Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Disy-jakie znacie,co sądzicie i wogóle wszystko Rap / Hip-Hop uszaty90 220 1
soulja

soulja
Rysiunio powiedział(a):
"Hit 'Em Up" nie jest taki zajebisty jak się go dłużej posłucha i posprawdza liryksy ;) A "Fuck Dre" słyszałem i muszę przyznać, że ktoś nieźle podrabia 2 Paca... Jedynie bit mi się podoba, bo nawijka jest już średnia... A jechanie po Dre przez ludzi pokroju Twisty uważam za żałosną próbę wybicia się... Zresztą sprawdźcie sami...

Hit em up jest zajebiste.

Nie widze niczego zlego w dissie Twisty na Dre.
Uwazasz ze jak ktos ma mniejszy 'fejm' to nie powinien dissowac tego niby 'ojca' rapu?
W takim razie nawet diss takiego goscia jak Chino XL na 2paca mozna uznac za zalosna probe wybicia sie?
Błąd. Bo np. taki chino zdolnosci liryczne ma o wiele wieksze od 2paca.
Nie uwazam Twisty za złego MC i jesli go zdissowal to mial ku temu konkretne powody.

Co do FUCK DRE ile razy mozna walkowac ten sam temat?
FUCK DRE TO UTWÓR THE REALEST'a !!!!!!!

Napisane Jan 28, 2008, 8:22 pm
Tupac "2Pac" Shakur Rap / Hip-Hop Rychus 465 2
soulja

soulja
NO FUCKIN WAI :O
To jest Najgorszy album Pac'a jaki w życiu słyszałem!!! Zabić Eminema za takie gówno!!! W pewnym momencie (Elton John? - ja pier*** pedał na płycie Pac'a, po prostu no comment) myślałem że diddy zapłacił em'owi za to żeby zjebał płyte Pac'a aby Go(Paca) ośmieszyć... ale doszedłem do wniosku że chodziło o to żeby album sie sprzedał... bo wiadomo "gwiazda"(chodzi o ema) showbiznesu,l jest gwarancją sukcesu(ale mi sie rymneło) Ku*** oni Sprzedali Pac'a!!! Ale mam żal też do Outlawz i Snoopa za to ze nie zrobili NIC(chyba że o czyms nie wiem) aby Ten album był odzwierciedleniem tego jaki Był Pac... Według mnie za zrobienie albumu powinien wziąc sie Snoop, Nate, Warren g, i Outlawz, i nie pogniewałbym sie gdyby bity zrobił Dre...

Wypowiedz Yukmouth o LTTG:

I FEEL THE SAME MY NIGG! HOW THE FUCK THEY LETTIN EM PRODUCE PACS HOLE ALBUM?

IF PAC WAS ALIVE,IT WOULD HAVE NEVR HAPPENED LIKE THAT! 1ST OFF PAC IS A BLACK PANTHER REVALUTIONARY, SO HE WOULD BE DOING SONGS WITH THE NEW EVIL OF THE RAP GAME OR THE SNITCH NIGGA FROM QUEENS CUZ PAC DIDNT FUCK WITH NOTHIN FAKE OR AGAINST WITH PANTHER MORALS YA DIG?

THE WHOLE SHIT IS FUGAZZI, I DIDNT EVEN BUY THE ALBUM CUZ I KNOW ITS WAKE WITH THE GAY UNIT ALL OVER IT!

NO DISSRESPECT 2 THE LAWZ, BUT THEY NEED 2 STOP FUCKIN PACS ALBUMS OVER & TAKE IT BACK 2 THE 'ALL EYEZ ON ME/MAKIVELI' STYLE OF PAC SHIT, NO MORE COLBOS WITH NIGGAZ PAC DIDNT FUCK WITH OR LIKE 4 ALBUM SALES!

REAL PAC FANZ LIKE MYSELF DONT APRECIATE THAT SHIT!

ONE LUV,1 THUGG!

I wyszukanie pozytywów z tej plyty(o czym juz kiedys tu pisalem)

"Dont You Trust Me"-podoba mi sie ten podkład i jak na początku nie podobał mi sie wokal Dido to teraz nawet ujdzie ale i tak większej straty by nie było jak tej pani zabrakło w tej piosence

"Loyal To The Game Feat. Big Syke(Dj Quik)-chociaz i tak uważam że wersji OG' nie potrzeba żadnych ulepszen i zmian,to ta wersja tez jest ciekawa i może być,przynajmniej jest to 1000000000000 lepsze nic wersja z G-Unit tam to nie dośc ze podkład spier.... to jeszcze wokal Paca zmieniali.

"Po Nigga Blues Feat. Ron Isley"-podobnie jak w Loyal... uważam ze wersja Og jest lepsza baaa dla mnie prawdziwy klasyk Paca,ale wersja albumowa tez jest dobra,choc juz nieco inny klimat nie tak bardzo pasuje podkład do treści jak w wersji OG'

"Upaerrcut"-tez jedna z piosenek z tego albumu która mi sie w miare przyjemnie słucha,gdyby nie zwolnione wokale Paca to byłoby naprawde dobrze,podkładzik tez jest do przyjęcia.

Jeszcze w miare dobre są "Thugz Get Lonley Too" i "Ghetto Gospel" choć wolałbym tą piosenke w nieco szybszym tempie,takim jak mam na jakimś krótkim wycinku z tego utworu,jednak nic nie pobije remixu Dj One naprawde zajebisty remix i gdyby taka piosenka znalazłby sie na albumie to byłoby znakomicie.A reszta utworów to dla mnie prawdziwe dno,kompletnie spier....."Out On Bail",a "Hennessey feat. Obie Trice" i "Thug 4 Life" to Em tu sie jak dla mnie popisał dwoma zajebiście chujowymi podkładami i jeszcze niemal takie same one są.

FILIP: Kiedys sluchaels tego albumu 4 godziny. Jestem pewien ze nie rozumiales tego co 2pac nawija, bo nie byles obryty w jego biografii, nie rozumiales rowniez tesktow z powodu slangu, języka(bo ile ty mogles miec wtedy lat?). Moj wniosek jest prosty: jak kazdy dzisiejszy fan 50centa: poleciales na flow i bity.
Rownie dobrze 2pac mogl spiewac o tym ze żre gówno a tobie i tak by sie to podobało.
Nie lubie jak ludzie nie maja pojecia o albumie, nie lubie jak ludzie nie maja pojecia o twórcy ktoremu przypisuje sie ten album, a prawią swoje teorie.
Gorszej chuujjjni nie dalo sie zrobic. Juz Pac's Life jest lepsze.
A co do najlepszej posmiertnej plyty, radzilbym obczaic mixy Dantego albo chociaz slynne Better Dayz.

Napisane Jan 28, 2008, 8:12 pm
soulja

soulja
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: nie moge tego pozostawić bez odpowiedzi :D

Tupac96 powiedział(a):
Jestem ogromym fanem 2pac'a.

Żaden ogromny fan 2paca nie jest na tyle popier.dolony zeby mowic ze żyje bo zsumował kur.wa cyferki.

Tupac96 powiedział(a):

Pewnie wileu użytkowników tego forum słyszało o plotkach, że pac żyje.

CO TY KUR.WA NIE POWIESZ :O

Tupac96 powiedział(a):

Ja również tak uważam.

Bo cie napier.dalali za młodu.

Tupac96 powiedział(a):

Jest na youtube materiał filmowy gdzie pewna gościara

DOBRY SLANG ZIĄMÓŹ

Tupac96 powiedział(a):

opowiada jak widziała 2pac'a po sztrzelaninie wsiadającego do śmigłowca - wierzę w to.

A jak nagram filmik na youtube'a i powiem ze widzialem 2paca jak ruchał twoja stara to tez uwierzysz?

Tupac96 powiedział(a):

Co stało się potem zobaczycie w teledysku 2pac'a - I wonder if heaven got a ghetto.

Przeciez ten klip powstał rok po jego śmierci tumanie

Tupac96 powiedział(a):

Wydaje mi się, że wiem kiedy 2pac wyjdzie z ukrycia:

Ano, to o tobie krążą legendy- zapomniany synu Nostradamusa! Dobry z ciebie kur.wa astrolog!

Tupac96 powiedział(a):

- 2pac ""zmarł"" w 1996 roku

NO WAI! :O

Tupac96 powiedział(a):

( [1+9] - [9-6] = 10 - 3 = 7)
- Fani 2pac'a znają  teorię liczby 7
- miał wtedy 25 lat jak ""zmarł"" (2+5=7)
- wszyscy myśleli logicznie, że wróci za 7 lat, czyli : 1996+6=2003

2pac lubił sok pomarańczowy. Słowo 'pomarańczowy' ma 12 liter. Każdy kto choć troche zna sie na rapie wie, ze 2pac wroci za 12 lat!!!!!!!

Tupac96 powiedział(a):

- tak się jednak nie stało, ALE w 2003 roku wyszedł film pt. "Tupac: Ressurection"
- a więc kiedy 2pac wróci??

NIGDY KUR.WA GAMONIU

Tupac96 powiedział(a):

- nasepną datą, którą obrano na powrót 2pac'a to oczywiście 07/07/2007, ale 2pac nie wrócił...

Przeciez mowilem juz ze widzialem jak ruchał starą!!!!

Tupac96 powiedział(a):

- hmm... ALE ta data była najbardziej specyficzna i pasująca do teorii... a więc dodajmy do nie 7 lat (2007+7=2014)
- 2014 (2+0+1+4=7)
- a ile lat powinien w tym roku mieć 2pac?? (2014 - 1996 = 18 ; 25+18=>>43<<)
- no tak, 4+3 = 7 WoW, a od śmierci do roku 2014 mija 18 lat (8-1=7)

2pac miał 2 nogi, 2 ręce, 10 palców i 1 ch.uja! To daje 10-2-2+1 = 7 !!!!! WSZYSTKO JASNE!

Tupac96 powiedział(a):

Czyżby 2pac powrócił w roku 2014 mając 43 lata?? Myślę, że tak. A Wy??

Pewnie ze wierzymy!

Tupac96 powiedział(a):
No, to mój własny pomysł...  B)

NIE MASZ SIE CZYM CHWALIĆ.

Tupac96 powiedział(a):

Wpadłem na niego dziś rano.
no cóż wystarczy poczekać do roku 2014. Tyle.
Ale jeśliby sie trzymac teorii liczby 7 to to dość prawdopodobne...

A jak go nie bedzie w 2014 to masz wpier.dol ok ?

Tupac96 powiedział(a):
No wiesz, jeżeli 2pac chciał zniknąć i to zrobił to nikomu nie powie: Ja żyję, upozorowałem swoją śmierć, wrócę w ?2014? roku, nie??

No no, wch.uj ludzi bylo przy tym zdarzeniu, ale on mimo to przebrał sie za nindże i wykur.wił w kosmos.

Tupac96 powiedział(a):

On po prostu daje drobne poszlaki, które na to wskazują, żeby ludzie o nim nie zapomnieli.

Wysyła je mailem do kazdego fana.
A prawdziwy fan i tak nie zapomni dałnie.

Tupac96 powiedział(a):

Takimi poszlakami są np. ukryte wiadomości w piosenkach 2pac'a puszczanych od tyłu.

Czy dodawanie jakis kur.wa cyferek jak w twoim stylu

Tupac96 powiedział(a):

A poza tym chyba na każda teorie o śmierci 2pac'a ktoś musiał wpaść i dlatego jest np.  teoria liczby 7, czy np. że 2pac'a zabił Suge...

A wiesz czym sie te teorie roznia? Tym ze teoria liczby 7 to teoria dodawania cyferek tak aby wyszlo 7. A teorie na temat zabojcy 2paca maja swoje racjonalne uzasadnienie, poparte faktami, zachowaniami 2paca, wywiadami miedzy ludzmi z rapgry.

Tupac96 powiedział(a):

2Pac był bardzo inteligentnym człowiekiem i dlatego trzeba prowadzić takie może nawet luźne niepozorne rozmyslania...
Jak pac był w więznieu miał baardzo dużo czasu na rozmyślania, więc kto wie co on wymyślił.

Skończ kur.wa bo cie obrzygam.

Tupac96 powiedział(a):

Ale u 2pac'a to za dużo zbiegów okoliczności z tą siódemką...

Do kazdego mozna tyle zbiegow okolicznosci przyporzadkowac.

Tupac96 powiedział(a):

Myślę, że on upozorował swoją śmierć i specjalnie wybrał to wszystko tak, żeby ta 7 sie pojawiała...

Chyba cie kur.wa poje.balo

Tupac96 powiedział(a):

U elvisa chyba nie ma czegoś takiego...

Mylisz sie.

tyton1 powiedział(a):
,nie zapomnijmy że Biggie był jednym z geniuszy lirycznie,rapował o o ciekawych rzeczach,miał więcej rymów niż Pac.

Miał lepsze flow, musze przyznac, ale wiecej rymów?
Tzn, ze mimo tego ze 2pac nagrał 40razy wiecej kawalkow to biggie mial i tak wiecej rymów? Nie rozśmieszaj mnie.

tyton1 powiedział(a):

Co do dissu Hit Em Up to wcale nie jest on najlepszy,najlepszy jego to Against All Odds.Biggie także zasługuje na taki szacunek jak 2Pac,bo taką płytkę jak Ready to Die rzadko kto odwali.

Bez przesady.

A i o ile sie dobrze orientuje to to bedzie moj 3ci warn.
To wlepcie warna, ale nie kasujcie posta bo za dlugo go pisalem po nietrzeźwemu:D

emanko

Napisane Nov 25, 2007, 2:29 am
Muzyka na dyskoteke Pozostałe Pioterv 87 1
soulja

soulja
edzio94 powiedział(a):
hmm ja mysle tak  - wiekszosc bedzie chciala techno lub pop (Patrysz cos leci w esce na drugi dzien wszyscy to maja w telefoniach i im pala stoi) bo to sa dzeici polsatu i lubia to co puszczaja w esce. Ja bym preferowal rap albo rock ale to tylko moje - jak na szkolnych to raczej technawia (niestety) lub pop;/

to ci gratuluje jak na dyskoteke chcesz rock lub czysty rap.
Powaznie, zglos sie do najblizszego psychologa badz uderz kilkanascie razy sie czyms ciezkim przez łeb.

Napisane Nov 25, 2007, 2:37 am
Siłownia Extreme skejcikkk 764 3
soulja

soulja
FilipPzn powiedział(a):
To jak twoja mama taka obeznana w sprawach siłowni itp. to powiedz mi jak najlepiej wyrobić sobie klatkę? :D

moze robiac cwiczenia na klatke?

wyciskanie na plaskiej, rozpietki, wyciskanie na lawce skosnej glowa w gore, w dol, wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem, pompki na poreczach, wyciskanie poziome na maszynie w siadzie.

kolesina powiedział(a):
ja czasem chodze na siłownie do znajomych na silownie i zdarzyło mi sie podnieść 45 kg na klate tylko raz, lub na ręke hantelke 12 kg to z 5 razy <lol>

LANS

sheet powiedział(a):
jakos z nudow teraz w jesien sobie w chacie troche cwicze , nie na silowni szkoda kasy i wgole mam hantle to sobie jade jakies serie , abs robie jakies pompki tak sobie rekreacyjnie :)

Nie polecam rozwijania partii miesni poprzez jedno cwiczenie.

Btw. co ma a6w do siłki?
mało.

Napisane Nov 25, 2007, 2:35 am
soulja

soulja
skateblade powiedział(a):
Mnie to jakoś nie kręci...
Chcecie wyglądać jak dyskotekowi ochroniarze ?
Proszę bardzo...
Ja wolę być chudy, nie za chudy ale też nie przypakowany...
Z resztą mięśnie same mi się wyrobią od deski... (niby same nogi, ale tyle mi starczy).

pewnie
lepiej wyglądać jak nienakarmiona piz.da i narzekać czemu panny mają cie w dupie niż sie sobą zająć.
Tylko debil mówi ze nie lubi siłowni bo nie chce wyglądać jak koks.
Tak samo można powiedzieć ze nie chce sprzątać w pokoju bo bede sprzątaczką, albo uczyć sie matmy bo bede matematykiem. Facet to ma być facet a nie wieszak na ubrania. Strasznie denerwowało mnie to, że byłem szczupły, chciałem za wszelką cene coś z tym zrobić i tak powstał pomysł: siłownia. Teraz rzeźbe mam głęboko w dupie, liczy sie siła.
Chciałbym cie zobaczyć podczas jakiejkolwiek bójki, jak pomagają ci mieśnie od deski....
'Prosze bardzo'- pff, żeby wygladac jak ochroniarz z dyskoteki trzeba ćwiczyć minimum pół roku po <4x w tyg, wspomagając sie suplementami.

Napisane Oct 24, 2007, 12:07 am
soulja

soulja
linosa posty i to, do czego probuje teraz wszystkich przekonać jest równie głupie co wiekszosc uzytkowników tego portalu, wiec mnie to specjalnie nie zdziwiło.

w wakacje gdy mialem 15 lat urosłem 12 cm i miałem podejrzenia martwicy kości, za chuja nie mogłem wtedy przytyć mimo ze miałem diety i powoli jadłem gainera, wiec skończ pier.dolić synu smuty ze przytyłeś 100% swojej wagi, bo to poprostu niemożliwe. A jeśli mając 13 lat ważyłeś 25 kg to tym bardziej ci współczuje. Pewnie jesteś zakompleksiałym hejterem który pisze ch.uj wie jakie głupoty zeby tylko wzbudzić respekt swojego internetowego gru, ehh biedota.
Ja na je.banych gainerach, kreatynie i ścisłej diecie w 3 miechy zrobiłem nieco ponad 15kg... Zresztą w wieku 13 lat organizm ma duze zapotrzebowanie na białka itd bo wtedy najbardziej rozrastaja sie szkielet. Po 2gie, kosci byłyby słabe, zbyt słabe na sporty siłowe. Ja po tych 12stu cm musiałem odstawić rower i siatkówke bo nie mogłem czasami z wyra sie podnieść nawet, to co dopiero po 20?
Ehh nastała era hipokryzji i przygłupów.

Cytuj:
zawsze lepiej jak jakis koks Ci wytłumaczy dokłądnie co i jak a nie syf  z internetu

debil.

koksy to lenie i koksują. Mysla ze plecki same sie zrobią, ale nawet głupi POPEK z Firmy wie ze nic sie kur.wa samo nie zrobi.
Pytaj koksów ktorzy zamiast diety i zdrowych suplementow wolą wpier.dalac metanabole i inne ścierwa bo chca efektów od zaraz.
sfd.pl - najlepsze forum w Polsce o kulturystyce, mozna zasiegnac opinii wielu naprawde doświadczonych ludzi, np aktualnych mistrzów tej dosc ciekawej dziedziny.

Cytuj:

i 2 pytanie: czy pomkami niweluję efekty ćwiczeń rozciągających ??

kazde cwiczenie na silowni niweluje efekt cwiczen rozciąganych. Dlatego kazdy pływak po zakonczeniu kariery idzie na silownie na kilka msc zeby zbić te mięśnie.

btw. co do ch.uja silownia ma wspolnego z 'extreme' ?

Napisane Aug 25, 2007, 10:11 am
Ubiór Pozostałe alsen2 441 1
soulja

soulja
kolesina powiedział(a):
ja myśle że kazdy powinienen ubierać sie tak jak lubi i jak czuje sie wygodnie w czymś, nie trzeba patrzeć ze ubiera sie jak techno muł a ubiera sie na punka np więc każdy ma swóją wole ;) taka jest moja opinia ;)

ameryki nie odkryłaś....

Napisane Oct 24, 2007, 12:36 am
Dyskoteki , lubicie czy nie ? Hydepark steelgrave 227 1
soulja

soulja
ostatnimi czasy duzo slysze o coraz to głupszych postach na tym forum.
nie musialem długo szukać, mimo tego co mówił mi 'eddie' czy jakos tak, szybko trafiłem tu... masakra.

kolesina powiedział(a):
ja wole jakies koncerty albo imprezy zamkniete

aa no tak, bo techno nie ma na imprezach zamknietych i koncertach :/

japieeer....

michalina powiedział(a):
  Tam gdzie muzyka techno , wiadoma sprawa zabawa jest do d.....

Tam gdzie takie posty, tam debil.

johnny1 powiedział(a):
chyba dwa razy w podstawowce bylem na dyskotece, normalnie zal, nie dalo sie wytrzymac tam, zamiast na hali to robili w swietlicy malej, za malo miejsca bylo i na dodatek glosniki skrzeczaly ze szok, muza w sumie najgorsza nie byla, wtedy jakies the rasmus puszczali, ale za to ludzie z dupy, a teraz w gimnazjum jeszcze nie bylem na dysce, dajcie spokoj banda oszolomow przemycajaca wodke w butelkach po pepsi i na dodatek puszczaja najczesciej rycha peje :stare:

zacznijmy od tego że porównanie dyskotek organizowanych w szkole do tych normalnych jest jak porównanie przedstawienia dzieciaków w przedszkolu udających warzywa do teatru narodowego w wawie, a napisanie ze The Rasmus to muzyka dobra na dyske to typowy przykład autodeklasacji. Mówiąc jezykiem prosty: gówno wiesz o dyskotekach, a ryjca piłujesz.

vampisz powiedział(a):
jahhhhhh a teraz tylko to zjeb*ne techno :mad:

zauwazylem ze jak coś sie komuś nie podoba na tym portalu to oczywiscie jest ZJE*ANE, no bo na litość boską czemu w ogole śmiałbym wymagać jakiejkolwiek tolerancji od bandy 10latków ?

VibroAkcja powiedział(a):
Są tam bardzo po**ani ludzie,
amfa, dropsy -och jaka ja jestem naćpana
choć do kibla to mnie zerżniesz moze co?
kanikuły i jazda bez trzymanki, taki klimat...

:thinking:

Pozdrawiam DJ'ów z twojej wsi skoro puszczjaą kanikuły.
Amfa i dropsy są dziś wszędzie, nawet w szkole wiec co? pier.dolmy szkołe?
Fajnie, ze jestem baaardzo pojebanym człowiekiem, podobnie jak miliony innych ludzi którzy uwielbiają sie zabawić.
czyli kolejny autodeklasujący sie autor postu.

KoOoWaAL powiedział(a):
Nienawidze szczegolnie tych szkolnych bo niema zadnego metalu.

i palenia kotów ;(

massDnM96 powiedział(a):
dajj spokuj....jak mozna chodzic na dyskoteki nie chodzilem nie chodze i nie bede chodzil!!!

jak można być takim gałganem i na dodatek robić takie ortografy ?

doma666 powiedział(a):
hah .......... dyskoteki są dla tych co nie maja życia. ja chodze na koncerty xP

ooo kolejna ciekawa teoria...
Wydaje mi sie jednak ze zycie dyskotekowych ludzi jest o wiele bardziej urozmaicone niz tych koncertowych 'pogo-wiczów'.

KucyKk powiedział(a):

techno to muza dla pustaków i wszystkie tym podobne bzdety, które żyją na dyskotekach.

A czy drogie dziecko slyszalo kiedys o tym, ze ludziom chorym psychicznie daje sie do przesłuchania specjalne utwory techno ? Przyczyny domyśl sie sam(a).
A ludzie którzy wyrazaja swoja dosc kontrowersyjną opinie i co najwazniejsze nie argumentujący jej- to sa dopiero pustaki.

Fubu powiedział(a):
Szkolne?Podstawówka?szkolne to tylko miałem w podstawówce.....
A tak to nie lubie chodzic na dyskoteki,za duzo syfu!!
Jakies Problemy,bo 13 latek jest %% i zaczyna ci grozic!Haha...
Choc bywa smiesznie na takich dyskotekach....
P.S-Taki przykład z 13-sto latkiem

gówniarze do klubów nie wchodzą
a w klubach sa ochroniarze wiec w czym problem?

Tural100 powiedział(a):
lepiej isc do znajomych

co kto lubi, ale popieram

SkindzieL powiedział(a):
piasek43 powiedział(a):
lubie chodzic se na dyski ale tylko takie gdzie jest szybka rytmiczna muzyka

a tak wogóle to wszyscy krytykuja techno ! Co do niego macie? Fajne jest!

Ja tam wolę dobrze brzmiącą, inteligentną i ambitną muzykę z przekazem, do której potrzebny jest talent, wiara oraz wspólna praca i wspieranie się kilku osób niż puste elektroniczne posklejane dźwięki, zwykle z fragmentem wokalu wyciętego z innej piosenki (często klasyczny rock) powtarzającym się non stop.

rzeczywiscie tworzenie kawalkow techno nie wymaga talentu... Litości.
Idac tym tokiem rozumowania- nawet muzyka klasyczna np. Mozarta- jest głupia, bo nie ma w niej słów i przekazu.

Nie mam sił cofać sie dalej bo widząc te posty prawie mdleje.
Szacunek dla ludzi którzy piszą w sposób obiektywny co sądzą o dyskotekach i techno, badz poprostu piszą ze nie przepadają za muzyka tego rodzaju.
Debili piszących ze to czy tamto jest poprostu zje*ane juz nie skomentuje.

Dyskoteki to przede wszystkim miejsca dla ludzi odważnych.
Nie każdy ma odwage isc na disko, podbić do jakiejś panny/faceta, zacząc gadke i uderzyć w balet. Wiadomo ze sporą wage przykłada sie tam rowniez do ubioru.
I wiadomo rowniez ze najpiekniejsze panny spotkac mozna oczywiscie na... dyskotekach ;)

Ok, żartuje- co kto lubi, jeden lubi 'metalowe' panny inny te, ktore eksponują swoje wdzieki.
Dyskoteki lubie, techno- niektóre kawalki również.

Napisane Oct 24, 2007, 12:31 am
T.I. Rap / Hip-Hop Tymi 16 1
soulja

soulja
t.i. jest dobry wchuuuuuj
t.i. vs t.i.p. - jebany szlagierr

http://i13.tinypic.com/4p2avrr.gif

Napisane Jul 11, 2007, 12:17 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>