Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Pobicie 15 latka Hydepark BHT 362 1
Ric1

Ric1
Peja pokazał klasę nie ma co! ahhahaha...  już nie pierwszy raz pokazał co reprezentuje :D na pewno nie biedę :D

Napisane Sep 21, 2009, 1:23 pm
Snowpark- Jasna pod Chopokiem/ Słowacja Snowboard cady 17 1
Ric1

Ric1
wygląda to fajnie na tej wizualizacji trzeba obadać na żywo.. może ma ktoś więcej konkretnych zdjęć?  a odnośnie walla Wojtass to był wrzucony na chwile na park w Białce.. osobiście nie widziałem bo miałem kryzysowy sezon ale obadałem jakieś foty z tamtego sezonu i widziałem że był

Napisane Feb 12, 2009, 1:15 pm
Słuchawki do mp3 Gry, konsole, pc, internet... EaGLE 165 1
Ric1

Ric1
SKULLCANDY i to wszystko:) mam 2 pary naprawde warte swojej ceny :)

Ikona posta Napisane Jan 12, 2008, 10:35 pm
Jakie kąty na wiązaniach Snowboard wabahaba 55 1
Ric1

Ric1
przód 16
tył 14  B)

Ikona posta Napisane Jan 9, 2008, 8:11 pm
Wasz sprzęt Snowboard em12 124 1
Ric1

Ric1
a ja mam deskę Technine model Icon
wiązania drake mickey le'blanc
butki thirty two

Napisane Jan 9, 2008, 8:08 pm
Upadki snowboardowe Snowboard wabahaba 35 1
Ric1

Ric1
na filmiku że tak powiem bezpieczne gleby prócz tej 1:19 dość dobrze gościa sponiewierało...
a co do moich boleści na snowboardzie to chyba największy ból był jak wrąbała sie we mnie jakaś dziewczyna. Podczas gdy odpinałem deske na siedząco zaraz po nieudanym skoku ona bez zastanowienia skoczyła z dużą prędkością z hopy i wbiła się prosto w moje plecy....  na początku szok.... brak oddechu i jeszcze spanikowany Wojtass podleciał do mnie i tłukł mnie po plecach wołając czy nic mi nie jest.... ahahaha... teraz sie z tego śmieje ale wtedy pamiętam nie potrafiłem butów ubrać a mama mi skarpetki ubierała codziennie przez tydzień... a do szpitala bałem sie isć.... i tak napewno nic mi sie nie stało... ahaha;)

Napisane Jan 9, 2008, 7:58 pm
wiązania drake'a Snowboard kubaxg 6 1
Ric1

Ric1
Te drake czar chyba najbardziej jak dla mnie leżą:) sam mam drake-i tyle że model m. le'blanc.. nie narzekam.... klasa sama w sobie... jak wiązania to drake albo burton  nic więcej..

Napisane Jan 9, 2008, 7:50 pm
Kanikuly Pozostałe krakersik 121 1
Ric1

Ric1
straszny shit... jedyny pozytyw tego wszystkiego to laseczki na teledysku:D głos można wyciszyć.. hahahaha... i puścić coś innego:D

Napisane Jan 2, 2008, 6:38 pm
Buty Cropp Buty toby69 382 1
Ric1

Ric1
cropp ssie i wszystkie jego produkty są do d**y.. porażka... jak można odgapiać wszystko od innych firm i bazować na tym... nie czaje... :mad: :mad: :mad: croppowi mówie stanowczo NIE!!

Napisane Dec 14, 2007, 3:23 pm
Jedi Mind Tricks Rap / Hip-Hop Seborth 59 1
Ric1

Ric1
racja Jedi Mind miazga... najlepsza nuta na snowboard.. odrazu czlowiek zajawe lapie i sile.. :D hahah... ta muzyka mnie podnieca... jak mówą to moi koledzy.. że słucham bananowego rapu.... mam wsyzstkie albumy i chce więcej... ma ktoś do niego numer telefonu/.?? hahahaha... nie no ale tak całkiem poważnie to Ci kolesie koszą wszystkich raperów..  peace

Napisane Dec 5, 2007, 9:32 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>