Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[S] Kurtka parka Sprzedam ozzyrys 1 1
ozzyrys

ozzyrys
Do sprzedania super kurtka w ekstra cenie KUUURTKA
W razie zainteresowania pisac na
--> stickshit@o2.pl

Napisane Sep 28, 2012, 10:05 am
Lines Of Bielawa 2011 Pozostałe Darecko 11 1
ozzyrys

ozzyrys
600km ale będę :) też martwi mnie pogoda :(

Napisane Jul 31, 2011, 12:28 am
Ubrania Ubrania orson91 6699 4
ozzyrys

ozzyrys
mam fajną FLANELOWĄ KOSZULĘ do popchnięcia :) kupować

Napisane Apr 21, 2011, 4:55 pm
ozzyrys

ozzyrys
sutasky powiedział(a):
a jak z jakością bluz Fenixa??

jakość w porządku, mam 2 na deskę, zaliczyły już nie jeden przejazd po asfalcie i zero dziur. Nie farbują, nie tracą koloru, nadruki jak na początku, ściągacze nieporozciągane. Ogólnie to polecam :)

A co do Levisów to te spodnie zawsze warto. Denim nie do zajechania

Napisane Feb 18, 2011, 10:24 pm
ozzyrys

ozzyrys
uanlov52 powiedział(a):
FOTO
rozpi.zgało mi jądra na części pierwsze <3

Szczerze to w ch** średnia. Koleś wygląda jak by wyskoczył właśnie z Cyrku, to zestawienie kolorów + te gwiazdki w napisie zapewne to powodują. Może gdyby się tak nie błyszczała tylko była właśnie z jakiejś "wełny" to by jeszcze uszła. Jedyny plus za to że jest konkretna, tzn jeden napis i z tyłu logo, a nie jak na zapodanej którejś wcześniej 100 napisów nic nie mówiących. Mam coś ala basebolówka i też świecąca ale nie w takim oczojebnym kolorze, tutaj to zupełnie nie pasuje

Napisane Jan 3, 2011, 4:43 pm
ozzyrys

ozzyrys
jakuz powiedział(a):
ozzyrys powiedział(a):
Masz je może?

Nie mam, ale wydaje mi się że będą lepiej leżały od tych Humor Santiago bo nie mają w kroku wszytego tego dodatkowego kawałka materiału  ;)

ten "dodatkowy kawałek materiału" mają wszyte właśnie lee parkery i mi odpowiada

Napisane Dec 21, 2010, 4:47 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 3
ozzyrys

ozzyrys
Sewer powiedział(a):

Co myślicie?

Buciwo zajebiste, mam takie tylko moim zdaniem w sporo lepszej kolorystyce. Ale ten model mogę polecić z czystym sumieniem. Zaraz obok janoskich najlepsze najki esbe

Napisane Mar 5, 2011, 7:31 pm
ozzyrys

ozzyrys
dokładnie, dla mnie adidasy są w ku**ę lepsze od tych wszystkich biegówek razem wziętych. Są gusta i ... gusta

Napisane Jan 8, 2011, 12:53 am
ozzyrys

ozzyrys
miLosz07 powiedział(a):
ooo, to napisz jak z wygodą i czy długo są takie sztywne, bo czaje się na czarne :)

ja też już od roku się czaję i się zaczaić nie mogę :) i też właśnie poluje na jakieś czarne z białą podeszwą. Kozak but :)

Napisane Dec 30, 2010, 11:09 am
postanowienia noworoczne Hydepark mmatt 50 1
ozzyrys

ozzyrys
mniej się nastukać na następnego sylwestra, bo dzisiaj dramat wewnętrzny przeżywam. Ale było dobrze :)

Napisane Jan 1, 2011, 3:03 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>