Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak zrobić bit? Rap / Hip-Hop harnasiek 177 1
lozek202

lozek202
na klawiszach zrobisz i instrumenty w kilku oktawach i sample a na mpc/mpd w sumie tylko gotowe sample.

Ja bym wybrał tą klawe z padami

Napisane Jul 27, 2009, 6:04 pm
VNM Rap / Hip-Hop anty 51 1
lozek202

lozek202
ta zbitka z linku jest taka sobie, nie uwazam ze te wersy są jakies mega.

"sam jak strażak"
"sam jak kevin"
"puszcza jak białowieska"

to nie jest nic nadzwyczajnego, skojarzenia moze i spoko ale napewno nie wybitne.

Napisane Jul 26, 2009, 6:54 pm
Gres/Snatch Rap / Hip-Hop krzynowek 11 1
lozek202

lozek202
Już jakiś czas temu słuchałem tej EPki, ale szczerze mówiąc nie przypadła mi do gustu.
Wole Gresa na freestyle'u, jego rozkminy, flow itd.

Po ściągnięciu tej płyty i odpaleniu pierwszego kawałka, nie poznałem po głosie Gresa, zastanawiałem się czy to na pewno on, dopiero po jakimś czasie uświadmiłem sobię, ze to musi być on. Kojarzyłem Gresa z troszkę innym głosem.

Bity Snatch'a też mi się nie podobają - nie mówię, że są złe, po prostu nie są w moim guście.

to by było na tyle

Napisane Jul 10, 2009, 1:25 pm
freestyle Rap / Hip-Hop harnasiek 399 1
lozek202

lozek202
Relacja video ode mnie z HipHop Subway Series 28.06 (Warszawa)

KLIK

Beatbox głównie TikTak ale także bare innych osób których nie znam

Freestyle na filmie - Albi, 3-6, Solar, Wiciu

Napisane Jul 8, 2009, 4:06 pm
Buty Es Buty PreMierGoo 304 1
lozek202

lozek202
eS Theory są mega, mega wygodne i bardzo dobrze mi się jeździło

Napisane Jul 7, 2009, 5:31 pm
Samplery i nie tylko Rap / Hip-Hop pita2000 9 3
lozek202

lozek202
pita2000 powiedział(a):
Widzę, że znasz się na rzeczy ;). O Axiomie również słyszałem... A w ogóle: czy niższa cena (1200) wynika z niższej jakości czy mniej znanej nazwy? ;P

//edit: Mimo wszystko to kontroler, kurrrde... ;/ Poza tym bez opcji bank przy padach...

Niższa cena nie wynika ani z niższej jakości ani z mniej znanej nazwy. Wiele ludzi ją chwali i nie powiedziałbym żeby M-audio to była mało znana firma wśród ludzi z tej branży.

Polecam forum EIS ( Estrada i Studio )  jest tam trochę osób znających się, więc mozna zasięgnąć ich porady.

EIS - KLIK

PS. - Ja się nie znam ogólnie na tym sprzęcie tylko mam znajomych którzy w tym siedzą i od czasu do czasu rozmawiam z nimi o sprzęcie.

Napisane Jul 5, 2009, 11:05 pm
lozek202

lozek202
Jeszcze M-audio AXIOM.
Też ma pady ( mniej ale ma )

To też bardzo dobra klawiatura.

PS. MPD24 można kupić za 800zł nie za 1000

Napisane Jul 5, 2009, 4:50 pm
lozek202

lozek202
SzczurFb powiedział(a):
Ja mialem stycznosc jako Akai MPD 24 wykorzystywane jako kontroler. Naprawdę fajna sprawa. Na dniach będę miał to na dłużej w domu + klawisze to opowiem coś więcej. Ktoś kto ma i wie jak to dokładnie dostroić do Fl'a to proszę o kontakt na PM. Z góry dzięki.

MPD da się TYLKO wykorzystać jako kontroler, bez kompa nic na tym nie zdziałasz.

MPC jest stacją.

Napisane Jul 5, 2009, 2:06 pm
Michael Jackson Pozostałe 7metallic7 299 2
lozek202

lozek202
jamie_thomas powiedział(a):
hahha bez kitu, też dawałem tego linka ze 2 razy i nikt jak na razie się do niego nie odniósł ;p

ja się odniosłem, tylko nadal uważam, że to nie jest nic pewnego.

Mogła być taka kolejność jak wg tej stronki:
MJ jest pedofilem - kłamstwo
przyznanie się do kłamstwa - ukazanie prawdy i oświadczenie ze nie jest pedofilem
albo i tak:

MJ jest pedofilem - PRAWDA
przyznanie się do kłamstwa - Kłamstwo, co wskazuje na to ze był pedofilem

trzeba rozpatrzyć wszystkie aspekty a nie tylko ślepo ufać mediom i jakiemuś dzieciakowi( co sami zarzucacie niektórym użytkownikom )

Napisze też, że nikogo nie atakuje tylko chcę, aby sprawa była rozpatrzona pod każdym względem.

ELO

Napisane Jun 28, 2009, 3:07 pm
lozek202

lozek202
BHT powiedział(a):
Ja Was nie rozumiem... piszecie "był pedofilem". Gdzie macie dowody?
Ja mam na to, że nie był pedofilem- wyrok uniewinniający go z tych fałszywych zarzutów. To, że go nie skazali powinno wam dać do myślenia, ale to dla Was za trudne. Lepiej słuchać starych zgryźliwych zazdrosnych dziennikarzy, którzy nigdy nic nie osiągną.

Nie masz żadnych dowodów na to, że nie był pedofilem ( fakt, my też nie mamy na to, że był ).

h*j mnie boli, że nie został skazany, to nie oznacza ze był niewinny. W każdym kraju są luki prawne i przekręty, wszystko jest możliwe.

Napisane Jun 28, 2009, 1:23 pm
<< poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >>