Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
FINEWOOD Fingerboards Sprzedam swarzecha 372 1
czubus

czubus
oj oj kurwa czepiasz sie :)
Dla mnie te decki nabank nie są warte tych 40 złotych niestety
Jedynie co mi sie podoba zajebiscie to fornir i grafiki
Reszta niestety nie
Wczesniej warstwy kozak
a teraz kupa
Pozdro

Napisane Dec 26, 2007, 6:28 pm
Holywood fingerboards Sprzedam Wojtass 679 1
czubus

czubus
Super fajny pomysł z kubkiem ;] Podoba mi sie
Bencha jak bedzie na sell to biore:D bo konkretny ;]
Jakby były jakies grafy na HW to dopiero byłby miodzik ;]

Napisane Dec 18, 2007, 8:09 pm
WestWood Sprzedam qba9 148 1
czubus

czubus
Bo czekam :D i czekam na jakies decki jak sie pojawią odrazu kupuje ;]

Napisane Dec 5, 2007, 7:33 pm
katowice spotaknie Meetingi SK8Amok 81 1
czubus

czubus
No niestety teraz niemogłem wpaść obiecuje ze na nastepne wpadne ;]

Kozak film

Napisane Nov 5, 2007, 3:48 pm
RUSTIES Wooden Decks Sprzedam jakubiks 877 1
czubus

czubus
Witam  :)

Juz ponad kilka tygodni temu dostałem swojego Rustiesa ale niestety niemiałem czasu go opisac obowiazki.

Oczywiscie kontakt z Jakubem Swietny szybka wysyłka pełen profesjonalizm.

A co do decka

Mojego pierwszego Rustiesa kupilem ponad rok temu jeszcze z grafika kolorowymi warstawami i duzym profilem.

Teraz dostałem rustiesa który zamiast grafiki ma fornir egzotyczny farbowany na zółto bez kolorowych warstw i z zmniejszonym profilem i blat jest minimalnie dłuzszy.

Profil:Niestety tutaj sie zawiodłem.Chcialem spróbowac smigac na blacie który ma mniejszy profil.Mniejszy concave i mniejsze podgiecia nosków.Niestety próbowałem sie przyzwyczaic do decka.No i przyzwyczaiłem sie smigało sie wmiare dobrze lecz jednak to nie to samo co duzy profil ;] 

Estetyka:Brak słów.Masakra.Deck niema kolorowych warstw według mnie lepiej wyglada.
Warstwy ułozone na przemian co daje swietny efekt
Jasna
Brąz
Czarna
Jasna
Egzotyk
Niesamowicie to wyglada.
Wogule szlif rustiesa jest niesamowity zero krzywizn czy cos w tym rodzaju pełna profeska

Grafika:Grafika to fornir egzotyczny farbowany na kolor zołty co daje swietny efekt
Naprawde pieknie to wyglada ;] Cud Lakier nałozony równo blat sie niesamowicie swieci

Moja koncowa ocena to 8/10

Dlaczego??
Poniewaz dla mnie Rst ma zamały profil.

Rustiesa polecam osobą które lubia mały profil bo ja tylko do profilu sie moge doczepic.Blat dorównuje estetyką znanym deckom Substance
Miałem Substance wiem ;]

Więc lubisz mał profil??
Kupuj Rustiesa Napewno niepozałujesz dlaczego moja ocena jest tak wysoka?? 8/10 poniewaz tylko profil mi tu przeszkadza estetyka jest na najwyzszym poziomie.

Najestetyczniejszy Polski blat ;]

Pozdrawiam Czubus
Foty

http://img379.imageshack.us/img379/941/rustiesacznietilehv9.jpg[/URL

Sory za jakość foty ale musiała ona bys zmiejszona bo zajmowała ponad 10 mega 

Napisane Nov 2, 2007, 12:33 pm
Birds Fingerboard! Sprzedam PtaSzku 1537 3
czubus

czubus
Da sie ;] Kozacko sie smiga jak dla mnie lubie duzy profil ale nieprzesadzony dla mnie idealny ;]

Napisane Nov 1, 2007, 7:26 pm
czubus

czubus
No zeedytowałem psota ale widze niezauwazyliscie ;] Tak to olej wazelinowy torche brudne ale miodzio sie smiga ;]

Napisane Oct 20, 2007, 2:55 pm
czubus

czubus
Kółka Doszły dokładnie tydzień temu ale jednak chciałem sie wczuć w nie i troche posmigac aby dokładniej je opisac

Materiał-Materiał to napewno rewolucja w nowych Birdach.Materiał jest naprawde świetny.Kolor świetny,i co najważniejsze kołka kręca sie po kazdej powierzchni moze po drewnie ciut gorzej ale to naprawde nic.Co tu wiecej mówic materiał swietny
Kształt-Świetny kształt naprawde super koła zaokraglone widac ze robione na tokarce to naprawde widac kształt opływowy no poprostu max
Estetyka-i Znów niemam do czego sie doczepic :) czyli masakra ;).
Zero odstrzepów nierównosci czy ubytków bardzo estetyczne nawierty idealne poniewaz oska sie chowa.

Koła b.szybkie naprawde supcio ;]

Poprostu nic dodac nic ując kołka dla mnie Za je bi ste naprawde kozak ;]

Polecam Cena jak na takie koła jest naprawde niewygórowana

Moja ocena 10/10 Zdecydowanie najlepsze Polskie Koła!!!!

Ps.Aha jak Daniel masz dostep do Tokarki moze poszukasz jakiegos dobrego materiału i zaczniesz produkowac inny rodzaj bo naprawde koła na tokarace robione sa max  B)
Ps.2.Musze napisac jeszcze o profesjonalnym podejsciu Daniela ;] do wysyłania paczek ;] Super sie z nim wszystko ustala i wszystko szybko wysyła ;]

Czego wiecej chcieć?

Fotka:

http://images33.fotosik.pl/6/a9f087c1cc4f83e4m.jpg

Kliknij na miniaturke ;]

Edit:Taaa wiesz na kołkach smigałem tydzien ;] i gdy dolejesz oleju wazelinowego to tak sie robi wiem wiem najestetyczniej to niewyglada sorka ze nieprzemyłem

Napisane Oct 19, 2007, 9:43 pm
Penta Fingerboard Stuff Sprzedam Justi_sk8 763 1
czubus

czubus
Tak dostełem paczuszke wszystko swietnie,penta chudszy niz rip ;] Zobaczymy jak sie bedzie spisywac ale wszystko ok dzieki za gratisy wszystko mega

Dam niedługo wieksza rece na temat ripu penty i nowego blacka ;]

edit:

To tak niestety nieda sie zeedytowac posta bo go niewidac ;/ No ale co krótka recka penta i stuffu

Złozylem zamowienie paczka doszła szybko transakcja bezproblemowa wszystko ok.

Miałem pewne obawy ze jak tape jest cieńszy od Ripa to moze sie strzępic targac moze gorzej ciagnąc.

Ale gdy nakleiłem go na blat wszystkie obawy znikneły jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki ;]

Tape swietnie ciągnie jest swietnie wyciety i tasma jest kozacka

Posiadalem Tape z stara tasmą był dobry ale miał wady gdzie niegdzie krzywe wyciecie beznadziejna tasma troche grubszy od ripa ciutke ale to akurat tak bardzo nieprzeszkadzało.Ale teraz tape jest 100 razy lepszy od wczesniejszego

Moze spokojnie konkurowac z ripem
Dlaczego??
Odpowiedz jest prosta
Penta

Jest identycznie wycieta jak rip (zero krzywizn itp).
Tasma niejest identyczna ale podobna praktycznie zero róznicy.
Penta mamy w 2 róznych szerokosciach 24 i 25mm
Penta na samym poczatku jazdy odrazu ciagnie a Rip nie.
Własnie to mnie najbardziej denerwowało ze Rip trzeba rozruchac xD aby dobrze ciagnął czego ja osobiscie nienawidze;]

Penta i Rip Po rozjezdzeniu ciagną identycznie

Ale ja osobiscie preferuje Pente

Co do stuffu niemam zastrzezen pinzy kingpiny talerzyki itp Świetne

Firma dopieta na ostatni guzik

ed. jakubiks: zrobiłem to za ciebie, bo ja widze posty :D

Napisane Oct 30, 2007, 5:27 pm
Penta Fingerboard Stuff Pozostałe Justi_sk8 427 1
czubus

czubus
Kurde nagrałem wszystko ale miałem tylko aparat dostepny na chwile ;/  I wszystko musialem:D za pierwszym praktycznie razem zrobic xD:D bez poprawek no ale co;D liczy sie zabawa ;] 

Napisane Oct 28, 2007, 11:14 am
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>