie zostawic cos innym. Chciałąbym mieć swaidomosc tego ze umieram. Chciałabym żeby przyczyną była starośc, ale tez ni jakas nadzywzajna....

Napisane Dec 13, 2006, 9:04 pm
Gdzie na snowboard przez ferie?! Snowboard McCvir 33 1
oxi

oxi
wlasnei nie wiem gdzie jechac i przegaladam sobie wasze wpisy i wszystko brzmi tak pieknie... wszedzie bym chciała. A tu tylko dwa tygodnie! Juz nie moge si doczekac...
Kocham to! Uwielbiam to! Bo snowboard jest ...... no najlepszy!

Napisane Dec 13, 2006, 8:15 pm
Buty Snowboard Hejniak 21 1
oxi

oxi
raz miałam za male:)  bylo beznadziejnie bo w ogole jezdzic sie nie dalo! nastepnym razem byłam tak zdeterinowana że kupiłam za duze. i bylo jeszcze  gorzej. noga mi latała w bucie. Zastanawiałam sie co gorsze... Jedno od drugiego, drugie od pierwszego...:)

Napisane Dec 13, 2006, 8:02 pm
style jazdy Snowboard XCarmel 56 1
oxi

oxi
chyba freeride, ale chciaąłbym sie nauczyc freestylu, juz probuje, ale troche sie boje jeszzcze, bo niezbyt umiem. o jibingu nawet nie snie... chyba ze za 100 lat. Nie, tedy tez raczej nie....

Napisane Dec 13, 2006, 7:52 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>