Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Woodcamp Zapisy 09 Pozostałe Meddy 305 1
qba98

qba98
Jak nie będę miał komisa z Matmy to raczej jade, kuźwa ide sie uczyć. elo !

Napisane May 17, 2009, 9:21 pm
A co na to rodzice...??? Pozostałe joszczupak 530 1
qba98

qba98
Stary mi tylko mówi zebym se jezdzil, bo i tak w koncu mi sie to znudzi... za jakies rok dwa.. tyle ze mówił mi to samo 3 lata temu... nie bede sie kłucił. Mało tego, nawet przytakne ! Przeciez i tak bede jezdzil dluzej.

Napisane Oct 29, 2008, 7:49 am
Granica w schodach Tricki Salva 93 1
qba98

qba98
Kamileeek powiedział(a):
Salva powiedział(a):
Pisze to bo liczę że ktoś miał ten sam problem i pomoże mi go rozwiązać. Jeżdzę dwa lata potreafie troszkę triczków, na lajcie skaczę z czterech schodów ale gdy zabieram się za pięć to pojawia się problem... Rozpędzam się wybijam się olką elegancko tak  jak na tych mniejszych schodach lecę lot deski wyrównany wszystko zapowiada się fajnie i jakieś 20 cm od ziemi gubię deskę spod nóg. konkretnie ucieka mi za plecy. Co mam z tym zrobic? szlag mnie trafia bo jestem pewny że technicznie to nie jest dla mnie problem, ale mimo to robię jakiś błąd w ostatnim ułamku sekundy.

Skoro jeździsz dwa lata to jesteś wyjątkowym beztalenciem, że ollie z 5 nie możesz. Nie podbijaj taila jak do wskoczenia pod krawężnik tylko tak jakby przed schodami stały 2 włożowe blaty. Poprostu robisz za niskie ollie.

Zam beztalencie jestes, frajerze jak ja jezdzilem 2 lata nauczylem sie pierwszego heelflipa w miejscu, na trawie (o schodach nie bylo mowy.. moze z 2 skoczylem), a teraz jezdze ponad 4 lata i taki progres nastąpił w ostatnim roku ze sie sam sobie dziwie.

Napisane Oct 21, 2008, 6:40 pm
Ciuchy fenix Pozostałe S4do 46 1
qba98

qba98
Powiem tak: Ciuchy są pierwsza klasa. Materiał nie do zdarcia. Inne skateboardowe zagraniczne firmy produkujące ciuchy typu : Zero, Chocolate czy niewiem... np. Element produkują ciuchy jakościowo gorsze, bo wszystkie produkowane w Chinach, Malita i Fenix zaś produkują ciuchy w Polsce na wysokim poziomie, dlatego nie lećcie na to ze bluza jest meega bo Zero.. jednak jakościowo istnieje między Fenixem niemała przepaść.

Napisane Oct 19, 2008, 4:42 pm
Śruby Sprzęt C1RCAsk8 25 1
qba98

qba98
nie dokręcaj, pojezdzij se troche (3dni) i potem dokrec, bo jak na poczatku dokrecisz to zrobą ci sie bąble wokół montażówek na papierze, a to mało estetycznie wygląda.

Napisane Oct 19, 2008, 4:34 pm
Luźne i max skręcone trucki- wady&zalety Sprzęt Pioterv 189 1
qba98

qba98
tylko rozkręcone, wygodnie mi tak.

Napisane Oct 19, 2008, 4:32 pm
Goodwood i Blackout Sprzęt darassk8 322 1
qba98

qba98
Zajebiste deski, tyle.  :mad: 115zł z papierem, a deska miód, mam blackout, skakalem 6 schodów, lądowalem na tail tak, ze wiele desek w takim wypadku juz by poszlo... a tu ani sladu. Kozak. polecam. :P

Ikona posta Napisane Oct 19, 2008, 4:30 pm
Fallen - Ride The Sky Filmy SV - dyskusje Karwan89 192 1
qba98

qba98
Crocket najlepszy raper, Sandoval najlepszy nie raper, Cole mnie nie zaskoczył, bo wiem ze to debil. Josh Harmony ma fajna muze, Slash mimo tego ze brudas tez nawet dobra muza. Billy marks pokozaczył w tym filmie swoje pare minut, Fallen film w skali 1-10 to bedzie 8 ;)

Lepiej obczajcie Transworlda - And Now :D 10/10 bardziej sie jaram/

Napisane Oct 19, 2008, 4:21 pm
Skateplaza w Gdyni?? Miejscówki RybaSlap 26 1
qba98

qba98
webster powiedział(a):
Jest wielki problem z tą skateplazą. Dochodzą mnie słuchy od osob, które się tym intensywniej zajmują, że skateplaza ma byc robiona przez jakąś firmę nie mającą zielonego pojęcia o robieniu skateparków! Była propozycja ze strony skateów aby poprosić firmę taką jak five ramps czy techramps o zaprojektowanie i wykonanie projektu. Niestety władze wolą wywalić 800 tysięcy zł na projekt i wykonanie przez jakąś firmę budowlaną nie mającą zielonego pojęcia o sportach ekstremalnych. Wszystko w moim mniemaniu pachnie czymś w stylu łapówki lub innego przekrętu...
Za takie pieniądze można postawić świetny park z odpowiednimi kątami i "nie wystającymi 10 metrów od ramp itp kopingow" Wiadomo jak to jest ze skateparkami wykonywanymi przez firmy budowlane- zupełnie nie nadają się do jazdy z powodu niedociągnięć typu zbyt krótkie najazdy, złe kąty, wystające kopingi, rurki zamiast kątowników! Pozatym skatepark miał zostac wybudowany w tym roku a jakoś prace nawet nie ruszyły co świadczyć może o czczym gadaniu o skateparku. Niby Gdynia to najszybciej rozwijające się miasto w Polsce a sprawy skateparku "osoby kompetentne" nie potrafią rozwiązać.

pięknie zinterpretowane.

Napisane Sep 24, 2008, 1:58 pm
Kólka Bones Sprzęt skalka 28 1
qba98

qba98
najlepsze koła na całym globie

Napisane Jun 5, 2008, 10:05 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>