Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Slayer Rock / Metal poplas13_nidzica 99 1
poldek

poldek
Dla mnie SLAYER jest wielkim zespołem, grają 25 lat ten sam gatunek muzy. Nie schodzą ze sceny, czują się dobrze i to jest kozackie w tym wszystkim. Mój ulubiony utwór to CULT z płytki CHRIST ILLUSION.

Napisane Apr 30, 2008, 1:01 am
Metallica Rock / Metal shadow123 237 1
poldek

poldek
każda płyta ma swój niepowtarzalny klimat i urok, ale spośród wszystkich najbardziej podoba mi się ...and justice for all, bo w tą płytę zostało włożone dużo pracy, miło się słucha tego albumu.

Napisane Apr 30, 2008, 12:52 am
Buty lando!!! Buty Russel 306 2
poldek

poldek
ja jeżdżę na LANDO CRATER i są po kozaku! ostatnio zamówiłem LANDO TRAMP, tą podróbę FALLENÓW RIPPERÓW w kolorze brązowym za 90zł. :D Śmiało można zaufać firmie LANDO ;)) :)

Ikona posta Napisane Apr 30, 2008, 12:46 am
poldek

poldek
są średnio wytrzymałe. Są bardzo wygodne. polecam

Napisane Jul 23, 2007, 9:10 pm
Buty Fallen Buty Jawor 562 1
poldek

poldek
ja kupiłem buty fallen i jestem z nich bardzo zadowolony. Mają klimat, są wygodne, polecam!!

Napisane Mar 17, 2008, 6:50 pm
kumple Pozostałe rychu911 271 1
poldek

poldek
moich kumpli z klasy to mało odchodzi, co potrafię na desce, nie gadamy o tym. Nyggasy z deski, cieszą się moimi nowymi triczkami :D

Napisane Dec 25, 2007, 7:11 pm
Elissa Steamer w ZERO :) Pozostałe martex 65 1
poldek

poldek
Mi się podoba ta opcja i jest jest "ZA" :D:D

Napisane Jun 8, 2007, 11:06 am
Loga na gripie :) Pozostałe skateblade 290 1
poldek

poldek
ja zawsze robię jakiś szablon na desce, miałem już picachu, a ostatnio miałem wierszyk:
"KIEDYŚ OJCIEC BĘDZIE ŚWIĘTY
I NA ROWERKI BĘDZIE CIĘTY
WSZYSTKIE KOłA POPRZEBIJA
W IMIĘ BOGA I RADIA MAwRYJA."

Na nowej desce zamierzam wyciąć pentagram :D:D:D

Napisane Jun 8, 2007, 11:01 am
jazda na desce i odtwarzacze Pozostałe finger13 247 1
poldek

poldek
ja jeden odtwarzacz zepsułem, ale babka w sklepie powiedziała, żę to nie od wstrząsów się popsuł, ja też tak uważam, bo ten model co ja miałem to ma, albo miało dużo osób i większości z nich już nie działa. Teraz mam CREATIVE ZEN STONE i jeżdżę z nim i jest ok, tylko jedyne co mnie wkurza to to, że czasem przy robieniu tricku mi się utwór przełącza, ale to rzadko. Nie zabezpieczam swojego odtwarzacza

Napisane Jun 8, 2007, 10:35 am
Skating czy szkoła? Pozostałe KowalowaFP 504 1
poldek

poldek
heh. ja to rozplanowuję tak, że mi starcza na to i na to, ale nie wiem jak będzie w liceum :/

Napisane Jun 8, 2007, 10:25 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>