Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Braille i Lightheaded Rap / Hip-Hop Rysiunio 11 1
bociuu

bociuu
ja mam tylko pytanie co to za cuty z kawalka "hip hop music", taki OU YEAH, wiem ze na besty boys chyba tez te cuty byly

Napisane Feb 13, 2009, 6:20 pm
ważne wydarzenia dla rapu Rap / Hip-Hop bociuu 48 3
bociuu

bociuu
czy na pewno Rakim pierwszy zwraca uwagę na teksty? w pierwszym poście napisałem że pierwsi zwrócili na to uwagę Grandmaster Flash i jego piątka mc's

Napisane Mar 8, 2008, 10:56 pm
bociuu

bociuu
na pewno w pewnym stopniu masz racje, Pfk słyszał każdy, ale Molesta wyszła wcześniej i z tego co ja pamiętam to na mojej ośce wynosiło się boomboxa i puszczało kasetę "Skandal", ja wtedy byłem młody nic z tego nie kumałem ale sie jarałem

Napisane Dec 4, 2007, 6:21 pm
bociuu

bociuu
No właśnie, jakie były najważniejsze wydarzenia dla rapu w jego dziejach? To co moge powiedzieć ja to tak:
1. Na pewno Dj Kool Herc, który jako pierwszy grał imprezy z mc
2. Grandmaster Flash który pierwszy robić cuty i scratche, i kawałek "The Massage" The Furious Five i Grandmaster Flasha
3. Pewnie walka Kool Moe Dee z Busy Bee, gdzie Kool pokazał że ważne jest aby nawijać z sensem.
4. ukształtowanie sie gangsta rapu na zachodzie ( po pierwsze NWA)
5. Run D.M.C pierwszy gra hardcore hip-hop

Jeśli chodzi o Polske, to na pewno
1"Alboom" Liroya,płyta która była pierwszą płytą hip-hopową, mówi się że "Spalam się" Kazika była płytą hip-hopową, ja tam nie wiem.
2. "Skandal" Molesty, prawie każdy słyszał tą płytę, i ona najbardziej spopularyzowała rap
3. Można jeszcze powiedzieć o walce Gib-Gibon versus Obrońcy Tytułu

Napisane Nov 28, 2007, 4:36 pm
Disy-jakie znacie,co sądzicie i wogóle wszystko Rap / Hip-Hop uszaty90 220 2
bociuu

bociuu
nie wiem czy ktoś wspominał w tym temacie o beefie między Ll Cool J a Kool Moe Dee? to był dopiero beef, albo Juice Crew vs BDP, ale o tym była mowa chyba już.

Napisane Dec 27, 2007, 3:24 pm
bociuu

bociuu
a Yukmouth nie dissowal sie z gamem?

Napisane Dec 26, 2007, 7:52 pm
Tupac "2Pac" Shakur Rap / Hip-Hop Rychus 465 1
bociuu

bociuu
96 to chyba twój rok urodzenia, tak więc jak będzie już ten rok 2014 wróć na forum i wtedy coś pogadamy a do tego czasu masz dużo czasu na przemyślenia, może też wpadniesz na pomysł teorii spiskowej, napiszesz scenariusz na tej podstawie, nakręcisz film, zbijesz fortunę, będziesz w galerii sław Hollywood. a tymczasem wróć do postów Soldiera

Napisane Nov 24, 2007, 8:49 pm
Stolica hip-hopu Rap / Hip-Hop Royek13 38 1
bociuu

bociuu
w nyc nie wiem, ale w Compton, 70% budżetu tego miasta idzie w takie sprawy jak ochrona obywateli czyli na policje i zwalczanie przestęczości ogólnie, a co do stolicy to Polska na Wwa myślę, Dj 600V a świat "NYC state of mind"

Napisane Nov 15, 2007, 10:59 pm
Rapowy OLDSCHOOL Rap / Hip-Hop bezprzypau 138 1
bociuu

bociuu
patrzcie jaki bit :P a jaki teledysk kozacki !

a tutaj nie śmiertalny Kurtis Blow, jak sam mówi na tym teledysku rap to zabawa i malutki pokaz b-boying w jego wykonaniu :P

Napisane Oct 30, 2007, 4:04 pm
Jedi Mind Tricks Rap / Hip-Hop Seborth 59 1
bociuu

bociuu
Ja cie kręce !! ale przekozaki! nie znałem ich a są tak zajebiści że muszę mieć ich płyty, może się nawet skusze na oryginał jak mi sie spodoba bardzo, a i tematyka jest ambitniejsza niż u przysłowiowego 50 centa

Napisane Oct 6, 2007, 8:49 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>