Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Trucki Venture Sprzęt dawidd64 265 1
brave

brave
Mam je i sa suuper lekkie,wytrzymale w ogole sie nie zdzieraja polecam kazdemu bo venture to najprawdopodobniej najlepsze trucki na swiecie !!

Napisane Oct 29, 2006, 3:44 pm
Czy naszym przodkiem był szympans? Hydepark Zyga 100 1
brave

brave
Kiedys tam dalem 2 ale pozniej na religii o tym mowilismy i gadalem o tym z mama i zmieniam decyzje na 1 ale juz nie moge bo zaglosowalem .
Tak wiec jak by byla ewolucja to czemu inne malpy pozostaly malpami ?

Napisane Oct 29, 2006, 1:43 pm
Ryszard Riedel Pozostałe airlo 116 1
brave

brave
Neron8 powiedział(a):
wczoraj obezjralem "skazany na bluesa" dobry film. to straszne co narkotyki zrobily z tym czlowiekiem. jego utwory sa swietne i zespol tez jest mega

zespol - byl ...
Sluchalem dżemu przez pewnien okres "whysky moja żono" co to byl za kawalek .
A co do Ryszarda to byl wspanialym wokalista co tu duzo mowic mial talent .
Ale wiadomo co narkotyki robia z czlowiekiem .

Napisane Oct 29, 2006, 1:40 pm
Circa - It's Time Filmy SV - dyskusje rodzyn87 127 1
brave

brave
Najlepszy byl Lopez a po nim  Colt Cannon .
Film dobry slaba muzyka, tricki na wysokim poziomie .
Wiec porownujac je do np. Bakera3 to to jest takie srednie sv lecz nie zaluje ze go obejzalem .

Napisane Oct 29, 2006, 1:27 pm
Homo Twist Rock / Metal brave 5 1
brave

brave
3fy powiedział(a):
w sumie to slyszalem tylko jeden ich kawalek na skaldance "muzyka przeciwki rasizmowi" kawalek nazywa sie krew na butach i w sumie to jest sredni a ogulnie to malenczuk po graniu w pudelsach jakos zbytnio mnie nie interesuje.

mi chodzi o Homo-Twist przed pudelsami , wtedy bylo takie dzikie,undergrandowe .

Napisane Oct 25, 2006, 8:09 pm
głupie, niezręczne sytuacje. Hydepark Kroolik182 259 1
brave

brave
Super Sie czyta te wasze historie, jeden z najlepszych tematow na anderze ;)

theduke powiedział(a):
Kiedyś jeszcze w czasach technikum popaliliśmy trochę z kumplem i naszymi dziewczynami i postanowiliśmy zorganizować sobie występy u mnie w domu. Była wolna chata więc muza na maksa, przebieranie, charakteryzowanie przez dziewczyny, ja byłem Tiną Turner. Dziewczyny pozdejmowały spódniczki i koszulki, siedziały w bieliźnie a ja z kumplem wysmarowani szminkami i innymi dziadostwami mojej mamy zaczęliśmy parodiować piosenkarkę. Oczywiście w ubraniach naszych dziewczyn. Ubaw był nieziemski. W pewnej chwili zaintrygowalo nas dlaczego dziewczyny przestaly sie glosno smiac i krzyczec tylko jedna sie w druga wtulila i nabraly rumencow... odwrocilismy sie do drzwi... akurat wtedy rodzice wrocili z moja ciocia, wujkiem i babcia do domu z zakupow na ktorych byli nic mi nie mowiac, ze wczesnie wroca... bylem przekonany, ze wroca pozno w nocy. Nie musze opisywac jak glupio sie czulem swiecac oczami przed cala rodzina w koszulce z golym brzuszkiem, spodniczce, wymalowany z kumplem obok niemalze identycznie wysmarowanym i ubranym i dwiema dziewczynami niemalze golusienkimi... :w00t:

Dlatego moj brat jak wyjezdzam z rodzicami albo oni sami wyjezdzaja co 5 minut do nich dzwoni gdzie sa ;)

Biczhed powiedział(a):
hehe wstyd o tym gadac ale powiem.

Mysle ze kazdy chłopak wstając rano i idąc do toalety ma "rozstawiony namiot"...Najgorsze jest to gdy mijam sie z mamą ktora szykuje sniadanie w kuchni, musze sie wtedy garbic i czuje sie niczym pospolity zjeb  :dots:

tez tak mam ;) hamskie to jest na maxa ;) Ale robie tak jak ddamaszk dlugi t-shirt , gumka od majtek "przykleszczam" i jest git

A teraz moja sytulacja :
Akademia na Swieto Komisji Edukacji Narodowej, cala szkola , dyrektorzy , goscie z komisji edukacji narodowej , jakies dyrektorzy oswiat malopolskich itd.
Po przedstawieniu dyrektor zacza wyglaszac swoje przemowienie i tak mowi mowi i nagle mowi : no to pora Łozdac nagŁody .
Jak to uslyszalem to zaczolem sie smiac na cala aule szkolna, wszyscy sie zaczeli na mnie patrzec mi sie glupio zrobilo , ale dyrektor zachowal zimna krew i mowil dalej , myslalem ze bede miec klopoty ale jakos przeszlo bez echa, naszczescie juz tam nie chodze ;) W ogole a kazdej akademii sie polewalem ale na tej tak wpadlem ;)

Napisane Oct 23, 2006, 9:21 am
Upadki snowboardowe Snowboard wabahaba 35 1
brave

brave
szczerze ? zaden nie zrobil na mnie zadnego wrazenia oprucz tego w 1:19 .
Oczywiscie nie chcial bym doswiadczyc zadnego z tych upadkow.
Sam widzialem gorsze na wlasne oczy, na roznych zawodach .
Gorsze upadki sa w wielu filmach snowboardowych takie upadki ze naprawde boli . Pozdro .

Napisane Oct 22, 2006, 8:28 pm
Jump kolesia Hydepark mikel1994 36 1
brave

brave
hehe dobry pomysl wydaje sie taki prosty a jendnak wczesniej na to nie wpadlem na poczatku jak jeszcze byly skoki to myslalem ze sie z trampoliny wybija ale pozniej zauwazylem wypowiedz o tym ze jest puszczae od tylu i rzeczywiscie od banana zakapowalem ;d . Ale takk fajnie gosc to zrobil ze wyglada jak nie puszczane od tylu tylko jak by normalnie skakal ;d

Napisane Oct 22, 2006, 8:06 pm
Elastomania - Elma Gry, konsole, pc, internet... frycol_hiphop 80 1
brave

brave
fajna na zajawke sobie pogram jak nie ma nic innego do roboty najlepiej sie flipy kreci , nie pamietam ktory mam lvl ale z 30 ktorys .

Napisane Oct 22, 2006, 6:21 pm
Anti-Flag Rock / Metal zetaf 32 1
brave

brave
Die for your goverment jest wyjechane, A anti flag to fajny zespol ktory gra fajna nie komercyjna muzyke .

Napisane Oct 21, 2006, 10:12 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>