Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
rap a koszykówka Rap / Hip-Hop jamie_thomas 208 1
5element

5element
baili nie potrafia skakac ;)

ale... nie zgodze sie z tym ze czarni bija bialych na glowe bo... <tadam> LITWA, tam graja tylko biali i nie sa wcale tacy najslabsi w swiecie. z NBA jest troche inaczej, bo kluby tam maja hajs zeby pompowac w zawodnikow niesamowite ilosci odzywek, zapewniac mega treningi i zatrudniac najlepszych trenerow...

najwazniejsze to miec serce do gry, a reszty mozna sie nauczyc. poprostu trzeba chciec

Napisane Nov 5, 2007, 7:58 pm
imprezy Hydepark MILNAA 119 1
5element

5element
matihood powiedział(a):
Ja i tak wole koncerty reggae chociaż byłem na jednym... ale wybuliłem 85 zł i było popalanie GANJI !

to zes sie naimprezowal...

najlepsza trzy biby w zyciu:

1.Ostroda reggae festiwal 2006- numero uno bez dwoch zdan 

2.Afryka 2007- duzo pieknej muzy, duzo buchow, duzo pieknego ciala

3. tu nie wiem bo bardzo fajnie bawilem sie ostatnio na Roots Reggae Party w Toruniu, ale nie wiem czy nie bawilem sie lepiej na Sound System Festiwal w Olsztynie...i chyba ta druga opcja wygrywa glownie przez Joint Venture Sound System i Xsiedza Makena- zajebisste show

a i smiesza mnie posty malolatow ktorzy pisza ze bez alko lub innych wspomagaczy nie ma dobrej jumpy.  :stare:

Napisane Apr 5, 2007, 7:59 pm
Reggae i SKA Pozostałe RadaZ 130 1
5element

5element
a co sadzicie o Psio Crew? slyszal ktos w ogole?

edit:
jak dla mnie na poczatku wydalo sie takie troche meczoce bo nie znosze hamstwa i goralskiej muzyki  :P , ale juz za drugim podejsciem zaczelo mi sie podobac.ciekawa mieszanka folku dubu i elektor z w miare sensownym przekazem

Napisane Mar 18, 2007, 7:23 pm
winko Hydepark bula1111 621 1
5element

5element
tanie wina ssa :P

najlepsza jest vodka, a jeszcze lepsza jest vodka mojej roboty :)
np:
do 0,7 litra vodki (obojetnie jaka) wrzucamy papryke chili, dodajemy 1,5 lyzeczki miodu (koniecznie prawdziwy) i odstawiamy na 2 tyg- mistrzostwo swiata

albo

200ml spirytusu i 200 ml vodki do tego buteleczke koncetratu owocowego Łowicz o smaku malinowym, sok z polowy cytryny i zalewamy to woda do pelnego litra.- rownie pyszne jak poprzedni przepis  :)

Napisane Feb 27, 2007, 6:15 pm
Dyskoteki , lubicie czy nie ? Hydepark steelgrave 227 2
5element

5element
2Massey powiedział(a):

I jest jeszcze jedna pod kategoria. Domówy, z zawiadomieniem policji, kończące się na mandaciku i nocy w lokalach zamkniętych, przystosowywanych do przechowywania pijanych ludzi rlzzz :D

do tego jeszcze plenerowe imprezy z ogniskiem i waleniem w bebny w tle i roznego radzaju turnea po knajpach (najlepiej w nie swoim miescie) i w extremalnych wypadkach wyscig o zycie ze strozami prawa  ^^) , szkoda tylko ze oni zazwyczaj czekaja na mecie  :(... to sa zaje.... imprezki a nie jakies tam dyskoteki <phi> kto to wymyslil w ogole  :P

Napisane Feb 27, 2007, 4:33 pm
5element

5element
Sergij powiedział(a):
Nie umiem tanczyc :P

ja tez ale mi to nie przeszkadza w tanczeniu :)

a dyskotek nie lubie. za to uwielbiam wystepy na zywo, no wiecie jakis koncercik cos takiego  ^^)

Napisane Feb 24, 2007, 10:40 pm
życie Hydepark nctw 102 2
5element

5element
marihuana nie istnieje od wczoraj, znana byla ludzkosci jeszcze przed Chrystusem.
kazdy ma swoj "maly zion", ci co wywalczyli niepodleglosc tez go mieli, z tym ze dla mnie jest to stan po upaleniu, dla drugiego rodzina, a jeszcze innego nawet Kosciol

zgadzam sie z Toba, ludzkosc zeszmacila sie prawie do granic mozliwosci, babilon rosnie w sile podajac bezwolnej masie na tacy coraz wiecej zepsucia i zniesmaczenia, a motloch czerpie z tego garsciami. a jednostki probujace walczyc z tym zostaja spychane na margines, badz kluca sie miedzy soba o to czy marihuana to syf czy nie (tak jak my) co nie ma praktycznie zadnego znaczenia w obec otaczajacej nas zewszad rozpusty.

Napisane Feb 25, 2007, 1:42 pm
5element

5element
rychu911 powiedział(a):

od mojej normy odbiega palenie trawy od twojej nietolerancja dla trawy bledne kolo

ale mnie to szczerze wali czy ty tolerujesz ziele czy nie i nie mam z tym problemu ze ktos nie lubie palic, ale ty masz problem z tym ze ktos lubie, i drazni mnie bardzo jesli ktos wiedzac ze pale robi ze mnie cpuna i stawia na jednej polce z prawdziwymi cpunami uzaleznionymi od koksu, heroiny itd

rychu911 powiedział(a):

to z enie lubie marihuany i narkotykow nie oznacza nienawisci do wszytkiego

publicznie podwazyles moj swiatopoglad obrzucajac go blotem nazywajac "bzdurami", poza tym wiele twoich postow jest nastawione na "NIE/ZLE/BZDURA itd" i nie chodzi tu o dziolo.

ok dosc o tym

peace

Napisane Feb 25, 2007, 12:58 pm
Aborcja. Tak czy nie? Hydepark Drakx 841 1
5element

5element
Psychic powiedział(a):
tak kochany bo Ty dziecka nie będziesz nosił 9 miesięcy i go nie urodzisz....
ja nie chciałabym urodzić dziecka z gwałtu....

aborcja to sliski temat... zycie to indywidualna sprawa kazdego czlowieka i tylko ten czlowiek powinien decydowac co z nim robic, tak wiec uwazam ze aborcja bedac czyims widzimisie- nie chce rodzic, wychowywac dzieci bo mi sie nie chce. wtedy jestem na NIE- ludzie musza sie nauczyc ponosic konsekwencje swoich czynow, a zajscie w ciaze jest jak najbardziej konsekwencja nieprzemyslanego wspolzycia

ale mamy sprawe ciaz z gwaltow i zagrozenie zycia kobiety bedacej w ciazy- tu kobieta powinna miec prawo wyboru, czy chce urodzic dziecko gwalciciela, badz czy chce zaryzykowac wlasnym zyciem i urodzic, badz tez nie i poddac sie aborcji i tu jestem sklonny byc na TAK, gdyz wyobrazam sobie jakie te dziecko "z gwaltu" wywolywalo by emocje i przykre wspomnienia u matki i tak samo strach przed smiercia moze byc silniejszy niz chec urodzenia

jeszcze porusze temat "wyrzucania noworodkow na smietniki". to jest okropne, coz mozna wiecej powiedziec, ludzie co dopuszczaja sie takich czynow to potwory. praeciez jest wiele malzenstw co chca miec dziecko a nie moga...zreszta beda oni "nagrodzeni" za swe czyny

Napisane Feb 25, 2007, 1:16 pm
Styl Dziewczyn Hydepark Joannna 126 1
5element

5element
najladnie wygladaje dziewczyny ubrane w... ZEGAREK  B)

Napisane Feb 24, 2007, 4:54 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>