Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Mitt fingersport Sprzęt fingerlol1 2237 1
lozek202

lozek202
Lendek powiedział(a):
Najlepiej w ogóle na handbordzie zacznijcie jeździc : D

hahaha

PS - widzę stara szkoła nie śpi, wiecznie czuwa !

Napisane Jul 29, 2011, 1:53 pm
Nasze własne nagrywki i produkcje Rap / Hip-Hop FilipPzn 2164 4
lozek202

lozek202
Jeżeli TU szukasz zdolnych producentów to powodzenia...

Napisane Aug 15, 2010, 6:58 pm
lozek202

lozek202
A na znanych instrumentalach to już wstyd nagrać? Trzeba coś sobą reprezentować by znaleźć dobrego producenta co będzie chciał Ci za darmo bity trzaskać.

Napisane Aug 15, 2010, 4:20 pm
lozek202

lozek202
SzczurFb powiedział(a):
Fajna barwa głosu, to pierwsze na myśl przychodzi.

Flow mi nie podchodzi i styl twój, lirycznie jest dobrze, dobre teksty, fajne tematy, mnie ruszają.

Popracuj nad oddechem żeby nie był tak mocno słyszalny.

EDIT@

Łozek, jak na taki sprzęt masz kiepską bardzo jakość.

To jest myspace człowieku :) Nie wiesz, że myspace tragicznie obniża jakość?

Napisane Aug 8, 2010, 11:19 pm
lozek202

lozek202
JG - Płuca Pełne Rapu (gość Łozzz)

http://www.myspace.com/lozekwwa

Moja jest druga zwrotka

Napisane Aug 5, 2010, 1:42 pm
Nagrywanie - zakup mikrofonu Rap / Hip-Hop AraSsS 197 2
lozek202

lozek202
JestemFantom powiedział(a):
SzczurFb powiedział(a):
A ja mam pytanie jak zrobić taką opcję, że np. laptop jest w jednym pokoju, ktos ma majka ze sluchawkami w drugim pokoju a przy lapie z glosnikow leci nie tylko sam bit tylko mix wokalu co koles nawija i bitu, na zywo.

Jak dla mnei to mógłbyś zrobic oddzielny temat, otóż Panie Szczurze- jezeli nie masz kabinki to nie ma sensu tego robić. Bo kabina umozliwia to własnie :p. jak zrobisz tak, że w jednyjm pokoju nawija w drugim bedzie na monitorach dźwięk to nagra sie dźwięk z monitorków. jak dla mnie to mikser powinien załatwić to :)

Dokładnie - mixer lub interface audio gdzie jest możliwość ustawienia mixu - ile wokalu a ile bitu ma lecieć w głośnikach/słuchawkach.

A odległość to zadanie dla dobrej jakości kabli. kupisz słabe i długie to stracisz na jakości - pojawią sie większe szumy/zniekształcenia itd.

Napisane Aug 9, 2010, 10:22 pm
lozek202

lozek202
Panowie - zainteresujcie się lepiej kartami dźwiękowymi / interface'ami audio. mikrofon to nie wszystko.

Napisane Aug 5, 2010, 1:40 pm
Birds Fingerboard! NOWE GRAFIKI 38-39s.! Sprzęt PtaSzku 619 1
lozek202

lozek202
Ładne to, choć chyba NM1 ładniejsze :)

Napisane Jul 11, 2010, 7:11 pm
Przyszłość fingerboarding'u. Pozostałe spawczyk 240 1
lozek202

lozek202
Teraz FB w Polsce jest już ścierwem. Tak naprawdę to scena umiera z dnia na dzień od jakiegoś czasu i nie zapowiada się na to by coś to zmieniło.

Teraz cała scena to bananowe dzieciaki, które nawet nie ogarniają co się kiedyś działo, gdy scena kwitła i co chwile były jamy, meetingi, contesty w różnych miastach. Od razu mają wszystko do kupienia, zero trudności do przejścia a kieruje nimi zazdrość, zawiść, którą okazują zza kurtyny zwanej internetem.

Ogółem to szambo i tyle.

Napisane Jun 25, 2010, 12:13 pm
Sprzęt do nagrywania - ogółem Rap / Hip-Hop Michaaal 34 1
lozek202

lozek202
Tajger czytałem jakiś czas temu artykuł w gazecie muzycznej ( nie pamiętam jakiej ), że zdarza się, że trzeba wykorzystać dynamika w studiu. Były podane imiona nazwiska/pseudonimy twórców i kilka tytułów utworów przy których realizacji został użyty mikrofon dynamiczny. W 99% może i są używane pojemnościówki, ale zdarza się, że wykorzystywane są także dynamiki.

Napisane Apr 13, 2010, 10:05 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>