Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Polski Rock Rock / Metal miki342 33 1
Kropas2

Kropas2
Nikt tu nie wymienił tak zacnego zespołu jak KAT ;D więc ja wymienię :)

Napisane May 22, 2009, 11:16 pm
Rajter zajawka! Graffiti wRiTer_Ka 40 1
Kropas2

Kropas2
i Tu Też Was Kocham... :) zróbcie jakiś fajny temat bo nuda.... a przecierz wszyscy znacie się baaaaardzo dobrze na grafff kulturze :) Elo ELO ELO!!!! spinajcie się a dobrze na tym wyjdziecie... Pozdro Dla Kumatych HDS

Napisane Feb 5, 2007, 7:49 pm
jak myslicie Hydepark krollew11 78 1
Kropas2

Kropas2
yyyyy mogą :P nie mogą ;P.... każdy robi to na co ma ochote... cóż to za pytanie ;P
To tak jakbym ja się w tym momęcie zapytał czy mogę wziąć oddech :P jestem człowiekiem więc muszę oddychać ;P Jesteś chłopakiem czy dziewczyną... jeśli chcesz to możesz grać w piłke... mozesz robić co chcesz ;P

Napisane Oct 10, 2006, 8:29 pm
skad sie wzielo wasze zamilowanie do graffiti Graffiti ReggaeBoy 260 1
Kropas2

Kropas2
Pierwsze były...hmmm poprostu kredki... śmieszne ,może dziecinne ale naprawdę. Kredki kartka i śmigało się jakieś bzdety ,proste literki ,potem wypełnienia ,potem cienie i poszło... były flamastry ,akwarelki ,poprostu lubiłem poeksperymentować...
wiedziałem że gdzieś tam są ludzie którzy to przenoszą na mury ,czy pociągi... pomyślałem... oni też tak zaczynali... niestety miałem rok zupełnej nostalgii... brak czasu...brak pomysłów... poprostu nic... wtedy zalała mnie 3 fala. i od nowa przyszły pomysły ,przekaz ,wolne myśli ktore mogłem przelać na papier czy mur... tak też zajarałem się rysunkiem... otowrzyłem swój umysł i pozwoliłem mu swobodnie się wyrazić...... rysunek to jest to co mnie kręci... rysunek to część artu... rysować to dla mnie znaczy uwolnić swoje mysli... rysowanie ,malowanie ,wycinanie szablonów to wszystko dla mnie uwalnianie swoich myśli... tych które wydają się dla mnie ważne i tych które mogły by być ważne dla otaczającego mnie społeczeństwa... dlatego czemu nie mógłbym się z nim podzielić moimi doświadczeniami...
Najwarzniejsze dla mnie jest Tworzyć ,Kreować nie niszczyć i burzyć... z tąd wzieło sie moje zamiłowanie do artu... do tworzenia...

Napisane Oct 8, 2006, 11:18 am
Kolka Pogo !! Sprzęt hudy1234 255 2
Kropas2

Kropas2
No właśnie kupiłem :D mam nadzieje że będzie mi się na nich spoko śmigało i że nie będą tak glośne na asfalcie... bo na kostce żadko jeżdże a pozatym nie lubię głośnych kółeczek... nie wiadomo kiedy gwizda na Ciebie pan policeman ^^
już zamówiłem więc nie ma odwrotu :D jak dostane to napisze i swoje spoztrzeżenia na temat tych kółeczek...
Bałns POGO POGO POGO Bałns POGO

Napisane Aug 15, 2006, 4:29 pm
Kropas2

Kropas2
ehh właśnie chce sobie kupić POGO Czaha  tylko niewiem jakie są opinie na temat tego modelu... może coś udoskonalili ;P a moż zje.ba.li niewiem ale byłbym wdzieczny za wypowiedzi i wrażenia z jazdy na tym właśnie modelu... POGO CZAHA

Napisane Aug 15, 2006, 12:43 pm
trucker!!! Hydepark mmatt 61 1
Kropas2

Kropas2
Tirówki żądzom na Wylotówce na Kielce ^^ żartuje
Tak wogóle to zajarałem się na taką czpaje i chyba sobie zakupie... przynajmniej głowa się mniej poci podczas ostrej jazdy na desuni :D

Napisane Aug 5, 2006, 11:47 pm
Przyjazn miedzy chlopakiem a dziewczyna? Hydepark slimbaq 139 1
Kropas2

Kropas2
Istnieje... możesz być z kobietą równocześnie będąc jej za przyjaciela i kogoś najważniejszego w życiu...

Napisane Aug 5, 2006, 11:42 pm
Wasze motto/życiowa dewiza :] Hydepark Zetaa 860 1
Kropas2

Kropas2
Rób swoje i nie żałuj ,bo to może się już nie powturzyć... a Ciąg Dalszy Nastąpi
CDN

Napisane Aug 5, 2006, 11:40 pm
graffiti ginie? Graffiti drzefrej 89 1
Kropas2

Kropas2
szark powiedział(a):
WSZYSTKO SIE KIEDYS MUSI (SKUR)WIĆ

Ja się nigdy nie skur.wie jak i ,moje graffiti i zajawka do tego... jeżeli będzie więcej ludzi z takim podejściem ta kultura nie zginie... wystarczy zebyśmy to czuli
Pozatym robie to dla siebie a nie dla dzieciaków żeby stały obok mojego wrzuta i mówiły że dobre... ich opinia mnie nie obchodzi... robie to dla siebie i wyłącznie dla siebie... Nie ma sensu się o tym wypowiadać bo wszyscy Ci ,,KUMACI" wiedzą dawno o co biega... i z kąd się dowiedziałem ? z wykopalisk ? z forum ? z internetu ? NIE !!! to przyszło dzięki mnie i dzięki mnie będzie trwać puki starczy mi sił...

Napisane Jul 29, 2006, 11:27 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>