Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Stoki w okolicach Wrocławia Snowboard adamjuby 8 1
emilkaa

emilkaa
zieleniec szklarska to sa standardy ale najlepiej wybrac sie do spindrelowego na week badz do rejdic

Napisane Mar 2, 2007, 7:16 pm
A pamiętsz gume Turbo a pamietasz ... Hydepark emilkaa 483 1
emilkaa

emilkaa
bedac ostatnio w krk tj w krakowie dorwalam w jednym sklepie te mega slodkie lizaki czerwone na takim stylowym drewnianym patyku te wlk kulki mega slodkie hehe;]co caly dzien w sumei mozna jesc tego lizaka;]

Napisane Feb 11, 2007, 12:50 am
540 Snowboard marus_14 13 1
emilkaa

emilkaa
hmm jesli miales 6 raz deske na nogach to niby 540 zrobiles od razu??
cos mi sie to tak do konca nei widzi

Napisane Feb 9, 2007, 2:19 pm
Rodzinka Pozostałe Sk8man 158 1
emilkaa

emilkaa
ja na snow kiedys na street probowalam a tak to brat kuzyni na snow zas drugi brat i reszta cala familii

Napisane Feb 1, 2007, 11:47 pm
MMA Extreme benio 188 3
emilkaa

emilkaa
Sajm00n powiedział(a):
emilkaa powiedział(a):
pita2000 powiedział(a):
emilkaa powiedział(a):
kazdy sport walki w jakis sposob jest brutalny , a wiadomo im bardziej brutalny tym bardziej przyciaga ludzi & wieksza kasa jest nie ma co to nei pozory tylko prawdziwe realia

Tutaj się mylisz. Jaki sport jest według Ciebie brutalniejszy: MMA czy boks?
W każdym razie stawki w boksie dochodzą do kilkunastu milionów dolarów, a w MMA nie przekraczają zazwyczaj 60 tysięcy...

ok ok ale wszystko 7 tak ma swoja cene ale w wieksosci nie chodzi tylko ocene wyrazana w $ sa po prostu dwie str medalu
wiesz co kazdy sport walki jest brutalny bo kazdy jendak na innych sie zsadach opiera a raczej na zasadach rozniacych sie od siebie
a co do brutalnosc w stosunku boks mma to powiem Ci tak zalezy z jakim masz doczynienia przeciwnikie jakie macie oboje umiejtnosci & predyspozycje
a poza tym dobrze wiem jak taki swiat wyglada bo mam kuzyna co w tym sie specjalizuje & brat jakis czas tez  a osobiscie juz 8 lat przeszlo trenuje sporty walki

Nie wiesz co mowisz oj nie wiesz..........Przypuscmy Spotkaliby sie Sie Crocop vs Fedor(akurat sie spotkali, jak widzialas bylo pelno krwi w tej walce a sama walka trwala ok 28 minut) a w Boksie  hmmm no nie wiem niewalczacy juz Lenox Roy Jones i Kliczko to ktory sport bylby bardziej brutalny? MMA czy Boks? Pomysl przez chwile

no ok wiadomo ale wiem co mowie bo mialam moze nei osobiscie z tym doczynienia lecz wizualnie jesli bieg o mma
wiadomo ze w tym wypadku boks nie jest nawet porownywalny co do brutalnosci z mma

Napisane Jan 23, 2007, 10:59 pm
emilkaa

emilkaa
pita2000 powiedział(a):
emilkaa powiedział(a):
kazdy sport walki w jakis sposob jest brutalny , a wiadomo im bardziej brutalny tym bardziej przyciaga ludzi & wieksza kasa jest nie ma co to nei pozory tylko prawdziwe realia

Tutaj się mylisz. Jaki sport jest według Ciebie brutalniejszy: MMA czy boks?
W każdym razie stawki w boksie dochodzą do kilkunastu milionów dolarów, a w MMA nie przekraczają zazwyczaj 60 tysięcy...

ok ok ale wszystko 7 tak ma swoja cene ale w wieksosci nie chodzi tylko ocene wyrazana w $ sa po prostu dwie str medalu
wiesz co kazdy sport walki jest brutalny bo kazdy jendak na innych sie zsadach opiera a raczej na zasadach rozniacych sie od siebie
a co do brutalnosc w stosunku boks mma to powiem Ci tak zalezy z jakim masz doczynienia przeciwnikie jakie macie oboje umiejtnosci & predyspozycje
a poza tym dobrze wiem jak taki swiat wyglada bo mam kuzyna co w tym sie specjalizuje & brat jakis czas tez  a osobiscie juz 8 lat przeszlo trenuje sporty walki

Napisane Jan 23, 2007, 7:59 pm
emilkaa

emilkaa
kazdy sport walki w jakis sposob jest brutalny , a wiadomo im barzdiej brutalny tym bardziej przyciaga ludzi & wieksza kasa jest nie ma co to nei pozory tylko prawdziwe realia

Napisane Jan 22, 2007, 9:35 am
Co o tym sądzicie...?? Hydepark BeatBox 42 1
emilkaa

emilkaa
niezle trzeba sie albo nudzic albo serio miec jakas chec tworzenia;]
chociaz osobiscie juz bym wolaa to robic niz zalegle 20 rysunkow na zaliczenie przedmiotu na semestr a jeszcze exam

Napisane Jan 22, 2007, 9:41 am
Komiksy :) Hydepark BooTs 112 1
emilkaa

emilkaa
kaczor donald & jez jerzy:D

Napisane Jan 5, 2007, 12:24 pm
gazetki snowboardowe Snowboard XCarmel 14 1
emilkaa

emilkaa
mds
freestyle
jibb info