Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Chwile zwątpienia co do jazdy na deskorolce. Pozostałe twardy90 370 1
lomas

lomas
twardy90 powiedział(a):
Macie takie chwile? Wracacie z deski wkurzeni, że nic nie wyszło? Aż myśli sięgają stopnia - po co ja w ogóle jeżdżę?
Problem bardziej tyczący się początkujących. Ale to i tak:
Ja nieraz tak mam. Mam, ponieważ jeżdżę rok i nie jestem na "flipowym" chociażby poziomie. To jest załamujące, kiedy dowiaduje się, w ile czasu kto inny się nauczył danego tricku. Mam nieraz takie chwile, bo jeżdżę sam, brak motywacji. Jest kolega, ale przez internet tylko. Zupełnie sam. Nie umiem dużo. Sprzęt mam słaby, spotu brak. Nie ma żadnej miejscówy, jest tylko ulica, gdzie jak widać światła, trzeba zejść, bo to może być policja. Zatem jazda możliwa wieczorem. Nie mam skateshopu, kolegi jezdzącego w najbliższej okolicy.
Ale mniej o mnie. Ciekawi mnie, czy i wy, kieruję się do tych wyższych trickiem skaterów. Macie takowe chwile? Zastanawiacie się, czy jazda ma sens? Wątpie. Co robicie w takich sytuacjach. Co mi radzicie.
Wiem tylko jedno, jeżdżę dla siebie i będe jeździł! Mam gdzieś przeciwności. Jest ciężko, ale poradzić sobie trzeba. Z waszym słowem, zawsze raźniej. Pozdrawiam.

oj mam ale trzyma mnie to ze mam deske i ze juz do czegos doszlem i nie warto stopowac. ale i tak potem te mysli zaraz przechodza ;)

Napisane Jun 19, 2007, 11:20 pm
Buty "PODIUM" Buty brzydal- 60 1
lomas

lomas
oj kurwa wiekszość ludzi twierdzi ze jak kupi buty dc to nigdy mu sie nie rozwalą mam buty podium są tanie i dobre na deske jezdze w nich juz 6 miesiąc dziury są jak w kazdych butach ale nei kosztują 245 zl tylko 120 -100 :mad:

Napisane Jun 14, 2006, 4:24 pm
Horror Hydepark bula1111 1473 2
lomas

lomas
rasky powiedział(a):
ehhhh wy tu psizecie ze hostel i ring to horrory...jeszce troche obejrzycie Archiwum X i ebdzie ze to emga starszne jak Blai witch prject czy inny fajny horror ogolnie podczas goladanai horrroru nic mnie nie rusza dopiero po obejrzeniu mam schize jak np. wychodze wieczorem z chaty i mam wrazenie ze jakis psychopatyczny morderca mnie napadnie rpzierdoli mi leb kamieniem a potem zje:D ale lubie to ^^
nie wiem sam tez boje sie ogladać i potem sram ogniem a oglądam az za duzo- chyba jakis glupi jestem hehe :P

Napisane Jun 4, 2006, 10:17 am
lomas

lomas
kurde ja boje sie po dwóch filmach-masakra teksańską piła motorową-normalnie to na początku troche brechta jest jak idzie se taki zul z piła gorzej jak juz są te ochydne momenty i jak sie dowiedzialem ze film jest na faktach uuuuuuuuu.........
i jeszce nie wiem czy ktoś oglądał "It" robią  se nabite w strasznym filmie 2 wydaje sie mało straszne ale te efektyz lat 90 normalnie strach do kibla iść samemu -kto ogładał te filmy?? :P ;) :O :stare:

Napisane Jun 4, 2006, 10:13 am
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić... Sprzęt elsajan 187 1
lomas

lomas
ja miałem ajkieś hujowe montazówki  i lepki wystawaly to nawiercilem zeby sie schowaly

Napisane May 7, 2006, 8:30 pm
Ach ta wieś .. Miejscówki arekskate 109 1
lomas

lomas
heh moja hitoria mieszkalem 11 lat w miescie nie bylo skate parku jak mialem 11 lat wyprowadzilem sie na wies na 2 lata i znowu sie przeprowadzam  w  te wakacje do miasta na wsi chwilowo jestem ale i tak jak jezde to 50 % ludzi wow jak ty to robisz a drugie 50% wez sie schowaj hihih wyrwal z plotu deske i dozcepil kólka juz nie jednemu zajebalem za to :P

Napisane May 6, 2006, 10:18 am
Dryblasy kradnący deski ;/ Pozostałe Krux 367 1
lomas

lomas
kurwa to sie gaz pieprzowy nosi napewno nic nikomu sie nie stanie bo od tego nie zdechnie i szybko nie zdorwieje bo ajk psikniesz nim to chorujesz ok 4 godziny zanim zaczniesz widziec ja narazie mieszkam na wsi ale jak sie w tym roku przeprowadze to kupuje gaz pieprzowy bo to  kosztuje 24 zl a  deska 450  :stare: :mad: :( :P

Napisane Mar 22, 2006, 6:53 pm
Piłka nożna. Extreme Bloodolej 362 1
lomas

lomas
Zyga powiedział(a):
na dobra sprawe to nie jestem w stanie zrozumieć co fajnego jest w ogladaniu meczy :/ 90 min bezsensownego patrzenia w tv a ile przyjemnych rzeczy można w tym czasie zrobic  :P

dokładnie 90 minut męki jak jakis kolo z piłeczka biegnie k**** iedyś poszedlem do kolegi bo mieliśmy w  coś grać a jemu sie nagle przypomnialo ze mecz bedzie oglądał (oczywiscie musiąłem wyjśc z jego haty :rolleyes: :stare: :rolleyes: :P :))

Napisane Feb 28, 2006, 2:04 pm
Dzień Dobry 04.11.2005 Meetingi marcin8006 65 1
lomas

lomas
ale pedały z  nich ja to bym ich do sądu podal kurwa nie mają co robic nie wiedzą co pisać i jakies bzdury ja pierdole walic medeia
pozdro 4 all
:mad:

Napisane Jan 14, 2006, 4:46 pm
Kanał EXTREME Pozostałe umfbiker 364 1
lomas

lomas
adam2608 powiedział(a):
po co w ogole puszczaja surfing???!!!
tego przeciez nikt nie oglada B)

no wlasnie ja jak widze surfing to na tvn przelaczam :P

Napisane Dec 18, 2005, 6:02 pm
<< poprzednia 1 następna >>