Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[snow] Jaka deska? Snowboard elmacio 387 1
Jocan

Jocan
Witam. Mam zamiar kupić swoją pierwszą dechę, nie za długą. Problem tkwi w tym, że przy deskach 164 cm cięzko znaleźć dechę taliowaną powyżej 26 cm a mój but to rozmiar 46. Znalazłem dechę APO line z taliowaniem 25 cm. Czy będzie to aż tak przeszkadzało w jeździe? Jak mocno będą wystawały palce? Wiązania L/XL więc z dopasowaniem bucika nie powinno być komplikacji : ) Pozdrawiam.

Napisane Jan 28, 2013, 8:48 pm
Czy jezdzicie w rurkach(spodnie)?? I co o tym mysla wasi kumple z szkoły?? Pozostałe gand14 440 1
Jocan

Jocan
Hahaha Kaczor kto Cie o deck tu pytał? O.o

Lubie rury i tyle. Nie nosze aż tak wąskich rur, takie w miare zdrowego rozsądku  :cyclops:

Napisane Apr 10, 2009, 5:34 pm
AC/DC Rock / Metal pitr 387 1
Jocan

Jocan
Royas nie kozacz bo ja mam wszystkie prócz Black Ice ;]

Napisane Mar 26, 2009, 5:09 pm
Siłownia Extreme skejcikkk 764 2
Jocan

Jocan
KroV ale siłownia siłownią ale od razu krzyż. Jaki krzyż? Ja chodzę na siłownie i nie robię żadnego ćwiczenia na stojąco. Żadnych martwych ciągów itp- wszystko ma swoje zamienniki na siedząco.

Napisane Mar 23, 2009, 6:48 pm
Jocan

Jocan
Timonek powiedział(a):
krauzik2 powiedział(a):
adio92 powiedział(a):
grzadziel8 powiedział(a):
jak myślicie, w jakim wieku powinno sie zacząć chodzić na siłke ?

14-15 lat.

:thinking:

na moje nie ma sensu zaczynac jak sie ma 14 -.- wg mnie.. 16 co najmniej. wtedy organizm jest juz w miare dobrze rozwiniety i nie szkodzisz mu w rosnieciu itd

To jest tylko na ,,twoje". Według medycyny wiek 14-15 lat u chłopaków to idealny wiek by zacząć ćwiczenia. Wtedy najszybciej się rośnie, a mięśnie rosną 2x szybciej jak normalnie. Jest też jedna wada- przy ćwiczeniach potrzeba podwójnej porcji białka i węglowodanów. (Zaleca się tuńczyka, jajka gotowane)I to nie są moje wymysły.

Napisane Mar 17, 2009, 9:49 am
Świadkowie Jehowy Hydepark BHT 370 1
Jocan

Jocan
Cytuj:
4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.

Obiło mi się o uszy, że Bóg jest istotą doskonałą która nie zna zazdrości, gniewu, pychy i innych tego typu. Jeżeli jestem w błędzie, to wyprowadźcie mnie z niego.

Napisane Feb 12, 2009, 10:28 pm
Gry na x360 Gry, konsole, pc, internet... KroVa 449 1
Jocan

Jocan
EDi powiedział(a):
Osobiście mogę polecić Cod5, fajny tylko nieco krótki.
Zwolennikom NFS'a, polecam jego substytut Midnight Club Los Angeles. Świetna gra, bardziej dopracowana, oprócz samochodów gracz ma do wyboru motory, a niedługo wychodzi darmowy dodatek dający możliwość jeżdżenia Suv'ami, dostarczający wiele nowych dodatków do tuningu, a także udostępniający całkiem nowy świat gry. Polecam.  ;)

CoD5 fajny? człowiecze! Grałem u kumpla, większej tandety nie widziałem. Ta gra jest tak liniowa, jak animacja stickfigure -.- Idziesz, strzelasz, rzucasz granat. Idziesz, strzelasz, rzucasz granat
I nic więcej. Gdzie jakieś skratadnie? gdzie obejście wroga od tyłu? Nie ma.  Wojna? Walka toczy się dosłownie 3 metry od linii frontu wroga. Zawiodłem się wielce na tym tytule.

Napisane Jan 16, 2009, 10:50 am
Skate 2 Gry, konsole, pc, internet... Geemini 283 2
Jocan

Jocan
Tak, no kaleka ;D Chodzi tak maciejowato max, szczęście że nie jest aż tak potrzebne to chodzenie ;p

Napisane Jan 16, 2009, 10:46 am
Jocan

Jocan
No właśnie tylko tak można jeździć. Niby, że jak wykonasz zadania to masz więcej czasu ale zadań jest mało i dostajesz chyba 30 sek. za zadanie. Czas jednak leci nawet podczas wykonywania zadania. Mogliby zrobić bez ograniczenia czasowego, bez zadań i tylko skatepark Slappy'ego :/

Napisane Jan 13, 2009, 7:33 pm
Dżem Pozostałe barkaw 32 1
Jocan

Jocan
Uważam, że Balcar w ostateczności by tam pasował, gdyby nie kopiował stylu Ryśka. Kto był na koncercie ,,nowego" Dżemu, ten wie o czym mówie. Te Ruchy, ten styl śpiewu. Nie, nie. Nie wychodzi mu to.

Napisane Jan 15, 2009, 8:57 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>