Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
hurraaa hurraaa maturraaaa:) Hydepark marcin123456 12 1
jaaa

jaaa
pol-podstawa,
ang[ustny]podstawa, [piesmny] rozszerzenie,
matma- rozszerzenie
historia sztuki- rozszerzenie

Napisane May 6, 2008, 3:56 pm
Dziewczyny i Deska.... Pozostałe PunkRock99 1234 1
jaaa

jaaa
Cytuj:

Jezdze mecze tricki, bo to lubie i mi sie podoba, ale nienawidze jak ode mnie odlampiaj takie niektore paninki, ktore wlasnie nawet nie potrafia sie dobrze utrzymac na tej desce.. zapodam wam ostatnia jedna ciekawa sytuacje. w klasie mam taka Iwonke... kuzde najpierw zaczela chodzic w vanach, a teraz chce sobie kupic deske, wszystko by bylo okej, ale wyobrazacie sobie dziewczyne w wieku 15 lat ktora wazy 70 pare kilosow jezdzaca na desce?! wtf..?!

z tego co mi się wydaje to deska jest dla każdego, jeżeli chce to niech próbuje. co Tobie przeszkadza, że chce zacząc? jak dla mnie powinnaś sie cieszyc, że masz szanse rozprzestrzenic deskorolke wśród swojego otoczenia... a do tego był już "temat na temat" osób ważących trochę więcej (?bo grubą to bym ją nie nazwała.. wiesz można miec 15 lat 1,85 wzrostu i ważyc 70 kilo..)  -> to nie powinien byc wyznacznik do tego czy ktoś może/chce czy nie jeździc na desce... pomyśl zanim takie coś napiszesz o kimś... możliwe, że ona znajdzie w sobie taka zajawkę, że aż miło będzie patrzec... kto wie.

Napisane Apr 28, 2008, 8:52 am
Matura Hydepark Ekoskate 117 1
jaaa

jaaa
matma[rozszerzenie], historia sztuki [rozszerzenie], angielski [pisemny: rozszerzenie, ustny: podstawa], polski[podstawa].
Wybieram się na architekturę Gliwice bądź Kraków, jeszcze zastanawiam się nad Wrocławiem.

Napisane Apr 26, 2008, 10:19 am
iPod Gry, konsole, pc, internet... slawus420 92 1
jaaa

jaaa
ipod touch 16, jeszcze sie trzyma. nic się z nim nie dzieje [strasznego] a już spadł mi kilka razy. dobra jakośc i grafika. jak na razie jestem z niego zadowolona.

Napisane Apr 16, 2008, 10:26 am
Snowbordzisci co robicie z snowboardem w lato?? Snowboard Tural100 54 1
jaaa

jaaa
Nacho powiedział(a):
Co jak co, małopolskie snowparki są zwyczajnie biedne. Tak na dobrą sprawę ja bym tego nawet snowparkiem nie nazwał.
Że co, Zakopane? Bieda aż piszczy, Chochołów to samo.
Jeśli gdzieś masz trzy rurki to jeszcze nie znaczy, że jest to snowpark. ;)
Bądźmy szczerzy, jedyny snowpark w Polsce to Red Bull Monstairs. Ten jest OK.

co do tego to się nie zgodzę... oprócz RBM, jest bardzo dobry snowpark Billabong na Julianach czy Burtona w Białce, ostatnio popularny stał się też sp Snickersa. Jeżeli wystawią większość przeszkód to te sp są na prawdę dobre.

A co do snowboardu latem to raczej schowany, chyba, że na hale jadę. a tak to próbuje swoich sił w windsurfingu ;]

Napisane Feb 14, 2008, 3:29 pm
Wywiadzik z każdym riderem Snowboard Jedi38 28 1
jaaa

jaaa
Jedi38 powiedział(a):
No więc TAK  ;) :

1.Jaki masz sprzęt(deska,wiązania,buty,outwear,rekawice,gogle,akcesoria[kask]
2.Styl jazdy
3.ulubiona miejscowka
4.ulubiony rider
5.ile jeździsz?
6.ulubiony trik
7.Najlepszy trik
8.Ulubiona muzyka
9.ulubiona firma
10 ulubiony film
11.Sukcesy
12.Wymarzony trik
13.Wymarzony sprzęt

1. deska: Burton lux, 
    wiązania: b. escapade speed zone
    buty: bardziej nieznana mi firma
    ciuchy: burton
  rękawice: rożnie m.in. burton, rossignol, reima etc..
  gogle: b-skin i mutant
2. bardziej ineteresuje mnie freestyle, jednakże jak na razie nie wybieram sie jescze na sp bądź street, ale mam nadzieje, że za niedługo.
3. szczyrk [juliany]
4. simon chamberlain, anne-flore marxer.
5. zaczynam 2 sezon
6. --- [ jeszcze żaden]
7.  jak wyżej.
8. różnie, przede wszytkim rock, reggae +z sv.
9. nidecker, volcom, burton.
10. 'step by step', the resistance, for right or wrong...
11. ---
12. za dużo by wymieniać.
13. na razie nie szukuje zmian, chyba, że buty. a w przyszłości chciałabym Gtwina badz jakas inna, byle byla dobra i odpowiadala moim oczekiwaniom.

:)

Napisane Jan 7, 2008, 10:08 pm
zawody ! Snowboard emilka12 7 1
jaaa

jaaa
często na otwarcie jakiegoś snowparku organizowane są od razu zawody, a ponadto  to jibby -> takie jak np. te co teraz były [Indoor IV, Działking, czy te warszawskie..] do tego dochodzą zawody na Julianach-> na pewno beda 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, i tego samego dnia będzie też AM Burton w Białce Tatrzańskiej. :) + jakieś zawody z przeróżnych okazji bądź i nie okazji.
gdzieś na kompie mam cały rozkład planowanych imprez, jak znajde to zamieszcze.

Napisane Dec 29, 2007, 10:02 am
skateboard cup Pozostałe rufus102 11 1
jaaa

jaaa
kto tegoroczna edycje wygral!? ;)

Napisane Sep 15, 2007, 10:31 pm
Fingerboard Contest Gliwice #2!! Pozostałe SK8Amok 452 1
jaaa

jaaa
bartekmann powiedział(a):
Ah chciałbym tam być. Gdzie są Gliwice?

woj. śląskie, w sumie nie daleko od Katowic.

Napisane Jan 26, 2007, 1:40 pm
Gdzie na snowboard przez ferie?! Snowboard McCvir 33 1
jaaa

jaaa
ferje mam od 10 lutego ... i pierwszy tydzień: Włochy - Plose koło Brixen, drugi tydzień:  pewnie Przemyśl i okolice [podkarpacie]. W miedzy czasie jeszcze Wisła i Szczyrk bo stosunkowo blisko :)
pozdrawiam ^^

Napisane Dec 13, 2006, 8:25 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>