Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
test Hydepark wolf1224 121 1
Rap91

Rap91
W pierwszym to pomyślałem, że to ta co się zakochała to nie żyje, bo jej siostra ją zabiła bo też jej sie tamten koleś spodobał :D

A Dalej to pomyslałem o srebrnym kluczu francuskim :P

Napisane Jan 27, 2010, 11:41 am
A pamiętsz gume Turbo a pamietasz ... Hydepark emilkaa 483 1
Rap91

Rap91
Albo gdy dzwonił budzik na zegarku i całe podwórko biegło na Dragon balla :P

Napisane Jan 27, 2010, 11:17 am
Disney XD... Pozostałe Malijedrek 154 1
Rap91

Rap91
Sam pomysł jest ciekawy, ale jakoś mi nie podchodzi fakt że kanał na którym uczy się jazdy na deskorolce czy bmx, jednocześnie puszcza bajki i to jakieś niedo**bane, jak bym miał dzieci to bym im nie pozwalał ogladać takich bajek, gdzie jest Rumcajs, gdzie są Smerfy?? :P No ale nazwanie 5-0, tailgrindem też mnie trochę zdemotywowało :P

Napisane Jan 27, 2010, 11:11 am
Wasze śmieszne nawyki deskowe. Pozostałe oski07 646 1
Rap91

Rap91
kuba92 powiedział(a):

2.Czasami przed trickiem wcieram buta(tak chocby ktos gasil papierosa) Ale tylko czasami :D

Haha, ja robię to samo, nogą która jest na tailu, sam nie wiem skąd to się bierze :P

Napisane Jul 28, 2009, 6:15 pm
Szkoła snowboardu. Snowboard MrBounce 27 2
Rap91

Rap91
KeRMaR powiedział(a):
Rap91 powiedział(a):
O czym wy mówicie?? Nie ma możliwości nauczyć się jeździć bez instruktora... Jak to ktoś już gdzieś pisał, bez instruktora możesz nauczyć się zjeżdżać ale nie jeździć... Weź sobie instruktora na 1h i zobaczysz ile wytknie Ci błędów z postawą lub rozłożeniem ciężaru. Wątpię żebyś nauczył się jeździć ciętymi samemu...

SZKOŁA SNOWBOARDOWA

A założymy się? Ja nigdy nie miałem instruktora

Nie będziemy się zakładać bo nie będziesz mi mógł udowodnić swoich racji, ja nie będę mógł Tobie udowodnić swoich... Po prostu weź sobie instruktora na godzinę i sam się przekonasz ile każdy z nas robi błędów, a to ręce za szeroko, a to kolana za bardzo do środka, albo znowu na zewnątrz, może przy baksajdzie się źle wyginasz... błędów i przyzwyczajeń jest cała masa...

Napisane Feb 28, 2009, 10:01 pm
Rap91

Rap91
O czym wy mówicie?? Nie ma możliwości nauczyć się jeździć bez instruktora... Jak to ktoś już gdzieś pisał, bez instruktora możesz nauczyć się zjeżdżać ale nie jeździć... Weź sobie instruktora na 1h i zobaczysz ile wytknie Ci błędów z postawą lub rozłożeniem ciężaru. Wątpię żebyś nauczył się jeździć ciętymi samemu...

SZKOŁA SNOWBOARDOWA

Napisane Feb 28, 2009, 10:33 am
Nauka jazdy na snowboardzie Snowboard YourMother 111 1
Rap91

Rap91
Ja się uczyłem około 3 dni, po tych 3 dniach gdy już czułem się swobodnie na desce, wziąłem instruktora na kilka godzin który wytknął mi wszystkie złe nawyki i nauczył bardziej dynamicznej jazdy, teraz swobodnie mogę powiedzieć ze umiem jeździć :P

Napisane Feb 28, 2009, 11:16 am
uczucie "głodu skateboardowego" Pozostałe Kulaksk8 322 1
Rap91

Rap91
Ehh mam dosłownie tak samo, chodzę podenerwowany, nie wiem co ze sobą zrobić, głaszcze deskę, rozkręcam ją, skręcam, głaszcze, albo jeszcze telefonem flipy robię nie wiem skąd to się bierze :P

Jednym słowem ZIMO WYP****ALAJ...

Napisane Feb 27, 2009, 11:07 am
Złodzieje w szkole ;| Hydepark CrashFB 404 1
Rap91

Rap91
Ja jeszcze nie byłem ofiarą, ale mojemu bratu ukradli telefon na zawodach, to jeszcze tego samego dnia telefon został zwrócony i 200,- na zgodę...

Napisane Aug 9, 2008, 9:01 pm
Co robicie jak sie wkurzacie ? :D Hydepark macio12 558 1
Rap91

Rap91
krzyczę "Psia Kość" i już wszystko potem jest ok :P

Napisane Aug 7, 2008, 9:58 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>