Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Klimatyczne Foto Pozostałe SK8Amok 70 1
VeGaS

VeGaS
http://img250.imageshack.us/img250/2697/fveh0.jpg
One Love, near the heart...

Napisane Jan 20, 2008, 12:34 pm
w-f Hydepark cinek172 271 1
VeGaS

VeGaS
skiindziel powiedział(a):
BMXFBSNOW powiedział(a):
mam 6    najlepszy przedmiot ....prawie zawsze prowadzę rozgrzewkę i lubię patrzeć jak
reszta klasy zdycha  .....w pierwszych minutach lekcji    hahahahahah 

Pff i co ci przyjdzie z tego, że taki wysportowany jesteś :P

Nie cierpię wfu.. zwykle nie ćwiczę, bo nie lubię ping-ponga, siatkówki i piłki nożnej, bo tylko to robimy właściwie.
Czasem tylko robi jakieś ćwiczenia, ale przesadza trochę.. ostatnio zasłabłem i prawie zemdlałem, musiałem iść do pielęgniarki.
A ocenianie każdego tak samo w biegach itp. to głupota, jeden jest cieniutki a inny jest silny i wysportowany to wiadomo, że będzie miał lepszy czas.

To jeśli zasłabłeś to znaczy tylko to, że za mało się ruszasz...

Ja ogólnie lubię w-f bo mam spoko w-f'istkę...która robi to co my chcemy i potrafi z nami normalnie pogadać...a jak się komuś nie chcę ćwiczyć to po prostu jej mówi, że mu się nie chce i nie ćwiczy.

Pozdr.

Napisane Jan 19, 2008, 9:50 pm
Chopok - trasy, snowpark Snowboard adamstreet 17 1
VeGaS

VeGaS
A ja dziisaj wróciłem z tamtych stron !! :d

Naprawdę świetne trasy dla zaawansowanych jak i początkujących...snowpark mioodzio ! :P jutro dodam fotki z tamtąd... jak ktoś chce to jest strona tej góry

www.jasna.sk

Napisane Jan 18, 2008, 11:16 pm
Ostatni dzień Hydepark TDMarysia 190 1
VeGaS

VeGaS
A ja ... kupiłbym piwko i spędziłbym pół dnia z rodziną a drugie pół dnia z laską! :D

peace

Napisane Jan 11, 2008, 9:13 pm
Jakich tricków nauczyliście się w pierwszym sezonie. Snowboard XYVA 22 1
VeGaS

VeGaS
Ja w pierwszy sezon przejeździłem na dupie...dopiero teraz w drugim już śmigam jak trzeba...:p

Napisane Jan 10, 2008, 4:30 pm
Wasze Pulpity Gry, konsole, pc, internet... Salas 285 1
VeGaS

VeGaS
Mój pulpit :p ...mam mały bałagan xD

http://img135.imageshack.us/img135/1926/pulppm2.th.jpg

Napisane Jan 10, 2008, 4:28 pm
wiązania B) Snowboard kuba222 3 1
VeGaS

VeGaS
Kolego, zależy jak chcesz jeździć.

Najlepiej dla początkujących jest 30 Stopni z przodu, a 15 z tyłu, potem możeesz dać 15 z przodu i 0 z tyłu .... wszystko zależy od tego jak najwygodniej Ci się będzie jeździć i skręcać.

Pozdr00

Napisane Jan 3, 2008, 2:32 pm
Kolekcjoner Hydepark marcieks 353 1
VeGaS

VeGaS
Ja lubie zbierać ludzkie nerki xD

A tak na powaznie to aktualnie nic nie zbieram, kiedyś zbierałem wszystko co było związane z Dragon Ballem, potem karty Magica również w to grałem ... to miałem ponad 3000 kart xD...ale sprzedałem bo wyrosłem. xD

Peace :p

Napisane Jan 2, 2008, 9:26 pm
Six Weidera Extreme Szamal 18 1
VeGaS

VeGaS
Ja mam 12dzień i jak narazie idzie normalnie :p

Zobaczymy czy wytrwam do końca :D

Napisane Dec 27, 2007, 1:39 pm
Horror Hydepark bula1111 1473 1
VeGaS

VeGaS
Rysiunio, jeśi chodzi Ci o film dot. wampirów to polecam Ci 'I Am Legend'

"I Am Legend" opowiada historię Nevilla, ostatniego żyjącego człowieka na ziemii. Reszta ludzi padli ofiarą dziwnego wirusa, który zmienił ich w żywych zombie, a dokładniej - w wampiry. W nocy wampiry masowo nacierają na dom Nevilla, znajdywane gdzieś w mrokach, same giną z jego ręki. Neville jednak postanowia zrobić dużo więcej, postanawia dowiedzieć się co naprawdę zabiło wszystkich ludzi i jakim sposobem można zabić największą ilość wampirów. Sam zadając sobie pytanie jak przetrwać poszukuje na nie odpowiedzi. No bo po co ma żyć gdy jest ostatnim człowiekiem w świecie opanowanym przez żadne krwii bestie? Jak długo to potrwa? Jaki jest tego cel?

Film naprawdę świetny i trzymający w napięciu... polecam każdemu

pozdr00

Napisane Dec 27, 2007, 1:19 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>