Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jaka kamera dobra do filmowania?! Pozostałe rkdnb 819 3
lozek202

lozek202
Travisedd powiedział(a):
lozek202, ok mi chodzi o to ze bym mógł zapisać obraz na cały ekran , żeby nie było małego okienka heh :)

każdy film można ustawić na cały obraz tylko trzeba umieć, albo trzeba umieć renderować film ;)

co do kamery którą chcesz - minimalne oswietlenie to 5 luxów - trzeba pamietac ze to jest przy sprzyjających ustawieniach czyli jak najmniejsza wartość migawki ( czyli jak najwolniejsza - 1/25 ) - z taką migawką deski nie pokręcisz ;) i przy jak największym otwarciu przesłony.

Napisane Aug 31, 2009, 3:34 pm
lozek202

lozek202
czy to HD czy to SD to zwolnienia będą wyglądać tak samo bo i tu i tu jest 25 klatek na sekundę ( 30 klatek w NTSC ).

To samo jest w oglądaniu na całym ekranie  i w SD i HD wygląda to tak samo ( z tym że w HD jest większa rozdzielczość ), ale jak masz z dupy monitor/telewizor to nawet nie dostrzeżesz tej wyższej rozdzielczości.

Napisane Aug 31, 2009, 2:24 pm
lozek202

lozek202
Travisedd powiedział(a):
Hej, co myślicie o kamerce panasonica ? Panasonic HDC-HS9 z HDD 60gb. 3ccd, możliwość założenia semi fisha, stabilizator ruchu chyba ma i potrzebuje tylko 5 luxow do kręcenia po ciemku. A no i jest w HD. bedzie to moja 2 kamerka, chciał bym teraz kupić coś lepszego i się zastanawiam nad ta.

Chyba AŻ 5 luksów ;)    To nie jest mało.

Poza tym stabilizacje obrazu ma teraz każda kamera tego typu. Pytanie jaką np optyczną czy elektroniczną.

Po 2
Czemu wszyscy uparli się na do glupie HD? Ludzie wy nawet w pełni SD nie wykorzystacie a porywacie sie na HD tylko po to żeby wrzucać filmy na YouTube'a.
Dodatkowo trzeba mieć dobry komputer do obróbki takiego materiału no i przede wszystkim trzeba umieć go obrobić, warto też pamiętać, że kamery HD potrzebują więcej światła.

Co do jakości jeszcze - Przypominam, że nawet w telewizji były używane kamery SD typu sony pd150/170 ( te jeszcze są używane czasem )  a nawet vx 2000/2100 w niektórych programach na MTV i Discovery co do reszty to nie wiem jeszcze gdzie.
Teraz zostały zastąpione Sony Z1, głównie dlatego że telewizja/producenci mogą sobię pozwolić na takie wydatki praktycznie w każdej chwili, gdyż z tym ich praca jest związana.

I co zła jakość była w telewizji?      a teraz wszyscy HD chcą, bo HD jest COOL i w ogóle najlepsze.

Napisane Aug 30, 2009, 10:50 pm
co sądzicie o berlinwoodach ? Sprzęt Panasonik17 45 1
lozek202

lozek202
bekflip powiedział(a):
jak ens zimportuje mojego bw to zrobie jaka s recenzje

ZAJAWA bo ludzie w Polsce są tak zacofani że nie wiedzą jak BW wygląda...

#2 piszę się zaimportować a nie zimportować

co do BW - Nowe, sygnowane imieniem i nazwiskiem znienawidzonego w Polsce ridera z Niemiec są ciekawe, co lepsze - w większości, o ile nie wszystkie są takie same co jest dobrym posunięciem ze strony producenta. Wcześniej kupując BW przez neta nigdy nie wiedziało się na co się trafi.

Napisane Aug 30, 2009, 10:23 pm
Siłownia Extreme skejcikkk 764 6
lozek202

lozek202
Doskonale Ciebie foku rozumiem, ale zobacz co napisałem - "Normalnie siłą bicepsu podniesie sie mniej niż siłą tricepsu  (tutaj brałem pod uwagę całkowitą siłę obu mięśni)    Wiadomo, są wyjątki w ćwiczeniach. "

Napisane Aug 26, 2009, 4:24 pm
lozek202

lozek202
KroVa powiedział(a):
lozek202 powiedział(a):

orson i krova przypominam że hantlami się robi nie tylko bica ale także trica czy barki. mniejsze obciążenie będzie na początku potrzebował na bica, ale większe na trica a szczególnie barki.

Większe obciążenie na triceps? Przy wyciskaniu francuskim na stojąco/na krześle chyba bym padł gdybym robił tyle co na biceps.

Kup sobie Lampard hantle i oprócz robienia biceps/triceps/barki pompuj i katuj brzuszki, a dopóki nie masz hantli przejrzyj sobie http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

To oznacza, że masz słaby triceps ;) Normalnie siłą bicepsu podniesie sie mniej niż siłą tricepsu.    Wiadomo, są wyjątki w ćwiczeniach.

Napisane Aug 26, 2009, 12:27 pm
lozek202

lozek202
wczesniej napisales ze kupisz GRYF a nie GRYFy wiec myslalem ze chcesz dlugi.

Jezeli wybierac miedzy gryfami do hantli a łamanym to lepiej chyba do hantli.

Napisane Aug 25, 2009, 9:00 pm
lozek202

lozek202
to będzie dobre wyjście.

Kup łamany gryf

Napisane Aug 25, 2009, 8:17 pm
lozek202

lozek202
Lampard kup większe ale z dużą ilością talerzy, żebyś mógł swobodnie dopasować obciążenie do partii.

orson i krova przypominam że hantlami się robi nie tylko bica ale także trica czy barki. mniejsze obciążenie będzie na początku potrzebował na bica, ale większe na trica a szczególnie barki.

Biceps to tylko okolo 1/4 ręki, 3/4 to triceps.

Napisane Aug 25, 2009, 7:41 pm
lozek202

lozek202
[quote=Michal995]wg mnie 16 lat to zupełne minimum jeżeli chodzi o siłownie, no ewentualnie jeszcze 15 lat jak osoba będzie poddana trenerowi i on będzie ją prowadził ( Trener, a nie osoba na siłowni której możesz zadać pytania ).[quote]

Wszystko zależy od tego co się na tej siłowni robi. Ja zaczełem chodzić na siłownie na treningach (sprinty) jak miałem 13/14 lat. Chodziłem raz w tygodniu i wszystko było spoko ale to zależy od tego co się robi. Można spokojnie robić ćwiczenia na ręce nogi itp. ale przy małym obciążeniu np. 3 serie po 10 powtórzeń na ciężarze który spokojnie podniesiesz. Nie mówię tu np o ławeczce.[/quote]

Tu się zdecydowanie zgodzę, dopełniłeś moją wypowiedź.

jak przeczytałem:

[quote]NIE CHCE SIE NICZYM FASZEROWAC TYLKO PODNASIC TO KOLEJNE KILOGRAMY [/quote]

To wiedziałem, że Lampard ma słabe pojęcie o siłowni i będzie chciał podnosić jak najwięcej, bez umiaru który jednak jest potrzebny w tym wieku.

ręce i nogi owszem, ale plecy i klatka to już partie których nieodpowiedni trening może wywołać nieprzyjemne konsekwencje.

Lampard, możesz zrobić tak:
Siłownia - biceps, triceps, barki, przedramie, nogi, brzuszki
w domu - brzuszki i pompki ( uniwersalne ćwiczenie które działa na większość partii mięsniowych )
Bieganie i dużo białka w pokarmach jeżeli chcesz zredukować co nieco ;)

do tego dobre odżywianie ( wspomóc możesz się Gainerem - odżywką węglowodanowo białkową stosując ją wedle braków w diecie ) i na pewno dla ciebie to będzie lepszy start niż od razu wszystko na siłce.

Napisane Aug 25, 2009, 5:48 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>