Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
3x

3x
Element, enjoi, zero, toy machine, jart

Który blat będzie najwytrzymalszy ?

Napisane Jun 23, 2012, 9:06 am
P2 skateboards Sprzęt 3x 6 1
3x

3x
Siema :D
Czy testowaliście nowe blaty z warstwą włókna szklanego, z technologia p2, produkowane dla takich firm jak Flip, Zero.
p2skateboards

Jestem bardzo ciekawy opinii na ich temat, czy naprawdę są wytrzymalsze od zwykłych blatów.

Napisane Jun 2, 2012, 10:32 pm
Wasze Pulpity Gry, konsole, pc, internet... Salas 285 3
3x

3x
http://img220.imageshack.us/img220/7608/200901062034191152x864szf3.th.png

System Arch linux i srodowisko opebox

Napisane Jan 6, 2009, 8:41 pm
3x

3x
http://img253.imageshack.us/img253/5931/zrzutpd9.th.jpg

Napisane Aug 22, 2008, 9:24 am
3x

3x
PClinuxOS

Pogo ;D

http://img376.imageshack.us/img376/4696/pclospl4er5.th.png

Napisane May 8, 2008, 11:01 pm
Wymiatacz! Gry, konsole, pc, internet... zabir 22 1
3x

3x
widząc temat pomyślałem hmm coś o guitar hero;d i się nie myliłem, gra jest niezła nieźle ćwiczy palce, sam nie długo planuje zakupić wersje na pc :) a tak to polecam Frets on fire bardzo dobry odpowiednik na pc :)) polecam

Napisane Aug 10, 2008, 9:20 pm
jak dokręcic trick revertem??? Tricki 11Durex11 38 1
3x

3x
po mojemu masz lagi truckow. musisz skrocic oski. wtedy truczki sa lzejsze i wszystko lepies sie klei. ja tak mam i 540 dokrecam

Napisane Feb 4, 2008, 8:15 pm
50-lecie klocków lego Hydepark 2Massey 140 1
3x

3x
hehehe klocki lego zajawa, Majac 4 lata dostalem pierwszy zestaw i w ciagu roku przybywalo tak na oko z 10 nowych :D, ostantie dostalem majac neicale 14 ohh juz 3 odkad nie dostalem zadnych, w wakacje oddalem wsyzstkie ( prawie wszystkie bo jednak mam sentyment) mlodszemu bratu to niewiedzial co zrobic z taka iloscia. Musialem siedziec z nim 3 godziny i zrobic mu pare robotów, cale miasto, i pare pojazdow. Oj czego sie nie robilo, a bedac starszym to dodawalo sie rozne silncziki i rozne bajery zeby bylo jeszcze lepiej, Wszystkoooo. dla moich ziomow bylem mistrzem  lego no, zawsze robilem cos z niczego, a oni tylko siedzieli i wez mnie naucz jak ty to robisz:D hehe stare czasy w te wakacje ostatni raz sie bawilem :D tak z nudow rozlozylismy z iomami kocy na trawce i ukladem( jak zwykle ja :D) przekozacki pojazd ktorego nie oddalem bratu i lezy rozebrany w pudelku jakby mi przyszla ochota sie jeszcze troche pobawic :D:D.. grucha no fajna fotka ja mialem podobna ilosc klockow, ale mialem wiecej tych skąplikowanych zestawow ( TECHNICS czy jakos tak :D) bylo tego w chuuuuuj :D

Napisane Jan 28, 2008, 8:42 pm
lagi ! Gry, konsole, pc, internet... tomekLJA 55 1
3x

3x
mozna tez skrocic kabel od zasilania komputera, komputer szybciej dostaje prad przez co wsyztkie urzadzenia podlaczone pod niego tez, ja tak robie u siebie i na komputerach znajomych i bardzo to sobie chwalą, ziom gra w cs na starym juz sprzecie mial ping 450 ,po skroceniu kabla od internetu i od zasilania ( uwaga tez i monitora - szhybcej karta grafizna mu chodzi),myszki i klawiatury ( wyciagnal tez niepodrzebne klawisze ktorych nie uzywa), teraz mam ping 50, oszalamiajaca roznica, sam sie lekko zdziwilem ze az tyle ale naprawde kozacko chodzi i zajebsice sie gra. Na przyszlej lekcji systemow operacyjnych i urzadzen techniki komputerowej skracam z sorem wszystkie kable we wszystkich pracowniach w ramach lekcji, wiec ja ze swojej strony bardzo polecam bo zajebiscie wszystko chodzi i mozna bardzo przyspieszyc prace systemu. POzdro

Napisane Jan 24, 2008, 8:36 pm
Vista Sidebar na XP-eku??? Gry, konsole, pc, internet... wierzbik 11 1
3x

3x
nie tylko w Ubuntu,w kazdym linuxie, zalezy od srodowiska, w kazdym jest tego pelno, ale fakt w linuxie elegancko chodzi....a co do windy to zalezy tez jaki program, niektore naprawde duzo zra, ale jak ktos ma dobry sprzet to czemu nie

Napisane Jan 11, 2008, 9:31 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>