Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Slipknot Rock / Metal skatetom 401 2
RadaZ

RadaZ
A, przepraszam, co ma bycie chrześcijaninem do SlipKnoT'a?

Napisane Jul 19, 2005, 5:21 pm
RadaZ

RadaZ
Myślałem, że najgłupszą rzeczą jaką słyszałem jest to, jak ktoś twierdził, że jest satanistą, bo masturbował się w klasztorze, ale SlipKnoT kapelą satanistyczną?
Powiem Ci tyle skatetom - lepiej być uważanym za kretyna niż się odezwać i rozwiać wątpliwości...

Z reguły nie pozwalam na zakładanie tematów o jednym zespole, ale temu pozwolę trochę pożyć. Niech ludzie się z Ciebie pośmieją. :]

Napisane Jun 11, 2005, 3:08 pm
Reggae i SKA Pozostałe RadaZ 130 1
RadaZ

RadaZ
Jeremiah powiedział(a):
indios bravos to tak naprawde nie jest reggae :)
muzyka eletroniczna z samplerów i syntezatorów (ew. gitarka), ale wyczuwalne są rytmy reggae. Płyta miała być połączenie dawnych (reggae) i obecnych (elektronika) fascynacji Banacha.

Jeremiah powiedział(a):
bo reggae przwdziwe to Rastafari, a niestety gutek (...) nie jest rastafarianem.
A powiedz, co dla Ciebie znaczy być rasta? Mieć dready? Wtedy tylko wyglądasz jak rasta.

Zacytuję text baardzo znanej piosenki Habakuka:
Cytuj:
Rasta, znaczy być wolnym śmiać się bawić, kochać szanować i ufać.
Wiedzieć skąd i dokąd od czego i dlaczego,
Poszukiwać odkrywać wędrować.
Urodziłem się i żyję, by kreować, robić żywe.
Ja urodziłem się i żyję, by kreować, robić żywe.
Rasta trans - rege dance.
Positive news - rege luz.
Rege to puls serca rythe .
Naturalne uderzenie subtelne wrażenie.
To chleb powszedni, dread nowa era
Walizka życzeń bez ograniczeń lekkie odurzenie.
Aktualność, potrzeba serca narracja.
I przede wszystkim pozytywna wibracja!

Więc czym dla Ciebie jest "bycie prawdziwym rasta"?

Napisane Jun 22, 2005, 9:54 pm
Punk Rock! Rock / Metal offspring3 270 1
RadaZ

RadaZ
black2525 powiedział(a):
Polski hardcore w niezłym wydaniu- 1125.
W niezłym? Chyba chciałęś powiedzieć w NAJLEPSZYM. Nie ma lepszych kapel HC niż kapele ze Złotowa, Stolicy Polskiego HC.

Napisane Jun 22, 2005, 9:45 pm
Telefon czy mozna się bez niego obyć???? Hydepark cs_maniak_cool 465 1
RadaZ

RadaZ
Popieram jedno - telefon jest do dzwonienia, aparat do fotek, kamera do video, a mp3 player(or sth. else) do muzyki. Niedługo dostaniemy w nasze ręce toster z ABSem, kaloryfery z melodyjką lub elektroniczny budzik z ogrzewaczem i urządzeniem do krojenia jajek.
Najważniejsza, IMO, jest funkcjonalność i dlatego nie powinno się łączyć wielu urządzeń w jedno.

Napisane Jun 12, 2005, 8:11 pm
Czytacie cd-action ? Hydepark apm 137 1
RadaZ

RadaZ
apm powiedział(a):
Mogło by 12 ZŁ kosztować :(
Mogłoby, ale wtedy miałoby mniej stron lub mniej CD. Albo jedno i drugie. :/ Mnie mamusia czasami sypnie kaską, jak przyciśnie bieda, bo wie, że ze mnąbez CDA żyć się nie da! :P

Napisane Jun 1, 2005, 4:14 pm
Graffiti a prawo Graffiti RadaZ 203 1
RadaZ

RadaZ
Graffiti i "bombing" (czy jakoś tak :P) nie są do końca legalne, więc radzę o tym pamiętać, choć przecież to niewątpliwie napędza grafficiarzy. Adrenalina, hardcore'owe miejscówki, adrenalina, podniecenie, adrenalina.. Ehh..
Zanim zaczniesz malować, przeczytaj TO!

Napisane May 28, 2005, 10:40 pm
Piłka nożna. Extreme Bloodolej 362 1
RadaZ

RadaZ
Pozwoliłęm sobie na małą edycje tematu i zrobiłem z tego ogólny temat o piłce nożnej.
Możeci tu rozmawiać o aktualnie rozgrywanych meczach, niedawno rozegranych spotkaniach, wydarzeniach związanych z futbolem, imprezach etc.
Od razu zaznaczam, że to jest forum dyskusyjne i jednolinijkowe posty nie wnoszące niczego do wątku będą usuwane!, więc... miłej gry... yyy... tj. rozmowy!

Napisane May 28, 2005, 2:51 pm
Szkoła i nauczyciele... Hydepark binio20 239 1
RadaZ

RadaZ
To forum powinno być relaksem po szkole i nie wiem, po co tracicie czas na gadanie o szkole. Każdy powie o tym, jak nie lubi szkoły, jak nauczyciele są głupi itp., ale każdy będzie o tym gadał i gadał, i gadał, i gadał... Ehhh...

Napisane May 28, 2005, 2:39 pm
Gitary Rock / Metal Punkd89 1739 1
RadaZ

RadaZ
Czaman powiedział(a):
Właśnie ile takie gitarki kosztują??
Zależy od modelu i najlepiej szukać w internecie, jakby co, ale 3 tyś. za Richa byś musiał policzyć. :P

Napisane May 25, 2005, 3:58 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>