Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wasz ulubiony sportowiec Hydepark adib1 102 1
VeGaS

VeGaS
Artek Boruc... gracz, który uratował honor naszej reprezentacji na UEFA Euro 2008 ;)

Napisane Jun 25, 2008, 10:12 am
egzamin gimnazjalny Hydepark rufus102 384 1
VeGaS

VeGaS
No ja przeciętnie, ale i tak zadowolony jestem :)

Mata - 26

Human - 33

łącznie 59 pkt :D

Napisane Jun 12, 2008, 1:39 pm
Dzielnice Hydepark BHT 252 1
VeGaS

VeGaS
No ja mieszkam niedaleko Katowic i mój nauczyciel z Fizyki (ma 26 lat)
Został zaczepiony przez 10 latka ..otóż nauczyciel wracał z jakiejś konferencji w garniaku, płaszczu i miał pełno siat jakichś reklamówek i gadżetów. Siedział na przystanku w Katowicach. No i podszedł 10 latek i spytał czy ma 1zł :P....nauczyciel mówi, że nie ma...(miał same grube więc co miał powiedzieć)....no to ten dzieciak stwierdził, że siedzenie na tej ławce kosztuje 1zł ^^... No to ten mu odpowiedział, że ma sobie iść, ten 10latek zaś stwierdził, że da mu w ryj :p^^.... (nauczyciel trenuje jakieś tam sztuki walki więc powiedział, że zastosował na nim jakąś tam super technikę i dzieciak uciekł....
Takie są realia .. patologia i alkohol niszczy dzieciństwo

Napisane Jun 5, 2008, 9:08 pm
Wasze motto/życiowa dewiza :] Hydepark Zetaa 860 1
VeGaS

VeGaS
Moje własne motto:
"Człowiek bez strachu jest nieśmiertelny"

:)

Napisane Jun 5, 2008, 2:34 pm
To wszystko przez igrzyska...;/ Hydepark Voodoo199 210 1
VeGaS

VeGaS
Ja bym zajebał takiego sku.rwiela który bije psa... nie umiem na takie coś patrzeć :/

Napisane May 22, 2008, 11:25 pm
Karta micro SD... jak złamać hasło? Gry, konsole, pc, internet... GeckoLBN 20 1
VeGaS

VeGaS
Nokia 5300 to nie Telefon z Symbianem, czyli nie ma systemu, czyli nie wgrasz program u o nazwie FE Explorer i nie zmienisz formatu pliku na txt....proste :P

Najlepiej z karta iśc do salonu komórkowego, tam Ci tą karte wsadzą do telefonu z symbianem i moooże Ci to naprawią, a jak nie to kup nową :p 20 zł kosztuje 1gb ...to nie tak dużo.

Napisane Mar 30, 2008, 11:51 am
step up 2 the streets Hydepark twister14 24 1
VeGaS

VeGaS
Film bardzo podobny do pierwszej części, nawet przez chwile występuje tam poprzedni aktor Tyler. Ale mogli go dać jeszcze potem....tylko się pokazał i zniknął :P

Napisane Mar 30, 2008, 11:47 am
Miejscówki ,,fr'' w alpach pł.-wschodnich Snowboard XYVA 4 1
VeGaS

VeGaS
W Słowacji jest Chopok i Ruzoumberok, są tam trasy Freeridowe oraz można wjechać krzesełkiem albo gondolką...

Napisane Mar 12, 2008, 2:39 pm
allegrowi oszuści Hydepark delon 91 1
VeGaS

VeGaS
A mnie kiedyś jakiś koleś na gg powiedział, że jest jakimś tam pracownikiem z allegro, i jestem niepełnoletni i muszę mu dać hasło do konta, to mu powiedziałem, że proszę przysłać oficjalne pismo z allegro, to koleś się już powoli wydał, zacząłem go wypytywać aż się wkońcu okazało, że to jakiś oszust co chciał moje konto. Mało brakowało, a bym dał mu to hasło, ale nie dałem :D

pozdr. :D

Napisane Feb 9, 2008, 8:54 am
Klimatyczne Foto Pozostałe SK8Amok 70 1
VeGaS

VeGaS
http://img257.imageshack.us/img257/9528/img0771yn3.jpg

I Don't need a Fingerpark xD

Napisane Jan 20, 2008, 1:16 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>