Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Pomóż mi Uciec na Pitcairn Hydepark rychu911 71 2
wrq

wrq
rychu911 powiedział(a):
potem w kinach, nie wiem których, kiedy i gdzie, trza obserwować!

potem to wiesz... nogi.

Napisane Feb 18, 2015, 12:27 am
wrq

wrq
... a bliżej południa się nie dało, jakiś Wrocław ;/ ? Gdzieś na Śląsku będzie się dało obejrzeć?

Napisane Feb 16, 2015, 8:53 pm
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 4
wrq

wrq
Jakbyś dołożyć troszkę to wiele można znaleźć... np http://forum.mp3store.pl/topic/123111-jvc-ha-s600/

[dopisek] albo takie http://allegro.pl/philips-o-neill-the-bend-sho4200bb-sluchawki-i5040189312.html

Napisane Feb 16, 2015, 8:51 pm
wrq

wrq
lukk2oo powiedział(a):
Jakie słuchawki, raczej nauszne, do 60 zł? SKULLKANDY warte polecenia, czy przereklamowane?

Do 60 zł w nausznych naprawdę nie ma dużego wyboru... Na skraju: Maxell Retro DJ, jeśli chodzi o coś jakkolwiek przenośnego. Jeśli chodzi o słuchawki do domu to Philips SHP3000.

Jeśli outdoor, to warto kupić dokanałowe w tej cenie. Zbliżając się do 100 zł jest w czym wybierać, jeśli chodzi o drobne nauszniki, ale trzeba mieć te minimum 80-90 zł. Jeśli nie to zostaje szukanie okazji albo półśrodek. Aktualnie na allegro okazji wielkich nie widzę w tej cenie.

[dopisek] Jeszcze info o takich znalazłem: Rocking Residence RR260

Napisane Feb 14, 2015, 11:21 pm
wrq

wrq
Zyga powiedział(a):
wrq powiedział(a):
graaand powiedział(a):
dousznych sluchawek (...) i niezdrowe

Opowiedz mi o sobie, jakim cudem takie słuchawki na Ciebie wpływają negatywnie?

Głośne słuchanie muzyki... bla bla bla
?

Aha, czyli jednak natężenie dźwięku (niezależnie od źródła), a nie konkretny rodzaj słuchawek? Tak myślałem  ^^)

Napisane Jan 26, 2015, 12:47 pm
wrq

wrq
graaand powiedział(a):
dousznych sluchawek (...) i niezdrowe

Opowiedz mi o sobie, jakim cudem takie słuchawki na Ciebie wpływają negatywnie?

Napisane Jan 17, 2015, 12:37 am
Wódeczka Hydepark suchy99 64 2
wrq

wrq
nestle powiedział(a):
Jest kilka spraw o których chce powiedziec. Żeby sobie pic i gawędzić to jest piwo bo wódke pije sie tylko i wyłącznie po to żeby się najebać.

Można pić jeszcze z innych powodów:
-dla towarzystwa. Przy osobie korzystającej sobie z pierwszego powodu czasem trudno odmówić, jest ona nachalna - wtedy "po maluchu" dla towarzystwa i może da chwilę spokoju i nie będzie się chciał bić od razu.
-dla zdrowia. Niektórzy w to wierzą. Zalać robala.

Napisane Jan 26, 2015, 12:54 pm
wrq

wrq
stalowy5 powiedział(a):
od wódki rozum krótki :P

... lepiej ty się napij wina...

Napisane Jan 17, 2015, 12:30 am
"Gimbus" znaczy że młodsi nigdy racji nie mają? Hydepark pagus97 29 1
wrq

wrq
nestle powiedział(a):
Moim zdaniem gimbus to bardzo dissujace określenie. Nie chodzi o to że młodszy=gorszy. Chodzi o to ze wśród gimnazjalistów panuje noda na bycie kozakiem, używanie wulgaryzmów, słuchanie muzyki której większość młodych nie rozumie, ale wszyscy słuchają wiec ja tez musze!, wywyższanie sie nad innych, wyzywanie innych od frajerów, lamusow nie podając nawet powodu, "znajomość klasyki" której sie nie rozumie, ty jesteś mądry a wszyscy prócz kumpli to idioci tylko dlatego ze nie chca sie z toba kolegować. Większość najpopularniejszych ludzi w gimnazjum popełnia wyżej wymienione głupoty, a inni biorą z nich przykład. Dlatego większość krytykuje "gimbusów"
Btw wg mnie slowo GIMBUS oznacza gimnazjaliste który jeździ do szkoły busem, a wiec kogoś z wioski.

czyli w skrócie napuszony hipsterski YOLO SWAGger?

Napisane Jan 17, 2015, 12:32 am
Tania odzież, Lumpex. Kupujecie coś tam? Hydepark murzin 712 1
wrq

wrq
lukk2oo powiedział(a):
Ja ostatnio kupiłem praktycznie nową, ładną, ciepłą i modną kurtkę zimową za 27 pln. Może dalej ktoś jest przeciwnikiem lumpeksów? :P

"modną", czyli że niby jaką? Jaki jest trend w tym sezonie ;) ?

Napisane Oct 31, 2014, 11:05 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>