Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jakie lubicie zwierzęta i jakie macie lub chcieli byście mieć :) Hydepark BlackHaUsE 545 1
VeGaS

VeGaS
Ja mam psa, rybki i Legwana zielonego.

Napisane Dec 21, 2007, 11:40 am
łamigłówki,zagadki itd Hydepark dziwka 312 1
VeGaS

VeGaS
Hehe, to ja nie dam zagadki ale dam ciekawą rzecz do zrobienia, otóż kostka z zapałek bez użycia kleju xD ... jeśli ktoś zrobi za pierwszym razem to zajmie mu to max godzinę ...ja robiłem 3 dni :D miłej zabawy xD

link http://pl.youtube.com/watch?v=cP6Bu-tJo1A

Niżej link do mojej kostki :p
http://www.iv.pl/view/90068.html

pozdroo i milej zabawy xD

Napisane Dec 21, 2007, 11:18 am
Zegarek - przeżytek czy nie ? Hydepark guumiis 43 1
VeGaS

VeGaS
Ja tam zegarek noszę od dziecka, teraz mam Casio elektroniczny i mam go 5 rok i narazie wszystko jest ok :P

na zegarek szybciej spojrzeć, ale jak mam tel pod ręka to korzystam z jego

Napisane Dec 18, 2007, 4:47 pm
Zmieńmy te forum na lepsze! Pozostałe SK8Amok 169 1
VeGaS

VeGaS
A według mnie nawet jak dacie jakiś temat dla początkujących to wejdzie tam max 5 osób na 10 ... bo każdy sobie pomyśli, że on już jest pro i nie będzie wchodził.

A na przykład zrobić coś w stylu...każde nowe konto będzie tak jakby zablokowane na miesiąc, że będzie miał dostęp tylko do działu : Dla początkujących, to napewno wejdzie  w to i przeczyta.

Ja np. śmigam na FB już dobre 2.5roku ... konto na anderze mam jakieś 700dni i nie rozumiem tych którzy robią drugie konta....to najprostszy przykład, że admini ich zbanowali za coś czego nie mieli robić. A jeśli chodzi o wiek to mnie wystarczy jak ktoś pisze. Jak pisze sensownie i bez błędów to może mieć nawet 5 lat byle by można z nim sensownie pogadać.

Tyle ode mnie.
pozdr

Napisane Dec 14, 2007, 7:36 pm
andegrand na myminicity? Hydepark Zyga 43 1
VeGaS

VeGaS
moje miasto

Tu moje miasto :P

Napisane Dec 14, 2007, 7:06 pm
KoNKuRs ... Wygraj Miejscówkę!! Pozostałe guumiis 162 2
VeGaS

VeGaS
Na czarnobiałym nic by się nie dało zrobić ... z tłem wg. mnie lepsze

Napisane Dec 12, 2007, 9:59 am
VeGaS

VeGaS
http://www.iv.pl/thumb/86526.jpeg
O to moje ... może się spodoba xDD wysłałem.

Napisane Dec 11, 2007, 10:02 pm
Wasza historia fb Pozostałe mysh-sk 257 1
VeGaS

VeGaS
Moja historia zaczęła się w ogóle inaczej niż wasze wszystkie xDD

W pierwszej klasie Gimnazjum na lekcji religii były jak zawsze nuudy, więc przyszła mi do głowy pewna myśl. Z twardej okładki do zeszytu wyciąłem prostokąt o wymiarach 3cm na 1cm xDD ... potem obkleiłem taśmą klejącą co pozwalało kleić się do palców i tak zacząłem świetną zabawę kilku kumpli również to podpatrzyło i zrobiło sobie takie  cuudo :P była megaśna zajawa. No i po kilku lekcjach jeden kumpel wyskoczył z tekstem, że ma taką prawdziwą deseczkę z truckami (podróbkę) no to my wszyscy gęby w dół i gdzie to kupić... po szkole pojechaliśmy do zabawkowego i zakupiliśmy za 5zł pierwszego fingerboarda :p niestety nie dało się podskoczyć :( nie było tak łatwo ... zajawka trochę minęła ale próbowałem dalej...potem wróciła jak zobaczyłem TECH DECKA... to było po prostu olśnienie xDD. Nazbierałem kasę i zakupiłem pierwszego tech decka i zacząłem śmigać już coraz lepiej...potem z kolegami zorganizowałem małe zawody w naszej szkole co pozwoliło wygrać troche stuffu. Potem trafiłem na andergranda z czego też się bardzo cieszę:P pozdro dla adminów. No i zobaczyłem drewniane dechy...najpierw próbowałem sam z okleiny :p ...ale wyglądało jak wyglądało ... nazbierałem znowu kasę i zakupiłem pierwszy blat drewniany firmy WestWood:P.Jestem teraz w III klasie Gimnazjum i mam za sobą jedne zawody xDD.

podróbka->tech deck->tech deck->okleina->okleina2-> WestWood-> (w międzyczasie kolejny TD)  Texas Wood. No i na Texasie się zakończyło :p

pozdr00   

Napisane Dec 11, 2007, 9:07 pm
Telefon czy mozna się bez niego obyć???? Hydepark cs_maniak_cool 465 1
VeGaS

VeGaS
Jak masz problem z ortografią i nie chcesz się martwić o to jak piszesz, to zainstaluj sobie przeglądarkę internetową Mozilla Firefox, która wychwytuje wszelkie błędy ortograficzne.

Co do tematu...to owszem, można się obyć bez niego, ale ja wolę mieć telefon zawsze przy sobie choćby dla kontaktu z przyjaciółmi, rodzicami. Nie żyjemy w latach 20.
Po to wymyślili telefony, żeby ich używać. Ja jestem za używaniem ich. xDD

pozdr00

Napisane Dec 9, 2007, 11:55 am
Wasze motto/życiowa dewiza :] Hydepark Zetaa 860 1
VeGaS

VeGaS
'Uśmiechnij sie bo jutro możesz nie mieć zębów xDD" - zasłyszane

"Najlepszym co możemy odkryć, jest tajemniczość" - Albert Einstein

"Żyj tak jakby jutro miał się skończyć świat" - zasłyszane

pzdr

Napisane Dec 3, 2007, 2:20 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>