Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
winko Hydepark bula1111 621 1
oskate

oskate
winstrol jest dobryyy....kozak rzeźbi

Napisane Jun 4, 2008, 4:08 pm
Wasz ulubiony sportowiec Hydepark adib1 102 1
oskate

oskate
Arnold Schwarzenegger

Napisane May 3, 2008, 10:31 am
zjadły go lwy :) Hydepark Zyga 82 1
oskate

oskate
haha no no relikwie:D ciekawe qrwa jakie:D moze włosy albo oczy..z resztą wiadomo co się stało:D

Napisane Apr 23, 2008, 7:18 pm
Po śmierci Hydepark Mlody110 433 1
oskate

oskate
ciężko w dzisiejszych czasach "umrzeć"..........łatwiej jest zginąć

Napisane Apr 12, 2008, 10:43 am
Wegetarian Sxe (XXX) Hydepark BooTs 244 3
oskate

oskate
no właśnie. Oczywiście można teżten testosteron stymulować sterolami roślinnymi itp. np. tribulus terestris (budzyganek ziemny) ale panowie i panie......nie oszukujmy się. nie na dłuższą mete:) A co do posiłków. Trzeba w każdym posiłku dostarczać odpowiednią ilość białka *ok. 30  gram.* po to aby utrzymywać bilans azotowy na właściwym poziomie.Wiem że to nie ten temat, ale dyskusja sie rozwinęła troche więc dokończe. Co do odżywek to normalna rzecz. Jeździsz na desce- kupujesz szybsze łożyska, zeby sie lepiej jeździło, mocniejszą deske aby była wytrzymalsza. Tak samo jest z odżywkami. To są narzędzia do pracy.Używa ich sie przewaznie tylko przy ciezkiej pracy. trening 5 razy w tygodniu, dieta itd. One dostarczają organizmowi tego co mu potrzebne przy ciężkich treningach. Sam w****am suplementy, układam sobie cykle itd. To jest dobra rzecz tylko trzeba wiedzieć co i jak:) Jakby ktoś chciał coświedzieć to zapraszam. chętnie udziele właściwej porady. Pozdrawiam

Napisane Mar 27, 2008, 10:50 pm
oskate

oskate
oskate powiedział(a):
ja żre mięsa ile wlezie......z czegoś chyba mięsnie muszą rosnąć nie? i skąd niby miałbym brać testosteron i cenne aminkwasy?

Dewot powiedział:
Testosteron jest hormonem produkowanym przez twój organizm więc dieta akurat nie ma nic do tego. Swoją drogą ciekawe jak taki  młody Sxe ( też się tacy zdarzają) uzupełnia zapotrzebowanie organizmu na białko.

Taaa? co ty nie powiesz. Dieta ma bardzo dużo do tego. Wygląd kulturysty to 70 % dieta 20 % trening i tylko 10 % suplementy.A co do testosteronu to wołowina zawiera substancje podnoszące produkcję endogennego testosteronu. pozdro

Napisane Mar 25, 2008, 11:22 am
oskate

oskate
ja żre mięsa ile wlezie......z czegoś chyba mięsnie muszą rosnąć nie? i skąd niby miałbym brać testosteron i cenne aminkwasy?;/ tak qrwa z warzywek....też je jem. do każdego posiłku, ale nie same. jajka? też jem......około 4 dziennie. lub 3 całe + 5 białek. Swoją diete dostosowałem do swojego trybu życia. Przy ciężkich treningach trzeba dobrze jeść. Jedzenie w kulturystyce to podstawa. Więc jem wszystko. Staram sie jeść jak najmniej słodyczy i innego go*na. nie pale. pije 2-3 razy w roku. Tylko okazyjnie. Jak komuś dobrze być wegatarianinem to ok. Prosze bardzo:) Każdy żyję jak mu lepiej. Pozdrawiam:)

Napisane Mar 24, 2008, 11:56 pm
Kolekcjoner Hydepark marcieks 353 1
oskate

oskate
wszystko co z boksem i kulturystyką związane.

Napisane Feb 28, 2008, 11:18 pm
Odżywki Hydepark sic311 50 1
oskate

oskate
przedewszystkim dieta..LUDZIE!!!  odzywki to wspomagacze......dobra rzecz.... A ci co totalnie nic nie wiedzą niech sie nei wypowiadają. Widzę ze duzo osób myli pojecia Odżywka, a Steryd. Steryd to hormon ...SAA (środek anaboliczno androgenny) . Biorąc SAA w waszym wieku można naprawde sobie zrobić krzywde, np. rozregulować gospodarke hormonalną. Powiedzcie czy warto, po to by pare razy sie przypiąć na basenie.Wszystko dla ludzi ale trzeba wiedziec co i jak i robic to z głową. Odżywki też trzeba sobie dobrze dobrać. zależy jaki jest cel np. masa, rzeźba, redukcja itp. Są np. dobre stacki kreatynowe, volumizery komórkowe. To jest dobra rzecz, naprawde. Tylko trzeba wiedzieć co chce się zyskać:) Jakby ktoś chciał sie doradzić to zapraszam do mnie. Napewno pomogę. Pozdrawiam

Napisane Feb 27, 2008, 9:16 pm
Dziwne wrażenie Hydepark Szpaner666 159 1
oskate

oskate
taaa? a ja mam tak ze jak wale konia to mi przyjemnie.............. :stare:

Napisane Jan 23, 2008, 4:42 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>