Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
go slow IHD warszawa Snowboard Siasiek 3 2
Siasiek

Siasiek
dowoz sniegu nie ludzi ;)

Napisane Jan 31, 2009, 5:43 pm
Siasiek

Siasiek
www.ihd.waw.pl

Warszawskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych

TERMIN IMPREZY: 01.02.2009

Podczas imprezy pragniemy zapewnić uczestnikom i kibicom:

* Dowóz i rozsypanie śniegu
    * Oprawę muzyczną
    * Oświetlenie - nowe światła o zimnej - białej barwie
    * Instruktorów prowadzących szkolenie snowboardowe
    * Opiekę ratowników medycznych
    * Ubezpieczenie dla zawodników zawodów snb&3ski
    * Napoje oraz cieple potrawy z grilla dla zawodników i kibiców
    * Przyjazną, happeningową atmosferę

Przebieg imprezy "GO Slow!":

Na "GO Slow!" składają się z następujące elementy:

1. Happening freeskingowy i snowboardowy
  2. Szkolenie snowboardowe dla początkujących
  3. Zawody jibbingowe
  4. oraz, Konkurs dla fotografów - amatorów.

AD 1.Happening freeskiingowy i snowboardowy:

Happening snb & 3ski - Każdy kto przyjdzie na "GO Slow!" będzie mógł liczyć na łyk cieplej herbaty, coś ciepłego na ząb, przyjemną muzykę i towarzystwo wielu ciekawych ludzi.

AD 2.Szkolenie snowboardowe:

Szkolenie snowboardowe w czasie "GO Slow!" przeznaczone jest dla osób mających opanowane podstawy jazdy na desce snowboardowej i pragnących zacząć lub spróbować swoich umiejętności w jibbingu. Szkolenie prowadzone będzie przez doświadczonych riderów. Szkolenie pod okiem instruktorów w początkowej fazie zabawy jibbingiem pozwoli na szybki i miejmy nadzieje bezbolesny "progres". Trening będzie prowadzony na najprostszej i najbardziej odpowiedniej przeszkodzie jakim jest 9m Box. Zapraszamy początkujących zajawkowiczów jibbingu !

AD 3.Zawody "GO Slow!":

Zawody "GO Slow!" to oczywiście jam snb&3ski.

Ponieważ zwycięzcy "GO Slow!" wybrani zostaną w drodze anonimowego głosowania przez samych zawodników liczyć będzie się ogólne wrażenie i respekt tudzież szacun pośród pozostałych riderów. Głosowanie odbędzie się za pomocą rozdawanych podczas zapisów kart do głosowania. Każdy zawodnik odda głosy poprzez wpisanie na karcie do głosowania 3 numerów startowych uczestników zawodów. Głosy zostaną następnie podliczone i osoby posiadające największą ilość głosów ogłoszone zostaną zwycięzcami i oczywiście otrzymają nagrody. Zapisy na zawody prowadzone będą w BIURZE zawodów między 11 a 13.

Wpisowe 20 pln (W cenie: okolicznościowy T-shirt, kupon na grilla i ciepłe picie, ubezpieczenie, opieka ratownika medycznego, numer startowy, karta do głosowania, no i szansa na zgarnięcie nagród).

AD 4.Konkurs dla fotografów::

Konkurs dla fotografów to wyjście naprzeciw oczekiwaniom ludzi interesujących się nie tylko uprawianiem sportu. Podczas "GO Slow!' każdy robiący zdjęcia może wziąć udział w konkursie dla fotografów. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać w terminie do 08.02.2009 na maila info@ihd.waw.pl linka do spakowanej paczki zdjęć wraz z imieniem i nazwiskiem (oraz ewentualnie pseudonimem artystycznym) autora. Galeria uczestnika może zawierać max 10 zdjęć. Tematem zdjęć powinna być oczywiście impreza "GO Slow!". Technika robienia zdjęć i ich późniejszego obrabiania jest dowolna. Pełen 3style - wszelkie pomysły i triki dozwolone, ważne żeby podobały się głosującym internautom.

Zdjęcia zostaną następnie zamieszczone w internetowej galerii dostępnej na naszej stronie www.ihd.waw.pl i wezmą udział w konkursie internetowym. Ludzie oglądając galerię poszczególnych autorów będą oddawać głosy za pomocą interaktywnego formularza. Na podstawie oceny wystawianej przez odwiedzających galerię w ciągu 3 tygodni po zakończeniu "GO Slow!" wyłonimy zwycięzców konkursu fotograficznego. Przyznane zostaną im nagrody pieniężne w wysokości: 230, 160 i 120 pln !

Wydarzenia podczas "GO Slow!":

* 7 - 9 przygotowanie IHD Snowparku, obsypanie przeszkód śniegiem
    * 9-13 szkolenie z jibbingu dla snowboardzistów, wolna jazda, rozgrzewka, zapisy na zawody snb&3ski
    * 14-18 rozpoczęcie zawodów "GO Slow!" rodzaj zawodów : jam session, slope style, best overall impression, rozpoczęcie konkursu dla fotografów
    * 18:30-19 głosowanie, wyłonienie zwycięzców snb&3ski i rozdanie nagród
    * 19-22 wolna jazda

Napisane Jan 31, 2009, 11:56 am
Snowbordzisci co robicie z snowboardem w lato?? Snowboard Tural100 54 1
Siasiek

Siasiek
ja sobie chodze na batut. ;) skacze ile wlezie az mi nogi nie odpadna. ;) to duzo daje przed zimą ;)

Napisane Jul 19, 2007, 11:57 pm
Boląca kostka.... Pozostałe Codo 28 1
Siasiek

Siasiek
akont powiedział(a):
poczekaj jeszcze troche a jak bol nie przejdzie to skonsultuj sie z lekarzem :) to moze byc naderwanie wiazadeł sciaegna albo miesni ogolnie

<smiech> smiesza mnie tacy ludzie :D no strasznieduzo info podałes. ale prawdopodobnie to moze byc przemeczenie spowodowane zlym ulozeneim buta do stopy. najlepiej idz do ortopedy i sie z nim skonsultuj. a A.pl (z calym szacunkiem) nic Ci tu nie pomoze ;)

Napisane May 1, 2007, 8:14 pm
Czy w zime sami robicie sobie hopy??? Snowboard lolek10 17 3
Siasiek

Siasiek
a nas bylo 2 :P i mielismy jeden czy dwa szpadle wiec sam rozumiesz ;)

Napisane May 1, 2007, 5:24 pm
Siasiek

Siasiek
rysiu115 powiedział(a):
Siasiek powiedział(a):
obacz w mojej galeri. wszystkie chopy tam sa robione wlasnorecznie. tylko czasem siedzielisy po 2 dni po 9-10 godzin dziennie bez jazdy, ale za to potem jakie byly skoki :D

jak po 9-10 godzin?? przeciez takie hopy jak ty masz na fotach to sie robi max 2h.

a wracajac do tematu to niby kto ma te hopy robic?? no samemu sie robi ;]

kiedy masz jeden szpadel? :D ta hopa miala wysokosci jakies 1,5 metra (no moze tocke mniej) i trza bylo jeszcze ladowanie zrobic. tzn. mowie o tych fotkach gdzie niebo jest  neibieskie. wiec 2 godziny to mu robilismy fundamenty. a nawet nei 2 tylko jakies 4. ;]

Napisane Apr 14, 2007, 1:20 pm
Siasiek

Siasiek
obacz w mojej galeri. wszystkie chopy tam sa robione wlasnorecznie. tylko czasem siedzielisy po 2 dni po 9-10 godzin dziennie bez jazdy, ale za to potem jakie byly skoki :D

Napisane Apr 11, 2007, 8:08 pm
pomocy Snowboard element123 4 1
Siasiek

Siasiek
zalerzy jaka decha. tzn do czego. do free style to gdzies do szyji Ci powinna siegac, a do jazdy gdzies do nosa. wszystko zalerzy od wlasnych upodoban.

Napisane Apr 21, 2007, 5:22 pm
Jak obliczyć IQ Hydepark jgavron 41 1
Siasiek

Siasiek
Goralx powiedział(a):
KLYK

A ja ten rozwiązałem i mi wyszło, że mam 120... Cuda na kiju... Po prostu nie potrafią się poznać na moim geniuszu...

Edit: Ty sie niedziak tam nie zacieszaj.:sly: Na końcu strzelałem bo mi sie robić nie chciało :PP

eee... mialem 80/81 pkt. ;/ ile to IQ? czy to mzoliwe? ;/

Napisane Apr 9, 2007, 7:17 pm
"LPR super partia... !" Hydepark Konto Usuniete 21 1
Siasiek

Siasiek
olac. jakby niebylo nienormalnych takich, to spoleczenstwo by szukalo kolejnych nienormalnych, i jedynymi normalni na koncu by zostali najsilniejsi. tacy tez musza byc ;)

Napisane Apr 8, 2007, 3:23 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>