Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
winko Hydepark bula1111 621 1
maytek

maytek
Heh swego czasu po sandomiersku było, aż wątroba bolała to była duża przerwa. Ogólnie: 1. Jabłuszko i Gruszka Sandomierskie 2.Amarena 3. po Byku 4. Wino marki Wino

Szukam wszędzie Komuny żeby obalić, ale nie mogę nigdzie dorwać:P

Napisane Nov 23, 2008, 5:32 pm
Śmieszne sytuacje z dzieciństwa :P Hydepark pokerbloo 279 1
maytek

maytek
>He, jak siedziałem na kiblu, a mojemu bratu też się chciało to mnie zrzucił bo myślał że już zrobiłem i nie chcę zejść. Efekt? Gówno na posadzce w łazience:P

>Raz wymyśliłem nowy sposób na hamowanie na rowerku. Wsadzałem nogi pod przedni błotnik. No to przy coraz większej prędkości próbowałem, aż trafiłem nogą w szprychy:D Chyba wtedy po raz pierwszy zrobiłem frontflipa:D

>Kiedyś bawiliśmy się w jaskiniowców... Ja byłem smokiem, a mój brat z sąsiadem byli jaskiniowcami. I rzucali kołkami (takimi grubymi) w szprychy od roweru którym jeździłem jako "smok". Do dzisiaj są pokrzywione:)

>Brat mnie pchnął na kaloryfer w efekcie czego rozciąłem sobie głowę i do dzisiaj mam bliznę, ale w odwecie wtedy wstałem i rzuciłem go tarczą do rzutek, przez co on też ma bliznę do dzisiaj na wardze:D

>Jak byłem mały tata zostawił na stole wrzącą herbatę, to ja sobie ją chciałem i zrzuciłem na siebie:D

>Wsadziłem głowę w szczeble na balkonie, i nie wiedziałem jak wyjąć... Dopiero straż pożarna pomogła tnąc barierkę;D

>Na sylwestra przywiązaliśmy miśka do rakietki i do tegoż miśka jeszcze nitkę. Ciągnęliśmy nitkę i ciągnęliśmy a misia ani widu ani słychu.

I wiele wiele innych ale nie chce mi się już pisać:D

Napisane Nov 23, 2008, 5:26 pm
Co robicie jak sie wkurzacie ? :D Hydepark macio12 558 1
maytek

maytek
A ja się nie wkurzam, nikt mnie nie nauczył xD
Ale chyba reggae na wszystko dobre;P

Napisane Nov 23, 2008, 5:12 pm
naginanie zasad w game of skate Pozostałe kasalolek 77 1
maytek

maytek
My naginamy tylko tak, że jak się czasem triczki skończą( nie mam extra poziomu) to np. można dodać graby, tricki na przeszkodach itp.

Napisane Oct 13, 2008, 11:05 pm
jazda na desce i odtwarzacze Pozostałe finger13 247 1
maytek

maytek
Mstr powiedział(a):
Watson - rozwalilo sie wejscie sluchawkowe od tego ze byl w kieszeni, nie chcialo mi sie tego naprawiac (nie wiem czy mozna), ten gowniany to nie pamietam.

To można spokojnie naprawić sam pare razy musialem sie w to bawic bo mialem tak samo.

Lutownica w dlon i lutowac styki:D

Napisane Sep 3, 2008, 3:54 pm
Ulubieni gitarzyści i basiści ;) Rock / Metal Lalo 335 1
maytek

maytek
Gitara:
Jimmy Page
Jimi Hendrix
Slash

Bas:
Marcus Miller

Napisane Aug 29, 2008, 10:47 am
Ulubione solówki Rock / Metal Kroolik182 107 1
maytek

maytek
Led Zeppelin - Since I've Been Loving You

Większość czasu solówka:D

Napisane Aug 29, 2008, 10:42 am
czy w waszych miastach też stare babcie sie na was wydzieraja jak jeździcie Miejscówki Fini 672 1
maytek

maytek
Dziadki mają po prostu to do siebie, że chcą z kimś porozmawiać. Ile razy jestem na jakiejś miejscówce to prawie zawsze podchodzi jakiś dziadek i się pyta o wszystko, mówi że to tak podziwia i obserwuje i jest też często nawiązanie do tego co on robił w młodości:D

A ostatnio to nam dziadek tłumaczył że trzeba być twardym a nie miękkim:D

Napisane Aug 23, 2008, 3:16 pm
Dziewczyny w zastoju?!?! Pozostałe howie 386 1
maytek

maytek
werqa - ZAJE**ŚCIE:D

Ty nie byłaś czasem w Info? :D

Napisane Aug 7, 2008, 1:09 pm
twój pierwszy raz ??!!?? Pozostałe olas11 348 1
maytek

maytek
Pierwszą brat miał to na niej jeździłem- jakieś 8-9 lat temu.

Później ze sportowego rybka z gripem:D i Później na koniec roku szkolnego deska ze sportowego ALE już wyglądająca bardziej po ludzku, do dzisiaj gdzieś jest w piwnicy, bo jej nie złamałem.

Napisane Aug 6, 2008, 3:29 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>