Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 7, 8, 9, 10, 11 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak to jest z fornirem!? Pozostałe Rychuskater 4 1
VeGaS

VeGaS
też mam deck z forniru i też się zastanawiam jak się go robi jak się klei i jak profiluje :D

Napisane Dec 3, 2006, 10:15 pm
Fingerboard Contest Gliwice #2!! Pozostałe SK8Amok 452 2
VeGaS

VeGaS
może najpierw zrobić liste osób które chciałyby po feriach a które przed ... tam gdzie będzie więcej osób wtedy można zrobić ...mnie osobiście pasuje każda sobota  B)

Napisane Dec 3, 2006, 10:08 pm
VeGaS

VeGaS
SK8Amok!!!!!
ja mieszkam niedaleko Gliwic mogę wpaść w ferie mogę Ci pomóc w organizacji zawodów w robieniu miejscówek .... tylko najlepiej jak te zawody będą organizowane 10 lutego albo 11 lutego ... bo potem zaczynają sie ferie i dużo osób wyjeżdża na jakieś wakacje więc lepiej to zrobić przed ale gliwice to będzie idealne miejsce :D

PoZZdr00

Napisane Dec 3, 2006, 10:09 am
Co inni sądzą o Twojej zajawce? Pozostałe PROSTOWDZ 460 1
VeGaS

VeGaS
ja to mam baaardzo dziwnie ... na początku śmigałem tylko ja i moi dwaj kumple w szkole potem doszło kilku ale im przeszzło wszyscy na mnie patrzą ze zdziwieniem jak ja bez kleju na tym skacze :D:D moja mama na początku krzyczała na mnie że trzaskam zamiast sie uczyć.... teraz mnie sponsoruje :D a ojciec ryczy dalej po mnie ( kiedyś mi pado że mi to przez okno wyrzuci) a ja mu na to o ile zdołasz mi to zabrać :P:P:P

Napisane Nov 28, 2006, 6:18 pm
Koło Fingerboardowe Pozostałe junior35 52 1
VeGaS

VeGaS
JA ZROBIŁEM INACZEJ .... SYN OD DREKTORKI PRZYSZEDŁ TERAZ DO 1 KLASY GIM .... A JA WKRĘCIŁEM GO W FB NO I ON POGADAŁ Z MAMĄ CZYLI DYRĄ .... JA Z MOJA MAMĄCZYLI Z BIOBLIOTEKARKĄ :d NO I ZACZEŁO SIE ZA 3 TYGODNIE MAMY ZAWODY :d POTEM DOSTANIEMY MIEJSCOOWY Z BRR NO I KLASE NA FINGERPARK :d

Napisane Nov 22, 2006, 5:21 pm
Wywiad z każdym fingerraiderem Pozostałe czubus 1023 1
VeGaS

VeGaS
1. trzy miesiące
2.własno ręcznie robiona okleina plus trucki i kółka z TD
3.podróbka z zabawkowego :P
4.front finger impossible
5.Oczywiście kumpel ryba :D
6.360 flip :P
7.nollie kickflip
8.360 flip to tail slide  to kick flip to hell flip to impossible out