Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Slipknot Rock / Metal skatetom 401 1
lemisz

lemisz
wrq powiedział(a):
czokapik powiedział(a):
shaman22 powiedział(a):
slipknot nie jest zespołem satanistycznym

Ameryki to Ty nie odkryłeś -,-

Amerykę odkrył Krzysztof Kolumb.  :stare:

Stary, w końcu jestem zaszczycony możliwością poprawienia kogoś na poziomie :)

Leif Eriksson był pierwszy odkrywca Ameryki należącym do cywilizacji europejskiej, ok. 1000 r. n.e.

Cholera, może nawet tą maturę na rozszerzonym napiszę :)

Napisane Mar 10, 2009, 7:30 pm
Praca sezonowa zbiory Niemcy Hydepark codex22 68 1
lemisz

lemisz
eddie0 powiedział(a):
mulator powiedział(a):
mnie osobiście jedno wkur.wia ten nasz kochany pieprzony rząd który zamiast wziąść się do roboty to rzucają w siebie błotem i odkopują afery, zwalają winę za kryzys w państwie z partii na partię. Do jasnej cholery dlaczego nie możemy mieć normalnych polityków? czy ci ludzie mają wogóle mózgi?? I dzięki tym ludziom Polacy wyjeżdżają do innych krajów za chlebem.

czas pisu juz sie skonczyl
to bylo 2 lata temu

Teraz jest inaczej?

rufus102 powiedział(a):
Politycy w komunie wychowani, inne myślenie, inne wszystko.

Uważasz, że teraz ludzie mają inne myślenie?
Wiesz co leży u podstaw niepowodzeń komunizmu, a także demokracji?
- Tak, właśnie ludzie. Ustrój tylko ustrojem.

Napisane Jan 22, 2009, 4:14 pm
Odżywki Hydepark sic311 50 2
lemisz

lemisz
Chodziło akurat nie tyle o detoksykację kreatyny, co kapsułki.

Przy czym, zawsze jest kreatyna w proszku do rozpuszczania.

Napisane Jan 16, 2009, 11:37 pm
lemisz

lemisz
Przy czym, jednak nieumiejętne stosowanie możne zniszczyć nerki, czy wątrobę.
Trzeba znać swój organizm, a nic złego nie powinno się wydarzyć.

Napisane Jan 15, 2009, 11:09 pm
Broń Palna, Bomby, Rakiety, Działa, Pojazdy opancerzone Extreme mullen190 82 3
lemisz

lemisz
Reinav powiedział(a):
No wlasnie m4 , podoba mi sie bardziej z wygladu. Ogolnie , jakos np kupujac karabinek do ASG wolalem m4 od m16. M4 to moja ulubiona bron , troche o tym na necie czytalem. Zeby powiedziec , ktora lepsza to moim zdaniem nie wystarczy z nich strzelac /trzymac , ale przetestowac w walce itp.

Stupido powiedział(a):
ja mówie o tym jak się prezentuje ew. jakie są parametry... gdybym z takiej broni strzelał to napewno bym napisał co i jak... ale żeby wiedziec jaka jest naprawde to trzeba ją przetestowac w różnyxh warunkach i co najmniej miesiąc...

Czyli słowa "jest lesza" są bezsensowne w waszych ustach (postach).
W moich z resztą też.

Btw - to nie temat o ASG. Chyba, że chciałeś powiedzieć czym się kierowałeś przy zakupie.

czokapik powiedział(a):
mam pytanie, wie ktoś może jaka jest kara za posiadanie pocisków w domu ? i czy ma znaczenie jakie to są naboje ?

W polskim prawie jest to zabronione, z tego co mi wiadomo. Oczywiście bez zezwolenia. Nielegalne posiadanie amunicji jest karane zgodnie KK z Art. 263 § 2

Cytuj:
Kto bez wymaganego zezwolenia posiada broń palną lub amunicję, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.)

Napisane Jan 3, 2009, 4:20 pm
lemisz

lemisz
Stupido powiedział(a):
lemisz przestań pieprzyc... możemy dyskutowac o broni do woli... a to czy ktoś trzymał ją w ręku niekoniecznie jest wyznacznikiem tego czy wie o niej co nieco

Reinav powiedział(a):
m4 akurat nie mialem , i nie kloce sie ze to jest lepsze od tego. tylko , ze mi sie to od tego bardziej podoba. a mowienie , ze wiekszosc nie miala broni w reku a sie wypowiada , to tak , ze nie moze mi sie podobac np. jakis zajebiaszczy samochod (np lambo itp) bo nim nie jezdzilem?

Jeśli koniecznie chcecie porównania - to tak jakby rozmawiać o książce na podstawie opisu na merlinie. Sam się nie znam, ale to czy trzymałeś/strzelałeś jest podstawą w sprawie broni. Chyba, że mówisz o wyglądzie. To tak jak w przypadku samochodu - może ci się podobać jakiś, ale nie masz pojęcia jak się go prowadzi.

Napisane Jan 2, 2009, 1:17 am
lemisz

lemisz
Pieprzycie od rzeczy, 3/4 z was nie miało broni w ręku.

O ile jaranie się filmikami z minigunem jeszcze zrozumiem, to kłótnie o to, czy lepsze m16, czy m4 są dla mnie fenomenalnym miksem intelektu i doświadczenia.

Napisane Dec 30, 2008, 1:57 am
Skate Gry, konsole, pc, internet... Geemini 234 1
lemisz

lemisz
Primo - niektórzy mają.

Komputer generalnie nie służy do gier, to tylko taki dodatek, według mnie porównania żadnego nie ma. Tym bardziej sprzedaż pc na rzecz konsoli ma sens jedynie, gdy jedynym użytkownikiem jest małe dziecko. Świat wymusza na tobie posiadanie chociażby stacjonarnego peceta.

Napisane Dec 29, 2008, 6:41 pm
Mam problem z pobieraniem plików i internetem Gry, konsole, pc, internet... element123 12 2
lemisz

lemisz
Jeszcze niedawno Windows Update wymagał IE, bez niego wiele rzeczy miało problemy z działaniem, jakby nie było to w pewnym sensie integralna część systemu. Przynajmniej była jeszcze niedawno, nie wiem jak teraz.

Napisane Dec 29, 2008, 6:32 pm
lemisz

lemisz
Skoro możesz otworzyć IE, poszukaj ustawień bezpieczeństwa, czegoś takiego - i obniż je, albo sam skonfiguruj. Bo COŚ chyba musiałeś otworzyć, żeby napisać tu posta.

Z drugiej strony, może dobrym rozwiązaniem byłoby pozbawienie się możliwości korzystania z internetu? Rozważyłeś to?

Napisane Dec 29, 2008, 10:59 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>