Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 1
Szamal

Szamal
AKG k-77

http://www.spinbackgear.com/images/k77.jpg

Sluchawki kupilem czysto do celów nagraniowych - generują dźwięk takim, jakim artyści go przenieśli na plik audio , bez koloryzowań , bez podbić basu.

Napisane Jan 20, 2011, 11:22 am
Pomysły, propozycje. Hydepark Zyga 1220 1
Szamal

Szamal
Imho , cenzura na komunikatorze to jakiś heroiczny wybryk kogoś zbyt praworządnego.

niech będą chociaż gwiazdki , czasami trzeba przeklnąć psia mać.

Napisane Aug 10, 2009, 6:56 pm
Ubrania Ubrania orson91 6699 1
Szamal

Szamal
RWTF powiedział(a):
http://www2.sklep.andegrand.pl/common/zdjecia/65001-1.jpg

Że tak sie zapytam, co to kur.wa ma być? Kto chce nosic koszulke z napisem WPIE.RDOL? Do 'nie podoba sie? Pier.dol sie' nie się przyczepie (chociaż korci) bo to ma jeszcze jakiś 'sens', ale co tutaj panowie stuprocentowi odwalili to przechodzi ludzkie pojęcie.

^^)

Zbytnio się podniecili rozkminą zastąpienia liter "pi" symbolem matematycznym i za wszelką cenę musieli to gdzieś wcisnąć.A że wulgaryzm sie sprzeda , postanowili jebnac puste "wpie.rdol"...ot proste wytłumaczenie  :rolleyes:

Napisane Aug 8, 2009, 8:50 pm
Aborcja. Tak czy nie? Hydepark Drakx 841 1
Szamal

Szamal
Jest to bardzo humorystyczna wstawka.Udana.

Odkąd widziałem stand up Murphyego z 80'  (oczywiscie kilka innych rowniez) zdystansowałem się do tego typu sztuki i nie inaczej jest w tym przypadku.

Napisane Aug 7, 2009, 4:00 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 3
Szamal

Szamal
mmatt powiedział(a):
Szamal, Ty istniejesz naprawdę?

***** mać, to już dwie groźby dzisiaj na tym portalu pod moim adresem. Najpierw Zyga chciał mi "skapiszonować" mordę i to na trzeźwo, a teraz Szamal chce mnie kopać po łbie swoim złotym makalonem którego z pewnością nie jeden cygański nastolatek zazdrościłby mu gdy opuszczałby solarium "promyk słońca" na osiedlu.

Widocznie coś w sobie takiego masz , że normalni ludzie tak reagują. Przykre , ale prawdziwe. I to nie ja pierwszy do ciebie miałem pretensje , a twój poprzedni post był zwyczajnie niepotrzebny i bez sensu , zatem dostałeś taką odpowiedź na , którą zasłużył twój głodny wyskok.Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Niestety tacy ludzie jak ty , nie umieją sobie pościelić i będą zrywać po łbie całe życie.

Napisane Aug 7, 2009, 10:03 am
Szamal

Szamal
Biedaku , żal mi ciebie.

Nie dość , że każda fruzia moja , to na srebrnym matowym nie bedzie widać krwi od kopania takich jak ty po łbach ,mój mały zbuntowany przyjacielu.

Napisane Aug 6, 2009, 6:04 pm
Szamal

Szamal
miLosz07 powiedział(a):
Szamal powiedział(a):
A takie mozna wstawiac ?

[img]adidas porshe bla bla[/img]

To jest moj klimat  ^^)

od razu skojarzyło mi się z tymi nike sprint brother ;P

http://www.sneakertom.com/images/Nike_sprint_brother_gold_905.jpg

przez to złotko chyba ^^

a tak nawiasem, śmierdzi mi ironią : PP

Dlaczego ironią , bardzo fajne te najeczki :D ale wolalbym , gdyby były srebrne i matowe.

Napisane Aug 6, 2009, 5:54 pm
Siłownia Extreme skejcikkk 764 1
Szamal

Szamal
tez ciezko mi je sobie wyobrazic ale chodzi chyba o wyciskanie sztangielek na prostej naprzemiennie. Pomijając fakt , że ćwiczenie jest bez sensu (dlaczego naprzemiennie? Strata czasu) to jeszcze nigdy nie widzialem osoby tak trenującej a chodziłem na siłownie lanserskie , chamskie , cipkowate i piwniczne (misz masz tych pierwszych 3 typów :P ).

Duze partie - 12-15 serii* (Klatka Plecy Nogi)

Male partie - 9-11 serii* ( Triceps , Biceps , Barki , Brzuch )

*wliczając serie rozgrzewkowe

Napisane Aug 6, 2009, 5:59 pm
Gitary Rock / Metal Punkd89 1739 2
Szamal

Szamal
niedziak powiedział(a):
Tak, Laiho jest z CoB. Nergala osobiście nie znam, ale wiem, że jemu akurat ciężko z jakimkolwiek sprzętem podpasować : )

Nie znam go dobrze , ale od znajomych slyszalem ze ciezko z czymkolwiek mu podpasowac. :P

Napisane Aug 6, 2009, 5:52 pm
Szamal

Szamal
niedziak powiedział(a):
Różnica między ESP i LTD nie jest tak strasznie wielka jak między Epi i Gibsonem.
Do końca 2006 roku drewno w ESP Standard i LTD powyżej 400 było tej samej klasy, natomiast różnice polegały na mostkach, kluczach, siodełkach i samym wykończeniu, nie wiem jak jest teraz, ale nie może być gorzej, skoro wielu 'sławnych' można zobaczyć na scenie z wiosłami LTD, m.in. Alexi Laiho często używa na żywo LTD, Nergal ma swoją sygnaturę LTD i można jeszcze sporo wymieniać :)

Nie wiem do konca gdzie gra Alexi Laiho (COB ?) Ale nergala znam osobiscie i znam tez jego zdanie na temat tych gitar. Pozatym , z całym szacunkiem , do muzyki jaką ja preferuję , mozna przymknąć oko na mniej kwestii niż np. w metalu. Czasami zmiana humbuckerów wystarczy , "zeby to brzmiało".

Napisane Aug 6, 2009, 4:54 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>