Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Najgłupszy tekst policji do Was Pozostałe sk84fun 544 1
rodzyn87

rodzyn87
"Jak nie masz gdzie jeździć to starej na blacie od stołu pojeździj."

Napisane Sep 22, 2007, 4:00 pm
Ortega Cartel, The Jonesz Rap / Hip-Hop JSMcrew 39 1
rodzyn87

rodzyn87
Tak tylko wyciągne temat z odchłani, zeby napisać, że wyszła nowa płyta Ortegi, o czym siedzący w temacie pewnie już wiedzą. Naprawde warto sprawdzić tą produkcję, bity kosa, reszta też kosa ;) Także kto nie ma wbijać na stronkę i ściągać "Nic się nie dzieje LP"

P.S. Ortega nie nagrywa w USA tylko w Montrealu w Kanadzie, takie małe sprostowanie...

Napisane Aug 27, 2007, 1:13 am
Chopped And Screw Music Rap / Hip-Hop MiloszOLN 7 1
rodzyn87

rodzyn87
Warto tu dodać, że twórcą stylu screwed&chopped był dj Screw, niektórzy uważają go za legendę southside'u, ja sam kiedyś przeczytałem bardzo ciekawy artykuł o nim w "Magazyn HipHop" (swoją drogą dostałem tą gazetę do zamówienia z andegrandu :P). Kiedy wyczytałem, że ten koleś miał w swoim studio głośniki które zdmuchiwały świeczki  i całymi wieczorami tam siedział i miksował, a ostatecznie umarł po przedawkowaniu jakiegos leku postanowilem sprawdzic jakies jego produkcje.  Padło na: "as the world turns slow" i mi to się naprawde spodobało, ściągałem jeszcze kolejne albumy , ale nie podobały mi sie już tak bardzo...

Tutaj macie dja screw w akcji:

Co do pytania czy ten styl rozwinie się w polsce to myśle, że raczej nie, bo naprawde niewielu ludziom przypada to do gustu, raczej widze to jako jakiś smaczek w refrenach czy na zakończenie kawałków tak jak już pisaliście wcześniej...

Napisane Jul 7, 2007, 12:08 pm
dziewczyny in WoodCamp Pozostałe ewwa 64 1
rodzyn87

rodzyn87
Petra powiedział(a):
ponoć jakiemuś kolesiowi, co sam pojechał.Srali do gęby, nie wiem-kumpel mi tak mówił, bo był.

buahahaha, ale mnie to rozjebalo, moze mu srali bo sam chcial, ale glupota, w takie rzeczy wierzyc to trzeba sie z dupy urwac...

Napisane May 20, 2007, 11:39 am
club mixes Hip Hop Mix Pozostałe szlachta 6 1
rodzyn87

rodzyn87
jak dla mnie to ten temat sie nadaje do smietnika, bo clubowych remixow hip hopowych to jest miliard i Szachta jak nie sprecyzujesz nazwy, czy nie podasz dj-a który to zrobił to nikt nawet nie skuma o co Ci chodzi...

Napisane Apr 11, 2007, 9:30 pm
Potyczki Jerry'ego Springera Hydepark Zetaa 49 1
rodzyn87

rodzyn87
No kuuuuurwaa ja ogladalem kiedys odcinek jak byli kolesie z ku klux klanu w tych wielkich kapturach (odcinek na Boze Narodzenie to byl) i byl jakis dziadek ktory mowil, ze jak byl mlody to powiesil murzyna ze swoim tata w ogrodku, a pozniej przyszli murzyni i skonczylo sie.... bijatyka :P

Napisane Apr 1, 2007, 10:42 am
Tania odzież, Lumpex. Kupujecie coś tam? Hydepark murzin 712 1
rodzyn87

rodzyn87
sk8gp powiedział(a):
ja i kumpel kupilismy na bazarze po 2 szt. podkoszulki Element (oryginalne) za 45zl szt. 
byly tez Airwalk-i ale wolalem elementy :)

hahaha, na sto procent są oryginalne... ktoś Was chyba zrobił w chuja, albo sami sie zrobiliście...

Napisane Mar 31, 2007, 4:08 pm
Eldo i Jotuze - Grammatik Rap / Hip-Hop piterulezor 251 1
rodzyn87

rodzyn87
Noo, mam już płytkę, dorwałem dziś w Empiku w Olsztynie, jestem przy czwartym kawałku i już mogę powiedzieć, że warto wydać te pieniądze, no i OSTR będzie miał godną konkurencję, pomijając płytkę Łony którą niestety podjebałem z neta... Eldo nie zawiódł na pewno!

Napisane Mar 26, 2007, 2:46 pm
Senior skład-zycie kreci sie jak kolka w deskorolce Pozostałe rachoolak 19 1
rodzyn87

rodzyn87
zajebiście pozytywne, usmialem sie w chuj, drugi i ostatni koles maja najlepsze zwroty, haha

Napisane Mar 17, 2007, 2:20 pm
Złamania Pozostałe Matsk8 230 1
rodzyn87

rodzyn87
no, ja po pol roku jazdy zlamalem sobie 2 kosci przedramienia, 2 miechy w gipsie, ale zajawke mialem taka, ze jezdzilem nawet z tym gipsem, od tamtego czasu minely juz ze 4ry lata i ciesze sie ze mnie to wtedy nie zniechecilo...

Napisane Mar 17, 2007, 12:51 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>