Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Darkstar Sprzęt jankowski1 88 1
filipulus

filipulus
mam darkstara armor light pro adam dyet od 20 lutego , i przeszedł wiele . Wiadomo rozwarstwia się , gnie , szczerbi się , ale kilka razy myslalem ze sie juz złamał ale dalej trzyma, i w miare jak na 4 miesiace ma super popa. Ale jezeli dzis miałbym wydac tyle kasy co w tedy kupiłbym sobie almosta z tymi węglowymi wkładami albo blinda eternal life  :P

Napisane Jun 22, 2008, 10:59 am
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 1
filipulus

filipulus
kaymaen powiedział(a):

Po co cały czas zajmujecie się rzucaniem obelg w katolików, spróbujcie poszukać u źródeł...
Poczytajcie sobie najlepiej stare pisma, jacy byli pierwsi bogowie zapisani w przekazach, w księgach sumeryjskich. Tam nie było boga, byli bogowie.
Tak samo jak Ra jeździł w słonecznym rydwanie, tak samo Jahwe latał w obłoku:

Wj 13/21 „A Jahwe szedł przed nimi podczas dnia jako słup obłoku, by ich prowadzić drogą, podczas nocy zaś jako słup ognia, aby im świecić, żeby mogli iść we dnie i w nocy"

i do czego zmierzam: są to opisy statków, tak samo jak Jezus odleciał na "obłoku",
- jako dusza nie mógł, bo by to nie było mu potrzebne
- jako ciało to nie mogła być chmura
Więc co to mogło być?...

Nie wiem czy to jest z tego fragmentu o którym teraz myślę, ale wcześniej było coś takiego że szedł Bóg z Izraelitami , ale w Arce Przymierza. I chodzi tu chyba o ten kontekst. A zmierzam do tego ,że niedawno udowodniono ,iż Arka Przymierza mogła faktycznie świecić gdyż była świetnym kondensatorem  (czy jakimś tam inaczej nazywającym się urządzeniem).Tzn. zrobiona była z metali i odizolowana od ziemi przez kije na których była niesiona , a "ładowała" się za dnia , poprzez promienie słoneczne. To tak apropo tego fragmentu :]

Napisane May 8, 2008, 6:02 pm
Pora na śmierć internetu ?! Gry, konsole, pc, internet... Voodoo199 35 1
filipulus

filipulus
Z jednej strony fajnie , ale  jak sobie pomyślę że zamiast np iść do kumpla to włączę sobie komórę i będziemy jak gdyby obok siebie ;/

Napisane Apr 17, 2008, 6:30 pm
Girls don't cry Pozostałe dietshi 88 1
filipulus

filipulus
Wiecie co nie powinni wpuszczać na te zawody "widzów" płci męskiej , bo znając życie , dziewczyny pewnie by się peszyły i rozpraszały .  Najwyżej jakby te zawody wypaliły t o dopiero na kolejne zaprosic by można również i panów

Napisane Feb 26, 2008, 6:52 am
Wasze śmieszne nawyki deskowe. Pozostałe oski07 646 1
filipulus

filipulus
ja zazwyczaj przed jazdą hartuję brodawki sutkowe , potem to sie śmiga na sto ,dwa!

Napisane Feb 25, 2008, 10:35 pm
Pseudo Rasta Hydepark JimiKazama 111 1
filipulus

filipulus
jak była moda na techno , na hip hop , to teraz zrobiła się na rastamanów. Ale co za dużo to nie zdrowo. Osobiście lubię reggae , dredy zamierzam skręcić , ale za rastucha sie nie uważam. Tak btw jakby te osoby choćby wiedziały co te 3 kolory symbolizują ! KURDE!

Napisane Feb 24, 2008, 6:18 pm
Ollie late inward underflip - trudne? ;] Tricki techbox 46 2
filipulus

filipulus
to może po prostu mam szczęście do ciebie , no ale nie ważne ( skończmy offtopa , bo przerodzi to się w kłótnie , a tego nie chcemy , myślę obaj ):)

Napisane Feb 21, 2008, 10:03 pm
filipulus

filipulus
Nie żebym coś mówił ,bo albo mi się zdaje ,albo to jest któryś z kolei temat założony przez ciebie typu "joł umiem fajny trick którego nazwy ,a co dopiero wyglądu nie znacie ale powiedzcie mi co o tym myślicie"  Tzn chodzi mi o to , że zakładanie tematu o każdym tricku mija się z celem . Przynajmniej tak uważam

Napisane Feb 21, 2008, 9:55 pm
Skateboarding we wsiach Pozostałe mike12 239 1
filipulus

filipulus
e ,powiem wam ze nie jest tak zle , zakładam słuchawy , pełen looz nikt nie drzy sie , nie przeszkadza , jestem tylko ja i decha. Mnie sie tam podoba ;)

Napisane Dec 18, 2007, 11:19 pm
Muza z lat 50, 60, 70 i 80 Pozostałe Neron8 124 1
filipulus

filipulus
James Brown
Frank Sinatra
Luis Amstrong legendy !

Napisane Dec 8, 2007, 5:16 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>