Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
RR Brygada- Super Moc Rap / Hip-Hop BlackGang 18 1
free

free
Mega krążek, wg. mnie najlepszy track to super snajper, ale cała płytka jest przekozacka, pokazali chłopaki poznański poziom robienia hiphopu :)

Napisane Sep 21, 2009, 1:40 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 2
free

free
Sadzić!
Palić!
ZALEGALIZOWAĆ!

Peace.

Napisane Aug 14, 2009, 1:04 pm
free

free
Rodziu3 powiedział(a):
narkomany *****ne!

Najpierw dorośnij, później się wypowiadaj na takie tematy szczawiku.

Legalize jak najbardziej  tak! Pzdr;]

Napisane Jul 14, 2008, 5:37 pm
Drum 'n' Bass Pozostałe msz44 200 1
free

free
A ja polecam kanał z last.fm, a mianowicie: http://www.lastfm.pl/listen/globaltags/darkstep całe mnóstwo fajnych ciemnych drumów można tam posłuchać :)

Napisane Oct 27, 2008, 11:24 pm
Walka z kacem Hydepark SKATAN 146 1
free

free
ehh, amatorka...

do kaca się nie dopuszcza przede wszystkim ;-))

a tak really to piwko, o ile nie rzygasz na sam widok, ewentualnie tłusty bat, godzina muułuu i później już normalnie żyjesz...

Napisane Apr 11, 2008, 12:22 pm
Religia w Nigerii Hydepark marcinekSB 17 1
free

free
Czytałem ten artykuł chyba na wykopie. To jest jakaś paranoja. Religia to opium dla mas...

Napisane Jan 19, 2008, 7:28 pm
Jakich tricków nauczyliście się w pierwszym sezonie. Snowboard XYVA 22 1
free

free
FakieOllie powiedział(a):
ollie,nollie,fakie ollie , switch ollie ,ollie 180 , ollie 360revert  ,fakie 180 , i raz mi wyszlo nollie 180 i indy

Na pewno piszesz o snowboardzie? W innym topicu nie wiesz jak wjechać na krzesełku i zaznaczasz że jesteś początkujący...

Co do tematu, preferuje freeride na dziko, ale nie obejdzie się bez 180-tek i paru grabów :) ale raczej kręci mnie prędkość a nie tricki. Pierwszymi moimi trickami na FS były 180-tki i indy na własnoręcznie zrobionej średniej hopce. Czasem wyjdzie frontside 360, ale ogólnie to jak wspomniałem wolę freeride :) peace.

Napisane Jan 18, 2008, 1:30 pm
wyciagi krzeselkowe Snowboard FakieOllie 55 1
free

free
FakieOllie powiedział(a):
Mam pytanie jak sie wierzdza na snowboardzie na wyciagu krzeselkowym czy trzyma sie deche w rekach czy mam ja caly czas miec na nogach ?

szacun za ten wyraz, zaplułem monitor...

A co do wjazdu, jeśli jesteś naprawdę początkujący to przemyśl czy na górze dasz rade zjechać z krzesełka bez efektownej gleby. Wjeżdżaj tylko z przednią nogą przypiętą, bo z dwoma niewygodnie się siedzi na krzesełku. Popróbuj takie zjazdy na jednej przypiętej nodze na jakiejś góreczce, żeby kawałek zjechać i wyhamować, a później atakuj krzesełko.

I pamiętaj, jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz :) have fun, peace.

/edit:
offtopic: dla ludzi z wszelkim dysmózgowiem polecam przeglądarkę firefox2, podkreśla błędy zrobione w okienku formularza...

Napisane Jan 18, 2008, 1:21 pm
Wirus Gry, konsole, pc, internet... spasmo 6 1
free

free
Do jednorazowego usunięcia wirusów polecam darmowy skaner dostępny na stronie: ArcaBit. Trzeba go odpalić z pod poziomu Internet Explorer'a. Stałą ochronę zapewni Ci darmowy produkt AOL dostępny TUTAJ, jednak obowiązkowa rejestracja potrzebna do dostania klucza nie należy do najprostszych :)

Peace.

Napisane Dec 18, 2007, 5:36 pm
CS Gry, konsole, pc, internet... zul 76 1
free

free
Jeśli chodzi o nonsteam to posiadam swój dedykowany serwer. IP: 82.160.220.99:27015. Gra na nim sporo osób o całkiem niezłym skillu. Zapraszam!

Napisane Nov 30, 2007, 10:18 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>