Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Sa tu jeszcze jacys starzy wymiatacze? Hydepark ddamaszk 198 1
buzy

buzy
witam
Po dłuższej przerwie odwiedzam portal co jakiś czas.
Zaglądam czy ktoś czegoś nie napisał na forum  moze jakiś News w dziale skateboard ale bez żadnej aktywności w tym społeczeństwie, którego cześć z nich robi podobnie jak ja a drugiej części juz po prostu nie ma.
Tak samo jak ten temat, wchodziłem tu kilka razy, trzy ostatnie strony przez trzy lata.
Wynika to jak wiemy ze zmian mody i używalności internetu.
Mam jednak nadzieje ze portal zostanie częścią skateshopu i tacy jak my będą mogli wejść i powspominać a z uśmiechem na twarzy przeczytać nowy post pod znanym od lat avatarem.
Ha dzis mija 4151 dni ;) 
Andegrand był obecny od samych moich początków, zdarza mi sie składać zamówienia choc nie mieszkam w kraju od 5 lat.
Cały czas jędze na desce, nawet tak sie sklada ze ostatnia deskę okleiłem naklejkami czego nigdy nie robie, są to stare stickery a.pl nawet pod jednym kołkiem jest z adio mentor session w Toruniu
Drugi raz  wracam po kontuzji, niestety zdażyło sie. Jest trudniej ale z mega uśmiechem, radością, poczuciem wielkiego szczęścia jak przemieszczam sie na desce. Wczoraj miałem zajebisty dzien, dzis tez swieci słońce ide jeździć!
Roll forever 
Szanuj zajawkę!

Napisane Jun 11, 2017, 2:21 pm
ten portal umarł? Hydepark head 51 1
buzy

buzy
Dawno sie nie logowałem i dawno niczego nie pisałem choc portal przegladam dosyc czesto ale jest to raczej tylko rzut oka na dział skateboard.
Brak ludzi, brak zdjęć,
Pisząc tego posta jestem jedynym zalogowanym a gości mamy 229...
Gości nie aż tak malo tylko nikt nie pisze, czemu? 
Internet zmienia sie jak moda Wszyscy sa na Fb I dziwnym instagramie
Andegrand to dobre wspomnienia był od samych początków kształtowania sie mojej deskorolki i stylu

Napisane Apr 22, 2017, 1:17 pm
Wolna deskorolka, łożyska? kółka? Sprzęt trox93 20 1
buzy

buzy
redsy poszły mi po 2 tygodniach - wszyscy mówili ze sa zajebiste ja sie nie przekonałem i były wolne... polecam doze koła 53mm ja mam twarde i zapierdalają

Napisane Sep 25, 2014, 6:29 pm
Ustawienie nóg Pozostałe HiImFilip 7 1
buzy

buzy
Radzę nauczyć sie normalnie odpychać , mongo ma wadę zabiera czas przy przestawieniu nóg, mi by to przeszkadzalo

Napisane Jun 28, 2014, 9:12 pm
Grubość kółek Sprzęt Klodzia90 8 1
buzy

buzy
Raczej jest tak ze wąskie na street a szerokie vert.
Osobiście jeżdzę na wąskich, twardych i wysokich 28/101A/53
Lubię skakać na piramidach i quaterach to mi trochę utrudniają :p

Napisane May 29, 2014, 6:12 pm
Lines of Bielawa Pozostałe ciastuss 4 1
buzy

buzy
jeee  juz sie nie moge doczekac :D

POCIAGI!! BYDGOSZCZ GDANSK!!

z tego co mi wiadomo w zeszlym roku jechala ekipa gdansk- bydgoszcz. jak to wyglada? dawajcie jak najwiecej inforamcji  na ten temat, z przyjemnoscia tez sie zabiore :D i pomozemy innym  trafic :D

Napisane Jul 25, 2012, 10:40 am
Nieprzekonywalni Pozostałe skateelk13 15 1
buzy

buzy
pierodol ojca
skejt and rock'n'roll!

Napisane Mar 21, 2012, 3:07 pm
Blaty Deathwish Sprzęt trox93 18 1
buzy

buzy
super kształty, leciutki blat. dobrze sie jezdzi bardzo lecz moze troszke sie bedzie kruszył jesli kilka razy zle upadnie, mi powstaje jeden chips tak jak by poprostu dosyc krucha ale naprawde polecam jezdzi sie swietnie

Napisane Aug 29, 2011, 10:52 am
Blaty HADES Sprzęt klaudo153 2 1
buzy

buzy
nigdy nie miałem ale wyglada mi na mało wytrzymała

Napisane Jul 6, 2011, 9:30 pm
Gdzie jest teraz minirampa na helu? Miejscówki miko5241 7 1
buzy

buzy
myslenie nie boli.. zajeo mi to 30 sekund....
Adres: na plaży w Chałupach
Opcja wykonania skateparku: sklejka
Wymiaru placu skateparku: 6,1mx6m
Nawierzchnia skateparku: piasek
Elementy skateparku: minirampa
20.06.2008 r. na Helu, na plaży w Chałupach stanęła minirampa. Obiekt mieści się przy wejściu na plażę nr 7, naprzeciwko campingu nr 2. Poniżej kilka zdjęć obiektu.

WWW.TECHRAMPS.COM

prosze bardzo

Napisane Jul 23, 2010, 12:26 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>